Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izzzk

Perfumy z Empiku

Polecane posty

Gość Izzzk

Witam wszystkich :) Kupowaliście kiedyś perfumy w Empiku? Bo ostatnio zobaczyłam tam perfumy w bardzo korzystnych cenach, tak bardzo że aż zapaliła mi się czerwona lampka... Czy są one na pewno oryginalne ( chociaż myślę, że Empik nie kupowałby podróbek), i czy nie są to stare egzemplarze, które już sporo leżały i już nie są tak trwałe jak np te same z Sephory? Jeżeli miałyście od nich jakieś perfumy to napiszcie jak się spisywały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Miss Dior od lat i od jakiegoś czasu kupuję tylko w Empiku właśnie ze względu na ceny :) Nie różnią się zupełnie od tych, które używałam wcześniej ani opakowaniem ani zapachem ani czasem utrzymywania się zapachu więc są oryginalne na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje z Empiku różnią się bardzo od kupowanych wcześniej - nie są trwałe, mają inna nutę zapachową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam jakieś zupełnie nieznane perfumy z allinside.pl i się trzymająbardzo dobrze ;) mogę szczerze polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieć tak duża jak Empik nie może pozwolić sobie na handel podróbkami przecież. Nie wiesz w takie bajki :) Co do trwałość, to szczelnie zamknięte perfumy nie mają prawa wietrzeć, więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widzę żadnej różnicy i przestałam już praktycznie kupować w sephorze, douglasie itd (chyba że tam jest jakaś super promocja) ale ogólnie tam jest mega drogo i wole jednak empik, bo nie wierzę że sprzedaje podróbki czy coś.a jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBożena
OSZUKANA PODRÓBKI Kupiłam tą WODE bo na pewno nie perfumy< Używam jej od lat a to co dostałam od empiku nie było wodą perfumowaną, Reklamowałam ją ale reklamacji nie uznano. Dodatkowo poniosłam koszty wysyłki 25zł. Ta woda nie posiada zapachu Euphoria Women Calvin Klein. NIGDY WIECEJ NIE KUPIE TU NICZEGO. Sprawę zgłaszam odpowiednim władzą również podam do informacji publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bożena
Kupiłam WODE bo na pewno nie perfumy Euphoria Women Calvin Kleina w Empiku - sklep internetowy. Używam jej od lat a to co dostałam od empiku nie było wodą perfumowaną, Reklamowałam ją ale reklamacji nie uznano. Dodatkowo poniosłam koszty wysyłki 25zł. Na pewno tego tak nie zostawie. Poniosą konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzena
Od wielu lat używam perfumy firmy Lanvine. Zachęcona dobrą ceną kupiłam kilka tygodni temu moje ulubione perfumy w Empiku i mam duże wątpliwości, czy są oryginalne. Moim zdaniem nie. Pachną bardzo słabo. Czuć głównie alkohol :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik jako sklep z taką pozycją nie mógłby sobie pozwolić na jakąkolwiek podróbkę, czy to perfum czy jakiejś innej rzeczy, z resztą miałam nie raz perfumy stamtąd i wszystko było ok, tak samo długo się trzymały jak z perfumerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy Z EMPIKU to podróbki, nic nie warte, bez zapachu, opakowania perfum już dają dużo do myślenia, są nieszczelne, złej jakości. NIGDY PERFUM Z EMPIKU. NIE DAJMY SIĘ OSZUKIWAĆ. TYM SKLEPEM POWINNA SIE ZAJAĆ PROKURATURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się, perfumy z Empiku na pewno są oryginalne. Mam znajomą pracującą w drogerii która sama zamawia w Empiku, bo tak taniej. Wiele osób kupuje tam perfumy, gdyby było naprawdę tak jak piszesz, to już by było o tym głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupiłam Lacostę
Skusiłam się na Lacoste kupowaną przeze mnie od lat. Niestety zapach jest kompletnie nietrwały. Najpierw silne uderzenie spirytusu a potem pachnie może godzinę, tymczasem moje stare perfumy wyczuwam nawet po kąpieli i na drugi dzień! Reklamacji nie uznano oczywiście. Porównałam opakowanie poprzednich perfum z tymi z Empiku i brakuje sporej ilości składników, w tym aż 2 z 4 podstaw zapachu! Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nst3r
Właśnie odebrałem z Empiku Lacoste Essential dla mężczyzn. Woda toaletowa 75ml. Kupiłem w promocji za niecałe 124zł. Sprawdziłem na świeżomierzu numer serii, i ten perfum który kupiłem ma datę produkcji 2008-04-03 !!!!! To jest przecież 8 lat !! Nie zdziwię się jak będzie zwietrzały i nietrwały :/ Czuję się oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu, wielu lat używam Eternity Calvina Kleina i po raz pierwszy perfumy zakupione z ciekawości w Empiku i szczerze .... nie odstają ani zapachem ani trwałością od tych oryginalnych drogich.... całkiem miłe zaskoczenie... chociaż po rozpakowaniu kolor wydawał się trochę inny. W sumie nie wiem, co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaa10
