Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ANTYBIOTYK A KARMIENIE !!!

Polecane posty

Gość gość

Hej mam pytanie czy ktoraś z was mamusie miala taka sytuacje ze musiala brac antybiotyki i nie mogla karmić malucha ? Ja dostalam antybiotyk Clindamycin-MIP 600 , na stan zapalny dziąsla i w ulotce jest napisane ze moze dziecko miec przez to biegunke nadwrazliwosc oraz zakażenie drożdzakami , a moja córa ma 6 miesiecy i w takie upaly nie moze wytrzymac tydzien bez piersi ciagle placze i nie chce butelki . Nie wiem co robic , mysle czy zaryzykowac moze nie bedzie zadnych skutków ubocznych dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o pomoc wasze opinie bo jestem naprawde w kropce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie zapytałaś lekarza gdy ci lek przepisywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem popełnilam wielka gape , poszlam do dentystki z bolem przyjela mnie poza kolejka wszystko raz dwa szybko jeszcze maz z corka na mnie czekali bo zaraz mielismy autobus do domu i calkowicie mi z glowy to wylecialo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że najlepiej byłoby zapytać jakiegoś lekarza -choćby rodzinnego. Ewentualnie dawać w takiej sytuacji probiotyki osłonowo równiez dziecku. Ale najlepiej choć telefonicznie pogadać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podawala butelke az do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza i niech Ci zmieni antybiotyk. Sa takie ktore mozna brac podczas kp. Raz mialam straszna angine jak karmilam i musiala brac antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko lekarz może Ci powiedzieć czy biorąc antybiotyk możesz karmić piersią.? Są antybiotyki które nie mają wpływu na mleko matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej antybiotyk, najedz sie witaminy C nie mniej niz 500mg na dzien najlepiej kolo 1000mg, najlepiej naturalnej, podjedz czosnku jesli dziecko nie ma problemow z nim, plucz usta gozdzikami mozesz tez pic. przejdzie szybciej niz po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już zdecydujesz się na zażywanie antybiotyku, to nie karm dziecka, nie ryzykuj. Dla siebie też zażyj coś osłonowo, na żołądek. Jak brałam antybiotyk to brałam http://enterol.pl/ nie wolno zapominać o terapii osłonowej przy antybiotykoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×