Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalie1991

Slub z Albanczykiem w Anglii

Polecane posty

Gość Sonek11
Czy Pani mąż załatwiał może przed ślubem tzw. traveling card ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pózniej się dziwić, ze nas w Aglii maja dość. Bo Polki z naiwności chajtaja się znajwiekszym syfem świata, a pózniej Anglia ma problem żeby ich deportować, bo przecież "papiery w toku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie1991. Cześć jestem w identycznej sytuacji jak Ty. Czy mogłybyśmy się jakoś skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie takie gęby nie wyparzone?! Polak polakowi oczy by wydrapał! Dziewczyna zadała konkretne pytanie a wy ją w dół wciskacie.. co z was za ludzie! będzie brała ślub z kim będzie chciała! i nie wasz interes! myslicie ze wszyscy są tacy sami.. gadacie ciapaci tacy i owacy co oni nie robią.. biją żony itd?! POPATRZCIE CO POLAK POTRAFI ZROBIC Z KOBIETĄ BO TO WŁAŚNIE O POLAKACH NAJWIĘCEJ SIE SŁYSZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 93
Taka prawda, że polak polakowi potrafi życie utrudnić. To z kim się ktoś zwiąże nie powinno nikogo obchodzić. Jeżeli któraś z Pań zadaje jakieś pytanie, to wypadałoby na nie normalnie odpowiedzieć, jeśli wiemy jak możemy jej pomóc, a nie krytykować jej życiowy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodzilam dlugo na moj post bo juz wszystkiego sie dowiedzialam. moj narzeczony jest z Tirany. Ci ktorzy krytykuja niech zajma sie swoim doskonaym zyciem. Moglabym tutaj podac tysiace przykladow o patologicznych polskich rodzinach. Mnie przynajmniej nikt nie bije a wrecz przeciwnie. Zaden facet tak o mnie nie dbal do tej pory. polak zyje z dnia na dzien i nie mysli o przeszlosci a albanczycy z reguly chca osiagnac cos w zyciu i nie chodzi mi o sprawy zawodowe. sa oni rodzinny dlatego ciezka praca odkladaja pieniadze zeby kupic dom i zapewnic zonie i dzieciom wszystko. nie znam zadnego polaka ktory by mial takie priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrtycja11 nie wiem czy tu jeszcze wchodzisz bo pisalas post kilka dni temu ale chcesz to moge Ci podac maila xxxx22@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim za niego wyjdziesz dowiedz sie jakie jest u nich prawo rodzinne, chodzi mi o to z kim zostają dzieci po rozwodzie, nie chce cię straszyć ani nie pisze tego złośliwie po prostu przeczytalam ostatnio kilka książek na faktach o takiej tematyce(uprowadzenia rodzicielskie w małżeństwach mieszanych) i czesto kobiety nie wiedza ze np. ojciec moze wywiezc dzieci do swego kraju i bez jego zgody matka nie moze ich wywieźć bo maja one podwójne obywatelstwo a kobieta np.nie ma praw w danym kraju. Myślę ze to dość ważny aspekt. Nawet polecam książkę betty mohmoody wszystko dla dzieci. Co do papierów to znajomi (oboje polacy) brali ostatnio cywilny w uk i papiery przyszly poczta juz następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po slubie bede miala to samo nazwisko co moj narzeczony wiec nasze dziecko takze. Bedziemy miei takie same prawa i w angli gdzie mieszkamy jak i w Polsce i w Albani. Duzo sie dowiadywalam na temat jego kraju, kiedys rzeczywiscie kobiety miay mniej praw niz mezczyzni ale teraz jest to normalne panstwo jak kazde inne w europie...kobiety sie rozwodza i dzieci zawsze zostaja z nimi. Sama przed poznaniem mojego narzeczonego nie mialam dobrej opini na temat albani bo przeciez tyle sie slyszy ale nie powinno sie kierowac informacjami zasiegnietymi z innej reki bo sa to zazwyczaj stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie polki za granica sa pustakami...jak mozna sie wiazac z ciapakami...i co wy myslicie ze cudowne zycie z nimi bedziecie mialy? jak zwykle szmaty beda was traktowac .Polacy juz was nie chca to na smieci sie rzucacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejzik
