Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie się dziwią że nie zawsze maluję paznokcie w lato

Polecane posty

Gość gość

A mi się po prostu NIE CHCE w kółko siedzieć i ich malować. Wiadomo, że nawet najlepszy lakier potrafi w jakimś miejscu odprysnąć i trzeba to malować najlepiej na nowo. Więc czasami mam pomalowane paznokcie, czasem nie (i ostatecznie mam bezbarwny z odżywką dla pielęgnacji). A koleżanki się dziwią, no bo jak to można mieć niepomalowane paznokcie u rąk. Teraz to już wszystko musi być zakryte i nawet naturalny, zadbany paznokieć jest uznawany za brzydszy :O. Nie macie ludzie gorszych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i tak piękne zadbane kobiety są zdradzane, a grube lochy niezadbane mają fajnych mężow, wiec nie warto tak dbac o siebie, i tak nikt tego nie doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma wspólnego bycie grubą locha z niemalowaniem paznokci? niemalowanie paznokci to niemalowanie paznokci, otyłość to już faktycznie niedbanie o siebie. A paznokcie to tylko STYLIZACJA, jak zagrzybione paznokcie pomalujesz mocnynm lakierem to oznacza to od razu zadbanie? :D albo jak pudrem przykryjesz dużo pryszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i miej ich w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie jakiś lakier nawierzchniowy (top coat) np.Sally Hansen,Seche Vite i lakier będzie trzymał Ci się dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ogóle nie maluję i jakoś nikt mi uwagi nie zwracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś malowalam ale teraz sie odzwyczailam i nawet okazyjnie nie maluje. Moja siostra musi mieć zawsze pomalowane, nawet do szkoły a zabraniają Kiedy mama każe jej zmyć tlumaczy sie ze bez lakieru obgryza. I wgl ciągle sie tak tłumaczy. A nie lepiej pomalować tym takim bezbarwnym co jak sie zacznie ob gryzac jest smak okropny jaaaak to sie nazywało nooo. Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×