Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
belatrice

Qcera krem na trądzik

Polecane posty

Gość gość
witam ja tez stosuje qcera od niedawna jest to krem który wysucza cere czy ktoś stosowal jakiś krem nawilzajacy do tego proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po uzyciu tego kremu cala twarz mnie piecze i jest czerwona jak po poparzeniu slonecznym. Szkoda bo ms widze dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2015.11.21 Koniecznie musisz nawilżać skórę, inaczej stanie się ona słaba przez co wykwity mogą być większe. Lepszym rozwiązaniem jest krem z serii Classic od Beta-Skin, który zwalcza trądzik, ale dba o odpowiednie nawilżenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczny sposób na trądzik www.tradzik.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o tym kremie. Musisz wiedzieć, że trądzik powstaje na skórze z powodu złej pacy gruczołów na skórze. Gruczoły wydzielają za dużą ilość łoju będącego pożywką dla bakterii. Aby wyregulować ich pracę trzeba stosować krem na bazie srebra koloidalnego, cynku oraz krzemu. Wymienione składniki znajdują się w jednym preparacie - Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110) . Warto go wypróbować, wiele osób jest zadowolonych z efektów kuracji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie kojarzę tego produktu :/ Ja postanowiłam postawić wyłącznie na produkty naturalne. Od pewnego czasu eksperymentuję z kremem anty trądzikowym Sevolium (polecanym również na medme). I jak na razie (2 tydzień stosowania) jestem zadowolona ;) Wypryski zdarzają mi się, ale znacznie rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo wrażliwą cerę na sztuczne kosmetyki i najlepszy dla mojej cery trądzikowej okazał się sevolium, bo tylko on mnie nie uczula i redukuje trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem z doświadczenia,że czasami już nie pomaga żaden krem, mi na przykład bardzo pomogła tylko ingerencja medycyny estetycznej i nie żałuję, mam piękną cerę teraz. Zrobiłam sobie peeling medyczny w klinice mediart clinic w Poznaniu. Twarz w końcu mam ładną i gładką, a tyle lat się męczyłam z tym trądzikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona_1997
Stosuje Sevolium już 3 tydzień i fajny jest bo tak się skóra po nim nie świeci i sporo już krost poginęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankaaa80
Z tego co mi wiadomo to Qcera jest kremem, który pomaga przy leczeniu trądziku o odmianie różowatej...musiałam przebyć długą drogę zanim zdiagnozowano u mnie różowaty. Na początku miałam tylko pojedyńcze wypryski a z biegiem lat miałam coraz większy rumień na obu policzkach. Qcera niestety nie złagodził moich zmian, tak samo jak i Rozex czy iwostin. Ostatnio czytałam na forum o dermokosmetykach acnerose, które ponoć przynoszą ulgę w objawach trądziku różowatego. Czy ktoś używał? Patrzałam na skład i jest zaskakująco dobry, naturalny.. gdzie jest haczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W walce z trądzikiem pomogła mi seria kosmetyków dla cery trądzikowej od Pyunkang yul acne. Bardzo dobre, z doskonalym skladem kosmetyki, a do tego mega wydajne i nawilżające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skin79 ma takie świetne mleczko do twarzy trądzikowej, mam nadzieję, że Ci się spodobają!! 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×