Pan gość, co Pan może wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jest na odwrot. To Polski nie chca Polakow. Brudasy zarabiajace na budowie .Kto chce sie wiazac z alkoholikiem ,cpunem i wiesniakiem. szkoda ze tylko tacy sa w angli! Nie lubie ciapakow ale nawet oni lepsi od was darmozjady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durres
Co za bzdury tu wypisujwcie! Nie macie zielonego pojęcia o Albanii i Albanczykach!!! Jaka q***a nędza? Nędza to jest w Polsce!!! Żule pod sklepami co chwile wołają kasę na tanie wino a nawalone i nacpane panienki w klubach zebraja o drinka! Porzucone małe dzieci na pastwę losu bo mamusia i tatuś nie zdążyli wytrzezwiec od narodzin! Przepełnione sierocince! Molestowanie, gwalcone i bite dzieci! Maltretowane żony i zwierzęta ! Samotne matki wychowywujace dzieci bo tatuś ch... wie gdzie!!! Pewnie w Anglii chowa się przed wymiarem sprawiedliwości lub zapija się na śmierć!!! Oto prawdziwy obraz Polski i Polaków aż wstyd mi przed mężem i jego rodzina!!! A to że interesują się i dbają o swoje stare matki to tylko dobrze o nich świadczy pustaki!!! Albanczycy to rodzinny,troskliwy i pogodny naród. Nie zobaczysz tam skrajnych patologii! Owszem są i biedne rodziny jak wszędzie ale to kulturalni i pracowici ABSTYNENCI!!! Każdy posiada swoje własne mieszkanie lub dom o które dbają z wielkim szacunkiem! Ja z mężem właśnie zdecydowaliśmy sie żyć w Albanii. Mamy śliczne 3 pokojowe mieszkanko po tesciach, blisko morze, plaża i słoneczko cały rok!!! Wynajelismy sklepik gdzie ci BIEDNI albanczycy wydają niezle sumki dla swoich kobiet, żon i matek, na eleganckie skórzane dodatki prosto z polski! Cenią sobie naszą jakość i wykonanie! Wcześniej mieliśmy mały bar w Polsce, mój mąż, który mnie traktuje jak szmatę zamknął ten burdel i powiedział że nie będę za 2 euro znosić tych naj******h, chamskich gentelmenow!!! Do ludzi o ograniczonych horyzontach myślowych: siedźcie sobie dalej w tej zasyfialej POLSCE i bądźcie dumni z tego kim jesteście! Z************e całe życie na nedzna emeryturę! Życzę wytrwałości i przede wszystkim pogody ducha w tej szarej i nijakiej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak autorka tak sie przypatrzyla tej calej Albanii to powiedz mi tak szczerze jaka religia tam dominuje? Juz Tobie odpowiem. To islam. ISLAM. Wiesz co to islam bo chyba nie doczytalas. Islam to religia w ktorej kobiety nie maja zadnych praw. Jestes to masz byc a jak odejdziesz to smierc. Polecam pierw sobie poczytac o kraju i o religii panujacej w damy kraju + nauczyc sie jak rozpoznawac wyznawce islamu. Pozdrowienia i zebys nie zalowala tej decyzji w przyszlosci jak teraz duzo polek zaluje ale na operacje plastyczna nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i napisalas ze jest tam nielegalnie tzn ze nie pracuje tylko jak wiekszosc ciapatych (islmistow) siedzi na benefitach i doi ten kraj i sa zadowoleni. Bo jak nielegalny przybysz islamista dostanie NIN? A bez niego to i nie popracujesz legalnie. A to juz powinno byc dla Ciebie znakiem zapytania. Ale fakt polecialas na azjackie cialo i wierzysz w kazde slowo a co do polakow to jezeli poznawalas takich ludzi to trzeba bylo zmienic srodowisko znajomych. Tak tylko dla przestrogi ale to sama zadecydujesz czy bedziesz wolna kobieta z prawami czy niewolnica we wlasnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie1991