Także kupiłam perfumy w Empiku i na pewno nie sa oryginalne. Zapach utrzymuje sie Max pół godziny :( Kupiłam raz poniewaz skusiłam sie niższa cena, ale więcej tego błędu nie popełnię. po co mi perfumy ktorych po chwili wogole nie czuć :( miałam Calvin Klein sheer Beauty. Porażka straszna . Na prawdę nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czuje się oszukana... kupiłam zapach, który znam. Powinien być mega trwały- kilka kropli a czuć wszędzie. Pieniądze niemałe. Tymczasem otrzymałam zapach jakby rozcieńczony woda (dodam, ze bez żadnej adnotacji otrzymałam flakon z możliwością napełniania. Folia była u dołu doklejona ale machnęłam ręka i pomyślałam, ze takie rzeczy się zdarzają. Ale po wypróbowaniu zapachu dokładnie obejrzałam kartonik i on również jest podejrzany. Będę reklamować. Zobaczymy, co powiedzą. Byłoby mi przykro wywalić w błoto kupę kasy. Tymbardziej, ze do tej pory nie miałam do Empiku żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada2222
Też mam wątpliwości co do perfum z Empiku. Kupiłam tam kilka razy perfumy z reguły w ciemno nie znając wcześniej zapachu więc nie byłam świadoma co i jak. Jednak ostatnio kupiłam Britney Speras, którą mialam już wcześniej z Agito. I wiecie co? Po pierwsze flakony się różnią, ten z Empiku miał widoczne łączenia, troszkę inny kształt. Po drugie na tym z Agito pisało Made in U.S.A, a na tym z Empiku pisało made in France. Po trzecie zapach z Agito czułam na skórze wiele godzin, a ten jakoś szybko się ulatnia. To samo było z wodą od mojego chłopaka. W drogerii stacjonarnej pachniała wiele godzin na skórze, a kupiona w Empiku - trzeba nieźle się nawąchać żeby cokolwiek poczuć :( Koleżanki z pracy mają te same doświadczenia, z mało którego zapachu kupionego w Empiku są zadowolone, ale cóz ... kupujemy bo mamy karty podarunkowe z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy sa w sklepach stacjonarnych czy tylko internetowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsa
Od paru lat kupuje na empiku perfumy, i nigdy sie na nich nie zawiodlam, porownywalam je nawet z tymi w drogich perfumeriach, gdzie jak sie dowiedzialam produkt dostaje marze nawet 200% dlatego sa takie ceny. Empik glownie skupia sie na innych waznych priorytetach z ktorych czerpie wielkie korzyscie takie jak ksiazki, plyty, poniewaz kazdy kto chce kupic ksiazske pojdzie do EMPIKU. Wiec na prawde warto 200 zl zostawic sobie w portfelu i zamowic perfumy na empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.12 Ludzie, kiedy w koncu wszyscy sie naucza... Wszystkie sklepy internetowe i miejsca gdzie mozna kupic perfumy taniej, maja perfumy na rynki wschodnie (i daleko wschodnie) (mniej ekstraktu - nizsza cena). Perfumy sa mniej trwale, slabsze. Ale znajac polskie realia, to i Sephora zeby zarobic jak najwiecej, ciagnie perfumy przeznaczone na rynki wschodnie... (mozna sprawdzic po kodzie kreskowym kraj produkcji) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A jaki kod kreskowy powinny miec perfumy dobrej jakosci? Tzn jaki kraj produkcji? Bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam przekonana. Ale atrakcyjna promocja i fakt, że to jednak EMPIK przekonały mnie. Muszę przyznać, że jest to zapach taki, jak testowałam w drogeriach. Trwałość 8 godzin. Nie rozczarowałam się. Ekspresowa dostawa do wybranego punktu odbioru, solidnie zapakowane. Data produkcji wynikająca z kodu 2016 r. Jestem zadowolona z tego zakupu (Versace Versense)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej, podróby jak nic!!!!zostało mi trochę poprzednio kupionych w drogerii w Niemczech i różnica niesamowita!!!jak taki sklep może sprzedawać coś takiego!!!!ludzie gdzie my żyjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycia66
Nie polecam kupowania perfum w Empiku, trwałość jest bardzo słaba. Jestem ogromnie rozczarowana. kupiłam Truth K.Cleina i zapach znika po godzinie a poprzednie które kupiłam gdzie indziej utrzymywały się cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Nie zdecydowałabym się na taki zakup. Nie wydaje mi się, żeby to było miejsce do kupowania perfum. Jeśli zależy Wam na jakości, trwałości i rozsądnej cenie to na perfumy od Prouve popatrzcie. Tutaj https://prouve.com/ jest cały katalog. Prouve opinie zbiera bardzo pochlebne. Mają ciekawe zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam przez internet na stronie empiku Paco Rabanne OLYMPEA, odebrałam je ze sklepu, wróciłam do domu, otworzyłam opakowanie i nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Perfumy były w oryginalnej butelce,ale miały ciemny kolor, przyrównałam je do tego co zostało mi w poprzednim flakonie, nie ma szans żeby to były oryginalne perfumy, ale dopiero jak powąchałam zapach, stwierdziłam, że to jest jakaś żanada!!! Zapach zupełnie inny, pachnący głównie spirytusem, po chwili nie było go w ogóle czuć. Straciłam totalnie wiarę w kupowanie perfum przez internet!!! tym bardziej do sklepu empik... nie polecam! oddałam te perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem rozczarowana. Perfumy są najprawdopodobniej rozcieńczone spirytusem. Żaden oryginalny produkt nie śmierdzi spirytusem po aplikacji. Projekcja bardzo słaba po godzinie nic nie czuć. Moj maż zawsze się wtulał we mnie czujac perfumy po całym dniu, teraz w ogóle nie zauważa że użyłam perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez neta sprzedaja same podroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×