Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Minister Edukacji

Jak powinnam podnieść swoje kwalifikacje???

Polecane posty

Właśnie, jak powinnam podnieść swoje kwalifikacje? Nie interesują mnie szkoły policealne. Na studia iść nie mogę, to jak mogłabym podnieść swoje kwalifikacje???? Chodzi mi coś w kierunku artystycznym, może być grafika komputerowa? mimo tego, iż mam dyskalkulię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoś pod stołem komu trzeba-tak chyba tylko możesz podnieść ty leniu śmierdzący i pierdzący knujący:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami w mieście są organizowane jakies bezpłatne kursy , szkolenia , albo odpłatne ale nie drogie. Możesz się zgłaszać na jakieś kursy , praktyki , stażę. Kurs na wychowawce kolonijnego trwa podobno około 2 dni , i kosztuje chyba cos ok 80 zł , z tego co mi wiadomo to taki certyfikat wychowawcy kolonijnego ma sie już na zawsze , ale nie mam pewności Noi nie wiem czy każdy może iśc na taki kurs , nie orientuje się Zastanów się co chciałabyś robić , co Cię interesuje , i poszukaj czegos w tym kierunku Na pewno Ci się uda :) wierze w Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs opiekuna kolonijnego? wystarczy średnie wykształcenie bez matury? to może być coś dla mnie bo zamierzam iść na pedagogikę. Myślałam jeszcze o takich kursach jak grafika komputerowa, fotograficzny, kamerzysty i zarobić na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci to i tak z tego kasy nie będzie! Myśl o tym co ci chleb da a nie o pierdołach! Artystą to się rodzisz Masz talent, tak jak ja i pewnego dnia zaczynasz po prostu to robić Pracę każdy ci da bo jesteś w tym świetna ludzie sami się do ciebie pchają po twe umiejętności! Na stare lata to już tylko kasa, kasa, kasa bo emerytura będzie malutka albo wcale! Zastanów się gdzie są pieniądze! Wystarczy mieć 3k żeby zrobić z tego fortunę Ale trzeba przestać myśleć o pierdołach w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A realia są takie: od 1200zł na rękę do 4000zł na rękę Więcej nie zarobisz w tym kraju! Nikt kto więcej zarabia tu nie siedzi bo nie ma już do tego głowy! Za takie pieniądze to sobie raczej nie pożyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego? Patrz post piętro wyżej! Realia są takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem właśnie jak to jest z tym kursem na opiekuna kolonijnego , wpisz sobie w internet na forach jest o tym dużo informacji np na forum wizaż , możesz poczytać , i np. popytać w biurach u siebie w mieście , bo może pisać że potrzebne wykształcenie średnie albo nawet wyższe a na miejscu może sie okazac że potrzebują wychowawców i Cię przyjmą Nie przejmuj się niektórymi zawistnymi komentarzami , na kafe to normalne że ludzie lubia sie obrażać , dołować , zniechęcać , itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim województwie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ja już sama jestem zniechęcona bo chciałabym coś robić, jakoś żyć, chciałabym, żeby mi coś w życiu wyszło. Za tego opiekuna kolonijnego też się muszę wziąć i popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie! Uczysz ojca dzieci robić? Wyobraź sobie że jestem dobra w czymś co kocham ale nie łącze swych nadziei ze zbiciem na tym fortuny. Fortunę zrobie na czymś innym W tym jestem coraz lepsza a będę jeszcze lepsza Nie bez znaczenia jest też kapitał Cokolwiek nie chcesz rozkręcić to potrzeba na to fortuny! A tutaj wystarczy 30zł tak naprawdę oraz cierpliwość Rób co chcesz Jak jesteś młoda to powinnaś coś robic ale żeby dla pieniędzy to się nie łudź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobisz tylko tyle żeby przeżyć i wrócić na obiad do mamy! Trochę odłożysz do skarpetki a za resztę kupisz ciuchy i kosmetyki w sieciowych sklepach. Wegetacja bo skarpetę zje inflacja Mniejsza z tym Zyskasz jakieś doświadczenie być może dobrze byś sobie radziła na jakimś dobrym stanowisku, ale czy znasz dobrze kogoś kto dałby ci tą pracę? Nie? -Więc też porzuć złudzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedz jedno Jak bardzo chcesz(ale musisz naprawdę wiedzieć dokładnie czego chcesz) To osiągniesz to nawet w zaciszu swoich czterech ścian z 3dychami w kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bym kochała i marzyła o pedagogice tak jak ty-zgadza się? To dążyłabym do tego by finalnie pracować z tzw. trudną młodzieżą- dlaczego? dla pieniędzy! Jednak jeśli już o kasie mowa wolę ciszę spokój i minitor przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o takich kierunkach jak: kulturoznawstwo, wiedza o teatrze, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika specjalna, aktorstwo lub reżyseria czy dziennikarstwo i komunikacja społecza.... ale najpierw trza mieć maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie skąd ja to znam... Chciałabym to ale najpierw muszę to i tamto... Nie będę ci wyliczała ile lat straciłam na takim myśleniu! Jakieś 7! Potem poszłam po rozum do głowy i zaczęłam grać na giełdzie(w dzisiejszych czasach to już nieaktualne)-jakaś siła wewnętrzna mnie pchała! Bogu dzięki że tak się stało, bo w przyszłości wiele mi to dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorko ponoć matury nie zdałaś to nie wiem po co nadal marzysz o tych studiach-naprawdę! Chyba coś kręcisz z tymi marzeniami. Ja tak to widzę bo gdybyś miała ambicję w tym kierunku to maturę byś zdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wszystkie dysfunkcje o których piszesz to wynalazki jakieś Równie dobrze mi mogliby to zdiagnozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoannasss
gośc 23:13 ja tez jestem z talentem od urodzenia, ale nie mów, mi , ze w grafice w reklamie jak u kogos pracujesz , nie znasz w ogole programów komputerowych do grafiki, albo jestes noga w ogole z komputerow i uda ci sie w tym prace dostac, co innego ze do mnie laski same przychodza , zebym im fotki robiła, ale z grafiką jest inaczej, bo jest w grafice wiecej technicznych spraw, ktore trzeba znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mankontenta
Uważam, że warto odbyć podstawowe szkolenia zawodowe, ponieważ takich zawodów i umiejętności nam w kraju najwięcej brakuje. Z tego co wiem, to po nich http://www.zawodowe-szkolenia.com pracę zawsze się znajdzie. Na okrągło słyszy się: "brak spawaczy, elektryków..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję CI zatem zapisać się na jakiś kurs z www.zdz.lodz.pl. tam mają dużo naprawdę fajnych i ciekawych. Jeżeli chodzi o bardziej artystyczne to mają np. kurs na wizażystę-stylistę, dekoratora imprez okolicznościowych czy tez właśnie grafikę komputerową. Ja byłam tam na kursie bukieciarstwa, florystyki, bo kocham kwiaty i jestem bardzo zadowolona z niego, spełnił moje oczekiwania, nauczyłam się np. odpowiednio dobierać kwiaty, dużo potrzebnych rzeczy, ale też mega rozwinęłam swoją kreatywność. Szczerze polecam ich kursy, dzięki nim podniesiesz swoje kwalifikacje i pogłębisz swoje zainteresowania, rozwiniesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×