Boze widzisz i nie grzmisz. Moj narzeczony to chcrzescijanin tak na marginesie. i zadne z nas nigdy nie pobieralo zednych benefitow. to ze nie legalnie to zncazy ze bez pracy?? co za krotkowzrocznosc!!! a Polacy to przed 2004 jak do angli przyjezdzali nielegalnie to tez nie pracowali? Brak mi slow. Chyba logiczne jest ze jesli nie ma papierow na pobyt tutaj to i o benefity nie moze aplikowac. Zmienic Srodowisko?? Ja nie przybywam w towrzystwie polakow wiec nie mow mi prosze o zmianie srodowiska. Tutaj polacy to zachlane JEDNO srodowisko nierobow i nieudacznikow. Zaden post nie zbulwersowal mnie jeszcze tak bardzo. Ledwo co sie powstrzymuje od przeklenstw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azjackie? Chyba azjatyckie. I radzilabym na dodatkowe lekcje geografi bo ALBANIA NIE JEST W AZJI tylko w europie na balkanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć nie wiem jakbyście wyglądały nie tknal bym waz nawet kijem przez szmate po tych albancach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny , widze se nas jest wiecej :) ja tez jestem z Albanczykiem. Z jakich miast Anglii jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie1991
my mieszkamy w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje waszym rodzicom wstyd po prostu wstyd k..a jakby anglikow w anglii nie bylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w Londku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zapraszam na mój poscik :) Zwiazki polsko albanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przede wszystkim współczuję Ci, że musisz czytać te wszystkie komentarze. Sama pobawię się w "wujka dobrą radę" i napiszę, że co do kwestii prawnych najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z odpowiednim urzędem (Home Office), bo z mojego doświadczenia wynika, że co osoba, to może ci dawać inne "sprawdzone" wiadomości a żadna nie będzie tą właściwą. (ile osób próbuje mi wmawiać, że mam obowiązek wymienić prawo jazdy na brytyjskie, a to bzdura - wystarczy zapytać dvla). Więc zadaj odpowiednie pytanie w urzędzie, najlepiej jak będziecie załatwiać ślub cywilny. I jeszcze jedno, tak na wszelki wypadek, możesz poprosić tę osobę o imię i nazwisko, to będzie się starać nie zrobić Was w konia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przede wszystkim współczuję Ci, że musisz czytać te wszystkie komentarze. Sama pobawię się w "wujka dobrą radę" i napiszę, że co do kwestii prawnych najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z odpowiednim urzędem (Home Office), bo z mojego doświadczenia wynika, że co osoba, to może ci dawać inne "sprawdzone" wiadomości a żadna nie będzie tą właściwą. (ile osób próbuje mi wmawiać, że mam obowiązek wymienić prawo jazdy na brytyjskie, a to bzdura - wystarczy zapytać dvla). Więc zadaj odpowiednie pytanie w urzędzie, najlepiej jak będziecie załatwiać ślub cywilny. I jeszcze jedno, tak na wszelki wypadek, możesz poprosić tę osobę o imię i nazwisko, to będzie się starać nie zrobić Was w konia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, skoro on jest nielegalnie, to może być problem. Nie lepiej załatwić wszystko zanim pójdzie do państwowej instytucji i przedstawi dane osobowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie1991
