Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smerfny

Gdzie się podziały te osoby..... z kafe

Polecane posty

Levviatan Mawronka Śpiący leniwiec A mi kabel USB (mam pewne podejrzenia, że znam go osobiście) Maria Curie Skłodowska Fioletowy widelec Desznik Hinatka Magnolia2 Duch Cafe Bmblondyn Sash Tu leja Tajemnicza dama DRAŻ vel Smeracz Robaczek41 Samanta lisiczka Słowiczka Z każdym dniem I wiele innych, przecież tutaj już wielu dawnych nicków nie ma. Np. Kaliban, Samotny romantyk - zazwyczaj pisali na życiu uczuciowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było więcej: Nagadam Wam Piotruś Ban Pozdro600 itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze takie osoby jak kafe_zdzira, pozdrawiam środkowym palcem, przerwa między palcami mówiąca o swoich tzy tzkach.... co się stało z tymi wszystkimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Anielica z piekła rodem,a królowa przystojnych facetów, a lady love..... no matko, wszystkie osoby które tutaj były, już ich nie ma. Ciekawe czy jeszcze żyją. A Pamiętacie Janie wzór do naśladowania, oj to była cudowna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylilas dzialy tamte niki udzielaly sie przewaznie na ogolnym x leviatan pisuje, mozna go bylo zobaczyc wczoraj, dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej z tych osób nie pamiętam. No, ale ja bywam tu rzadko.;) Pewnie zrezygnowali, widząc jaki jest aktualnie poziom tego forum. Nie ma się czemu dziwić. Ci co "wpadają"nie szukają tu rozmów zawiłych. Najczęściej poruszane tematy zdrad i porzuceń, przejadły się i stały się zakałą tego forum. Do tego mało jest tu osób z którymi da się popisać w kulturalny sposób. A poza tym jest lato, czas swawoli i uciech.Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogólnym też wstawiłam ten temat, ja piszę na forum od 2002 roku. Poziom tego forum jest bardzo żenujący :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze PARKER 5000.... też chwilowo go pamiętałam, jak przez mgłę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bardzo przepraszam, a OWIECZKA BOŻA????? ja rozumiem, że trudno ją uznać było z adresata rozmów : ;) niemniej stanowiła o kolorycie tego forum Moim zdaniem równia pochyła kafe jest mniej więcej od pojawienia się przemka23. Może nie on sam to spowodował, ale w tym mniej więcej czasie zaczęła się kafe przekształcać w obecne szambo. Oczywiście zawsze były prowokacje hejty itp., ale to co się tu obecnie wyprawia przestało być dawno zabawne, a jest tylko niesmaczne i idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamietam tu leje oraz anioła i diabła w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxxy proxxxy
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fioletowy widelec pisała w kwietniu czy maju jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a Kamecha, Jarek24, musztarda, gdzie te wszystkie ludziska się podziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy prędzej czy póżniej przestaje pisać na kafe.:P Nawet prawiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie ma Cremika ,co mnie zszokowało ,no i (zapomniałam nicka)taki łysy wrzeszczący :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sobie przypomniałam ,chodzi o ofermę .pisze jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jennifer noxelia jozek spod osemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cream jest, produkuje tygodniowo 2-3 topy jak zwykle o tym samym o swoim nieszczesciu, o lasiach:D offus tez pisuje z goscia i pisze otwarcie, ze on to offerma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o,a myslałam ze już tutaj nie piszą prawiczęta a regres?ike z.s bywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałbym się przypomnieć ... aczkolwiek ze 2 lata mnie tu nie było ponieważ ... to forum zeszło na psy nie ma tych fajnych ludzi co w latach 2008-2011 (komiczne,ike,sami,zawsze szczery,mało stanowczy itd(ślimota) cream) totalny chaos na tym forum + nieczytelna grafika Zagoszczę tu na trochę i poobserwuje co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wieczorny
Za niektórymi z wymienionych tęsknię troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ;) aczkolwiek to forum to nie to samo forum co kilka lat wstecz i ci ludzie co kiedyś ? to dzisiaj nie ci sami ludzie pozmieniało się i to niestety na gorsze chociaż ja nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_Stanowczy
Ktoś pytał o Mało_Stanowczego? Już dawno co prawda, ale to ja:) Nie jestem pewien czy pamiętam hasło, nie wiem czy mój login jest nadal aktywny, ale, well... Ikuś i Zawsze Szczery to osoby, które dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×