Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Chciałabym poniżyć jakąs głupią osobe, mam taką potrzebe

Polecane posty

za bardzo mnie wkurwiają głupi ludzie, mało inteligentni, żeby to tak zostawić bez reakcji. Głupi ludzie chodzą normalnie po ulicach i sie cieszą, a ja sie nie ciesze, smuce sie jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od rozmowy z lustrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam osobę, która lubiła poniżać grubych i brzydkich... Muszę Cię nieco rozczarować, ale nikt mądry nie ma ochoty poniżyć człowieka głupiego... Jeśli ktoś chce poniżać głupich to zapewne sam jest głupi i ciągnie go do dyskusji z ludźmi na swoim poziomie :P Tak smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najodpowiedniejszą do tego osobą będzie twoja matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Muszę Cię nieco rozczarować, ale nikt mądry nie ma ochoty poniżyć człowieka głupiego." Nikt inteligentny nie powtarza takich wziętych z dupy mądrości ludowych, a jeśli twierdzisz ze to co napisałas to prawda, to daj link do jakiegoś opracowania z zakresu psychologii co to potwierdza, bo inaczej to tylko twoje mądrości spod magla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w o tyle dobrej sytuacji ze mozesz stanac przed lustrem i wtedy stanie przed toba glupia osoba i bedziesz mogla ja ponizac do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, nawet nie chciałoby mi się pobić cię metalowym prętem, jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uważacie znerwicowaną intelektualistkę którą wszyscy i wszystko denerwuje, za głupią? Napisze troche o sobie. Moje zainteresowania - neopogaństwo, rodzimowierstwo słowiańskie, sztuka - muzyka(metalowa), rysowanie, literatura, poezja, gram na instrumencie(gitarze), poza tym historia, filozofia, gry komputerowe... jakbym nie była inteligentna to bym chyba raczej miała jakies banalne zajęcia, typu ogladanie głupich seriali, ploteczki, czyż nie? W dodatku jestem indywidualistką, i sram na mode, a do tego też trzeba mieć coś w głowie, tak? :) A czym wy sie zajmujecie? :) Pochwalicie sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt literatura historia muzyka gry komputerowe itd. to nie sa banalne zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są banalne. Większośc kobiet nie gra w gry, a historią nie interesuje sie 99% ludzie :) Na instrumenice grać nie kazdy potrafi, mało kto pisze wiersze, mało kto ma talent plastyczny... a rodzimowierstwo słowiańskie, wież chociaż co to? :D Można z toba pokonwersować o filozofii Nietschego albo Immanuela Kanta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska: Głupi ludzie chodzą normalnie po ulicach i sie cieszą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do interesowania sie muzyką - większosc ludzi robi to bardzo powierzchownie a mnie to bardzo pochłania, szlifuje umiejetności gry, przesłuchuje dema jakichś podziemnych albo zapomnianych zespołów itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź Kaśki, która powinna być do Kaski: Nikt inteligentny nie powtarza takich wziętych z d... mądrości ludowych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli twierdzisz ze to co napisałas to prawda, to daj link do jakiegoś opracowania z zakresu psychologii co to potwierdza, bo inaczej to tylko twoje mądrości spod magla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaaaaaaaaaaaaaaa na serio? wow ale ty musisz byc yntelygentna ze sluchasz garazowych szarpidrutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś intelektualistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkasz w głupim złodziejskim kraju ,to na co liczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Katarzyna, musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą. A to mnie teraz rozwaliło na maksa. dlaczego uważacie znerwicowaną intelektualistkę którą wszyscy i wszystko denerwuje, za głupią? Odp: Bo jesteś głupia? Agresywna? Bez pokory? Jakbyś była inteligentna, to wiedza z tych zainteresowań, zostałaby w mózgu. Następnie, następnie mózg przetworzyłby te informacje na odpowiednie wnioski itd. W dodatku jestem indywidualistką, i sram na mode, a do tego też trzeba mieć coś w głowie, tak? usmiech.gif Odp: Bu ha ha ha ha no nie wiem czy tak srasz na modę, skoro ubierasz się modny wśród fanów metalu czarny kolor i nosisz równie modne glany. :P Subkultury również mają swoją modę, tylko twój ciasny móżdżek tego nie zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry musiałam pociąć:) Spam wyskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yggdrasil
Mi też się nudzi : D Może ktoś w miarę inteligentny chciałby napisać na gg? Jeśli tak to mogę pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś nie są banalne. Większośc kobiet nie gra w gry, a historią nie interesuje sie 99% ludzie usmiech.gif Na instrumenice grać nie kazdy potrafi, mało kto pisze wiersze, mało kto ma talent plastyczny... a rodzimowierstwo słowiańskie, wież chociaż co to? smiech.gif Można z toba pokonwersować o filozofii Nietschego albo Immanuela Kanta? usmiech.gif ---- Piszesz wiersze. To dawaj jakiś, jako stara poetka, powiem ci czy masz potencjał ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotowac i sprzatac umiesz ,pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Oprócz inteligencji poznawczej jest jeszcze inteligencja emocjonalna i dopiero one razem dowodzą o prawdziwej inteligencji człowieka. Tej drugiej autorce brak, takie wrażenie odnoszę, ale w jej mniemaniu jest inteligentniejsza od innych. A takie stwierdzenie idzie w kierunku narcyzmu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dzisiaj taki zły jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
yggdrasil a ty facet czy kobieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniosę... kaszaniasta, Jesteś zwykłym prymitywem. W szoku jestem, ile Ty masz lat? Myślałam, że gimbaza, ale teraz mnie ogarnęły wątpliwości... VI klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×