Przez to ze jest nielegalne musimy wziąść prawnika i on wszystko załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć . Wiem, że temat już wymarly, ale pewnie jeszcze ktoś tu zagladnie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie jacy są albanczycy . Wiem, że nie można wsadzac wszystkich do jednego wora, ale wiem też, że kultura danego kraju ma duży wpływ na późniejsze zachowanie . Faceci stamtąd nie traktują kobiet poważnie, są okrutnie stanowczy . Nigdy nie pozwolą ci gadać z facetem, a już broń Boże wyjść . Mój był zły za każdym razem, gdy mówiłam mu, ze spotkałam kolegę . Sami wychodzą codziennie na kawę. U mnie było tak, że wychodził do pracy szedł na kawę wracał do domu i zaraz na obiad, również do restauracji . Jak się okazało każdy albanczyk tak robi. Jego nie będą obchodzily twoje łzy, nie będzie starał się cie pocieszyć. To ty będziesz musiała odzywać się pierwsza no chyba , że będzie mu zależało na twojej visie . A potem i tak każe ci spadać zostawiając cie ze złamanym sercem . Znam wielu albanczykow, jeden nawet poprosił mnie bym znalazła mu kobietę, bo jemu się nie chce szukać. Dlatego nie wdrazajcie się w taki związek , nawet jeśli myślicie, że to tylko przygoda, bo potem będziecie cierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola007
Nie można generalizować i mówić ze jak będziesz z albanczykiem to bedzie cie on traktowal tak a nie inaczej. Wszystko zalezy od osoby. Fakt faktem kultura tez ma wplyw. Bylam z albanczykiem który mieszkal we Wloszech od ok 6 lat. Wszystko bylo ok oprocz problemow ktore mialam podczas zwiazkow z polakami czy wlochami nie widzialam nic nadzwyczajnego. Fakt faktem, jedyne co mu przeszkadzalo to rozmowy o bylych zwiazkach itp. U nich w kraju w wiekszosci jest tak ze zone wybiera rodzina, zazwyczaj kobieta jest dziewica az do slubu. Mojemu ciezko bylo zaakceptowac ze ktos przed nim byl i nie rozumialam na poczatku o co mu chodzi, ale po kilku rozmowach sie dogadalismy. Traktowal mnie dobrze, jego bracia i wujkowie tak samo. Jedyne co to trzeba okazywac duzy szacun dla rodziny (przy najmniej jak sa obecni). U nich rodzina jest na pierwszym miejscu i przykladowo jak przychodzil wujek to trzeba bylo podac mu to czy tamto, nie siedziec z nogami na krzesle czy rozlozonym na kanapie... Chcial mnie przedstawic swoim rodzicom, co dla nich jest powaznym krokiem, bo nie jest tak jak w polsce ze byle jaka dziewczyne czy kolezanke przyprowadza sie do domu. Tylko jesli mysla ze jestes ta jedyna to cie przesstawia rodzicom. Niektorzy rodzice moga miec problem z zaakceptowaniem tego ze ich syn jest z kims innym niz albanska dziewica ale to tez jest kwestia indywidualna, jego akurat nie mieli z tym problemu. Trzeba sie liczyc tez z tym ze rodzina jest wazna i czesto zdazaly sie nam klotnie ze on wysylal kase do domu czy tez utrzymywal polowe rodizny jak by oni nie mogli sie ruszyc i isc do pracy. W sumie to duzo mozna by opowiadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albanczycy to niech sobie Albanek szukaja i niech sie od Europejek odczepia. Zadna normalna Europejka nie jest w stanie wytrzymac zwiazku z nimi. To nieodpowiedzialni, niedojrzli emocjonalnie socjopaci. Praca dla nich to obciazenie, nie daj Boze po sobie posprzatac, dzieckiem sie zajac, albo docenic zaradna, pracujaca, inteligentna i piekna kobiete! Im tylko o wizy chodzi! Potrafia kobiete do skrajnego zalamania psychicznego doprowadzic, okrasc, upokorzyc itd.. Trzymajcie sie dziewczyny od nich z daleka! Wiem cos o tym, bo bylam na tyle naiwna i glupia, ze zaufalam jednemu z nich. Koszmar trwal pare lat, wiedzilam, ze szybciej mnie zabije niz powzoli mi odejsc, wiec musialam czekac az on odejdzie i znajdzie sobie albanska narzeczona. Rok juz minal, a ja jeszcze o rozwod nie moge sie doprosic! Bez obrazy dla nikogo, ale to nie jest kultura europejska. Oni nawet nie rozumieja, ze krzywdza innych ludzi, oni zostali tak wykochowani, to sa wypaczone umysly. Uciekajcie dziewczyny, bo bedziecie cierpialy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×