Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie jakies leki na wstyd, nieśmiałość, poczucie wstydu, winy itp ?

Polecane posty

Gość gość

Czytam własnie o takich i chce przetestowac... chce uwolnic sie od nieśmiałosci i wstydu, ogolnie od poczucia wstydu i winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiałość to nie choroba, żeby zaraz szukać leku. To po prostu brak pewności siebie. Nad tym pracuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam o inhibitorach MAO takich jak selegilina, rasagilina itp, na forach zagranicznych ludzie piszą, ze działa, zmniejsza sie ''strach'' spoleczny, wplywają bardzo na pewnosc siebie...ale nie wiem skąd to wziąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do psychologa / psychiatry idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam!! alkohol, narkotyki, używki, joga, sexoholizm, pozytywne myslenie, wizualizacje...wybierz cos dla siebie... a tak serio to tylko MIŁOŚĆ. to proste i oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki to tylko doraźna pomoc , w dodatku od tego typu leków łatwo się uzależnić . Ja bym proponowała pozytywne myślenie i pomoc psychologa . Musisz uwierzyć w siebie w swoje możliwości i docenić walory które z pewnością posiadasz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chciala sie pozbyc wstydu i swobodnie isc np na plaze nudystów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaaaaaazdeczka
Ja powiem tak, byłam zakompleksioną, nieśmiałą i znerwicowaną osobą. Leki psychotropowe na nerwice wyjątkowo źle tolerowałam bo wciąż spałam i miałam gdzieś cały świat. Życie przelatywało przez palce bez mojego udziału i zaczęłam sie dodatkowo tym wkurzać. Ale jakimś trafem rechabilitantka od kręgosłupa doradziła mi świetny preparat roślinny, zaufałam jej, kupiłam i jestem wdzięczna dozgonnie :) Odżyłam, wyładniałam i można powiedzieć, ze stałam się ,,gwiazdą,, w towarzystwie...co najbardziej mnie cieszy, poznałam dobrego i mądrego chłopaka...ach, co tu dużo mówić...kochani żyję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo, niby lęki ustąpily, bylam bardziej śmiala, wygadana ale jednoczesnie caly dzien chodzilam senna, zasypialam nawet w autobusie :O wszystkie leki psychotropowe chyba powodują sennosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,5 l pomaga zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standaryzowany wyciąg z korzenia Rhodiola rosea (różaniec górski) - 200 mg (zawartość rozawiny 3%) mozna z 2o zl kupic zamiast za 134... i to 2krtotnie wieksza dawka w 1 tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D olać niesmiałość mieć wszystko w w tyłku nie zwracać uwagi na opinie ludzi iw szystko co znimi zwiazane żyć swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczucie winy? dlaczego autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ugryzłam w penisa mojego chłopaka i nie przeprosiłam jest obrażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczucie winy? dlaczego autorko? nie doszukuj sie tu mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×