Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izzzk

Perfumy z Empiku

Polecane posty

Gość gość
bredzicie szanowni Państwo pisząc o podróbach w empiku. niestety produkoane od kilku lat perfumy przechodzą "reformulacje" praktycznie wszystkie zapachy. Są zmieniane skaldniki, proporcje, są rozcieńczane. To producenci robia Was w konia a nie empik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie pieprzyć! Zamówiłam Angela Mugler, którego używam od 12 lat i NICZYM nie różni sie od tego z Sephora czy Douglasa. Zapłaciłam polowe ceny, bo akurat jest promocja. Wczoraj zamówiłam Toma Forda. Nie siejcie fermentu ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie miałam perfum z Empiku ale miałam z zapachowiec.pl i to nie jedne i mogę szczerze polecić. Długo się utrzymują i są w świetnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empiczka
Ja tez kupilam perfumy w Empiku -przez internet i zapach utrzymuje sie 15 minut .Absolutna porazka . Nie polecam wrecz przestrzegam .Co z tego ze wydalam 120zl zamiast 350 ?Produkt nie nadaje sie do uzytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zapach z Empiku, nie podam wam jego nazwy, ale był naprawdę spoko. Najlepiej zawsze pogadać z jakimś opiekunem działu, to wam podpowie, czego możecie się spodziewać po danym zapachu. Zresztą... kupujcie na logikę. Jeśli wybieracie produkt za 10 zł, to chyba trudno się po nim spodziewać jakości, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam Versace Erros pour femme i jestem zadowolona, nie różnią się niczym od oryginału, czekam teraz na Hugo Boss Extreme, zobaczymy co mi przyjdzie, bo kupiłam je 200zł taniej niż w stacjonarnych perfumeriach. (cena Versace nie różniła się aż tak bardzo, kilkanaście zł mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie kupiłam Kenzo Jungle w promocji - oryginalne perfumy :) pachną tak samo i tak samo długo , jestem pozytywnie zaskoczona ! Nawet po prysznicu nadal pachnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoe
Kupiłem wcześniej CK, po ponad roku ten sam model i jest różnica i to ogromna... zapach raczej taki sam, ale trwałość z powiedzmy 5-6h godzin spadła do 1-2h. Wizualnie bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapachy z Empiku są spoko - sprawdzałam skład. To dokładnie te same kosmetyki, co w drogeriach, a bywa, że nawet dwa razy tańsze. Ogólnie nie kumam skąd ludzie biorą takie pomysły, że Empik miałby sprzedawać jakieś podróbki. Zresztą - popytajcie po koleżankach. Większość dziewczyn raczej szuka dobrych cen i nie kupują byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamówiłem perfumy CK NOW MEN i na 100 procent była podróbka. Po pierwsze na nasadce atomizer widać było uszkodzenia w postaci wgięc (ślad po kombinerkach), po drugie w płynie widać było paproszki A do tego kolor i zapach był zupełnie inny niż w drogerii oczywiście zgłosiłem reklamację bo nawet data produkcji wskazywała na rok 2016. Empik narazie przeprosił i stwierdził że perfumy przysyla zewnętrzna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lanvin, Eclat D'Arpege, woda perfumowana, 100 ml którą przysłał mi dziś empik jest z 2001 roku!!! Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lanvin, Eclat D'Arpege, woda perfumowana, 100 ml którą przysłał mi dziś empik jest z 2001 roku!!! Bez komentarza" - to sie ciesz że trafił Ci sie flakon sprzed reformulacji -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, to imitacje - naciąłem się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBarbara
A ja zwróciłam uwagę na końcówkę psikacza . Za każdym razem przychodzi mi plastikowa końcówka w butelce Elisabeth Arden 5 Avenue, zamiast metalowej. To mnie prawie utwierdza w przekonaniu , że coś jest nie tak, ponieważ zapach się nie utrzymuje tyle co w porównaniu np. tej samej wody kupionej w Rossmanie. Nawet myślałam , że firma w ten sposób zabezpiecza się , że nie ma końcówki matalowej tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś zaskarżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Ja niestety nie mogę potwierdzić oryginalności.Kupiłam Kenzo Jungle.Masakra.Uwielbiałam ten zapach.To co kupiłam to zwyczajnie śmierdzi.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ostatnio kupiłam w Empiku wodę toaletową Cacharel Noa. Niestety ich jakość jest fatalna. Pachną chwilę i nie tak intensywnie, jak te z perfumerii (najczęściej kupuję na lotniskach). Nie wiem czy mogę je reklamować, bo wyrzuciłam opakowanie zanim przetestowałam zapach. Więcej już nie skuszę się na takie zakupy w Empiku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Mnie już dawno rozczarowały sklepy internetowe i nie kupuję.  Tylko stacjonarne, może i kosztują więcej ale nie zastanawiam się czy są oryginalne.  Mam karty stałego klienta, są zniżki po 20% i cieszę się zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina

Kupowałam nieraz w Empiku.Happy Clinique,bardzo piękny i trwały zapach męski Versace Pour Homme oraz Michael Kors Sexy Amber.Wszystkie są trwałe i cudnie pachną.Zwłaszcza Versace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Dlaczego Empik nie sprzedawałby podróbek, jak to jest dobry interes?  A co to TVP co każdy wierzy w to co mówią w Wiadomościach? Kościół nie kłamie?  Oczywiście że są to podróbki inaczej można powiedzieć ORYGINAŁY PRODUKOWANE NA RYNEK WSCHODNI do rusich na ukraine, gorsze badziewie..... Czyli podróba. Pozdrawiam i życze dużo naiwności w kupowaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Kupiłam przez Empik Acqua diGioia : zapach różnił się od oryginału. Od razu było czuć różnice. Było od razu oczywiste ze to nie ten zapach

Jestem przekonana, ze to podróbki. Ponadto  atomizer słabo działał, aż w końcu w ogóle przestał (musiałam z innych wyjąć). Zakrętka miałą inne odbarwienia niż te, które są w oryginalnych perfumach. 

Empik odkupuje perfumy od pachnidełek itp- jest tylko pośrednikiem. Ci którzy twierdzą że to za duża firma żeby pozwolić sobie na handel podróbkami myśla życzeniowo. Równie dobrze można od razu kupować w pachnideł kach itp perfumy. Nadal mam pół buteleczki i nie jestem w stanie tego zużyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×