Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolega meza z popszedniej firmy

Polecane posty

Gość gość

Moj maz jeszcze przed naszym slubem pracowal za granica i pracuje dalej czasami przyjezdza na pare dni. Na naszym przyjeciu w srod innych gosci byli jego koledzy z jednym nawet na parkiecie bylam, pare miesiecy minelo, ja normalnie pracowalam az pewnego dnia gdy szlam do tranwaju spotkalam wlasnie tego kolege, zaczelismy z soba rozmawiac i on zaproponowal zebysmy poszli gdzies na kawe, ale ze po miescie z obcymi nie chodze to zaprosilam go do siebie,po drodze cos do kawy kupilam i udalismy sie do mnie. Gdy wchodzilam to na wycieradce sie posliznelam on mnie zlapal tak ze jego rece na moich piersiach sie zatrzymaly, a do niego nie badz taki ostry, ale nie odskoczylam tylko sie przytulilam i dalam mu znak ze chce byc pocalowana, myslalam sie kapnie o co mi chodzi. jeszcze mocniej mnie przycisnal i zaczal mnie namietnie calowac, po pwenej chwili juz sie rozkleilam i nie wedzialam co sie ze mna dzieje, gdy sie opamietalam to jego palce w mojej szparce byly, nagle wszystko to przerwalam. Zaczalam z nim twardo rozmawiac wszystkim sie interesowac, a gdy juz na wszystkie pytania pozytywne od powiedzi dostalam, to sie do lazienki udalam, po chwili gdy wyszlam to sie go zapytalam czy teraz tez ci sie podobam, a wyszlam w tym stroju co przyszlam na swiat,podalam kawe do stolu i jakies ciastko i usiadlam sobie obok niego, juz prawie 6-sc miesiecy nie bylam pieszczona ani p******a, zaczal mi piersi masowac po chwili juz mi w mojej szparce palcami grasowal, miedzyczasie wszystko z siebie zwalil a ja sobie go zlapala za to co chcialam szybko go do buzi wlozylam zeby mi nie uciekl, nawet nie myslalam o tym a tu nagle w buzi pelno spermy zaczelam polykac ale duzo mi z buzi wylecialo bo nie bylam przygotowana, zaczelismy kawe pic ale mi to nie pasowalo bo mi wszystkiego bylo za malo, zlapalam go za jego meskosc i do sypialni zaciaglam, i mu powiedzialam ze chce byc wypieszczona i zadowolona. A jak sie dobrze bedziesz sprawowal to moze jeszcze kiedys sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafomanka pieprzona....kup dziffffko słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Debilzm nad debilami! Szkoda komentować te wymyślone brednie! WYUZDANA TROLL do kwadratu.Masz dziwne marzenia ****awico😡!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArchX
Bardzo ciekawa historia, moja żonka też kiedyś zaliczyła w zupełnie podobny sposób mojego kolegę z pracy. Teraz niestety praca nas rozdzieliła, żonka pracuje we Włoszech a ja ze względu na swoją pracę muszę być w kraju ale doskonale rozumiem, że każdy człowiek ma swoje potrzeby. Moja żonka tam we Włoszech poznała na jakiejś imprezie przystojnego makaroniarza, mieli szybki seks po czym zostawiła mu swój numer telefonu. Teraz od czasu do czasu się spotykają. Mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - bardzo kocham żonkę i cieszę się, że po ciężkim dniu pracy może mieć chwilę relaksu i odprężenia. Bardzo często rozmawiamy ze sobą, właściwie non stop mamy kontakt a ona z tym Włochem ma umowę, że spotykają się tylko i wyłącznie na seks. I wszystkim nam taki układ bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArchX
Seks z żonką mamy cudowny. Po prostu to jest kobieta, która ma bardzo duży temperament i musiałbym nie mieć serca żeby ją zmuszać do życia w celibacie przez miesiąc. Prawdziwa miłość jest wtedy gdy nie narzuca się drugiej osobie żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz niema takiego kolegi, a chetnie bym sie rozlozyla i zgodzila na przerzniecie mnie w wszystkie moje otwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×