Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Muślinowe pieluchy, otulacze, kołderki... czy warto kupić.?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Naczytalam się ostatnio na różnych blogach jakie one sa fajne, mamy zachwalaja różne firmy i jakosc tych kocykow i pieluszek. Sama na żywo nigdy tego nie widziałam a cena za sztukę jest dosc wysoka . Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tymi pirluchami otulaczami czy kocykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabijanie kasy. Ja swojej skupilam kocyk gruby, cienki i dwie flanele i tym okrywam i jest idealnie. Pieluchy normalne i nic jej nie jest. A zamiast otulacza uzywalam rożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, nikt tych pieluszek niw używa? szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie warto. O muślinowych pieluchach to nigdy nawet nie słyszałam. Co do otulacza, ja otulałam moje maleństwo w rożek. Dzieci podobno lubią być otulane, ale akurat moja zawsze pierwsze co robiła, to wyciągała rączki na zewnątrz. Jak była całkiem owinięta to się wkurzała. Gdybym kupiła otulacz byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto. Uważam, że na rynku jest mnóstwo niepotrzebnych gadżetów dla mam i dzieci, ale jak widać, popyt na nie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy bambusowa otulinke. Byla dosyc droga ale na lato rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bambusowy kocyk, taki otulacz. Kosztowała 99 zl i caly czas w użyciu byla. Firma maylily. Mam tez la millou ale wole jednak maylily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam różne gadżety z aden + anais. Jak dla mnie rewelacja i moje dziecko tez czuje różnicę. Mam kilka pieluszek tych wielkich, kolderke przewijak podróżny i spiworek. Sa niesamowite w dotyku. Takie milutkie i prasować nie trzeba. Czesc pieluszek mam po poprzednim dziecku i zyskały jedynie na miękkości. Wspaniala rzecz i warta swojej ceny. Ostatnio dokupilam zestaw 4 pieluszko otulaczy tych wielkich bo nyla akurat promocja. Sobie wzielam dwie i pozostałe dam jako prezent bo ti coś wyjątkowego. Jesli się nie miało tej tkaniny w rekach to mozna mówić ze nie warto, sama żałuję zr przy najstarszym dziecku tego nie mialam ale teraz polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie ja na electro.pl kupiłam ostatnio fajne kocyki muślinowe. Są ekstra w dotyku bardzo miłe dla skóry dziecka. Mają też fajne zestawy poduszek z kocykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie warto. Jeśli chodzi np o pieluchy muślinowe to są bardziej eko, bo są wielorazowego użytku. Już nie wspominając o tym, że skóra dziecka lepiej reaguje na taki naturalny materiał. Ja miałam kilka pieluch muślinowych z Pink no more i stwierdzam, że to była dobra inwestycja. Tym bardziej, że wykorzystywałam je nie tylko jako pieluchy, ale też np do pielęgnacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiema

według mnie warto 🙂 a to dlatego że przede wszystkim są mega funkcjonalne. Ja mam pieluszki muślinowe z Pink No more i używam ich przy karmieniu, jako przytulanka dla dziecka, czy do przykrycia wagi u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

U mnie muśliny i tetry szły na tony, niemowlak bardzo się ślini, służyły do wycierania, jako prześcieradło i kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×