Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż żona i ona

Polecane posty

Gość gość
Bzyka żonę jak nic i to pewnie każdej nocy. Żona nigdy nie pozwoli na to żeby seksu z własnym mężem nie miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj panno ogarnij się słońce w końcu sama jestem przykładem takiej sytuacji i powiem ci tylko tyle ze w życiu nie zostawi zony a ty wyjdziesz na szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona już zrobiła z siebie szmatę pisząc "on wie ze zawsze moze do mnie przyjsc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się do niej wybiera, to mówi do kumpli: ide spuścić z krzyża. Worek na sper/me czeka..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem szmata,wie ze moze sie ze mna spotkac bo go kocham i zawsze mam dla niego czas. Przychodzi po mnie do pracy , odprowadza do domu. Ma dziecko i nie moze tak wszystkiego zostawic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Worek na sper/me czeka..." W sensie że worek na sperme czeka na sperme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne ma dziecko, stara spiewka takich kolesi a Ty sobie przy nim zycie marnujesz, jestem pewna na 100% ze ten koles Ci zostawi kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego zona ciagle o wszystko ma do niego pretensje tak sie nie da zyc. Jak jest ze mna musi wyciszyc tel zeby nie odbierac miliinow tel od niej. Jak on nie odbiera to dzwoni do mnie ,kiedys odbieralam teraz mam ja w dupie,to wypisuje zebym wpadla po jego gacie i wziela go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jego żona bardzo dobrze c***isze szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu on się do ciebie nie przeprowadzi, skoro tak cię kocha? czemu od 4 lat nie może założyć sprawy o rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest skomplikowane. Jest dziecko , nie moze ot tak sobie sie wyprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... Kocha cie :-) a to dobre! Od żony nigdy nie odejdzie :-) nic dla niego nie znaczysz. Ale żyj sobie dalej złudzeniami. Gdzie mu będzie lepiej niż u zonki? Jeździ do ciebie podupczyc, ale wraca do niej. Założę się ze pełen skruchy bzyka ja co noc :-) najpierw jej wylize piczke a potem daje ci buzi. :) ahahahahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po rozwodzie też można być dobrym ojcem. Jeśli wychodzisz z założenia, że on zawsze może do Ciebie przyjść, to znaczy, że odpowiada Ci taka sytuacja. Gdyby Ci nie odpowiadała, postawiłabyś warunek, że albo Ty, albo żona. Musiałby wybrać, a wtedy byś się przekonała na ile jego wyznania miłości wobec Ciebie są prawdziwe. Facet jest fajny. Żona wie o kochance, a on i tak sobie używa z jedną, a może też i z drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka była kochanką żonatego, który mnóstwo rzeczy jej obiecywał, planował. Po jakimś czasie okazało się, że żona, która o wszystkim wiedziała ciężko zachorowała, więc nie mógł jej zostawić chorej, rozumiesz, prawda? No i jeszcze nie chciał zostawiać dzieci... Tyle tylko, że te dzieci to dwaj synowie w wieku 19 i 21 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uklad z nim odpowiada mi bardzo, nie odpowiada mi jak traktuje mnie jego zona. To ze na nim sie wyzywa to ich sprawa tylko czego ona chce odemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Nijt nie może być tak głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupia laska :-) nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Nijt nie może być tak głupi smiech.gif x a właśnie że większość kochanek jest tak głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia? Niedorozwinieta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak tobie nie pasuje jego żona,tak jego żonie nie pasujesz ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego robi cie was w buca ? Bo fajnie mu z taba a u niej obiadek. On kocha zwiazek bez zobowiazan ale lubi cieple skarpetki. Ciebie posuwa bo fajnie,ja posuwa bo stabilnie. Dlaczego ona sie nie rozwiedzie ? bo jej sie nie oplaca. Tak samo jak jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w takich sytuacjach dziwi mnie fakt, ze kobieta czeka i liczy na wspolna przyszlosc z facetem, o ktorym wie, ze to nielojalny lajdak i klamca. Nie pojme, ze mozna planowac wspolne zycie z draniem:O Tylko desperatki tak potrafia, bo normalna, majaca poczucie wlasnej godnosci kobieta takiego smiecia nigdy nie bedzie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani ja desperatka ani on smiec! Tak dla jasnosci to zona zrobila z niego smiecia ktory tez ma swoje uczucia. Byl wczoraj u mnie bo jest zmeczony ciaglymi awanturami i klotniami z nia. Straszne to jest. Nawet normalnie nie rozmawiaja tylko ona ciagle na niego warczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe smieszna jestes.... Skoro ta zona taka zla, to po kiego on jeszcze z nia jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam, zaraz autorka napisze, ze facet ma dziecko, kredyt i inne zobowiazania i ze bardzo chce, ale nie moze:D:D:D Taki typowy kit dla glupich kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100 % laska ma około 20-tki bo takie siksy są zazwyczaj tępe jak strzała z Mozambiku :-D biedny chłopczyk i jego żona jedza :-D a ty ulomna idiotko łykasz wszystko co on ci powie jak pelikan :-D ahahahahha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 29lat wiec siksa nie jestem. I tak wierze mu ,widzialam jak zachowuje sie jego zona. On jest 10lat starszy odemnie wiec dzieciakami nie jestesmy. To pytam po jaka cholere ona z nim jest? Dlaczego sie nie rozwiedzie tylko straszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos ci powiem...bylam w podobnej sytuacji, to znaczy moj maz zaczal spotykac sie z inna kobieta, a ja sie o tym dowiedzialam. Pomine oczywiscie opis swoich emocji, bo to bardzo trudna sprawa i teraz nieistotna. Jak sie troszke z nimi uporalam, postanowilam przemyslec sprawe, co dalej. I wymyslilam, ze to przeciez nie ja mam dosc naszego wspolnego zycia, tylko maz. Wiec to do niego nalezy zainicjowanie sprawy rozwodowej, tym bardziej, ze to ja zaproponowala rozwod i rozstanie sie bez wojny. Mogl wiec w kazdej chwili byc wolnym czlowiekiem. I....nic z tym nie zrobil!. Maz nie tylko nie zabral sie za zalatwianie czegokolwiek, ale zaczal probowac naprawiac relacje ze mna. Oczywiscie pogonilam dziada. Jestesmy nadal malzenstwem, bo tak jest nam obydwojgu wygodnie z roznych wzgledow. Ale zyjemy osobno. Wiec zastanow sie autorko raczej nad tym, dlaczego to ten mezczyzna nie robi nic, aby byc z toba. Jego zona ma prawo nie kiwnac palcem, bo to nie ona chce odejsc. Jestes wyraznie zaslepiona tym mezczyzna. I nie widzisz rzeczy podstawowych, tego, ze on cie zwodzi. I ze to zwodzenie moze trwac latami. Tlumaczysz go w sposob calkowicie bezsensowny. I czekasz.....obawiam sie, ze sie nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli piszesz, że taki układ ci odpowiada to musisz wziąć na barki wszystkie konsekwencje tego układu, również emocje i zachowanie żony ona nie ma żadnego obowiązku ani ciebie tolerować ani ułatwiać ci sytuacji rozwodząc się z własnym mężem, jeśli tobie i jemu to odpowiada to jaki problem? ja bym się bardziej zastanowiła nad tym, dlaczego jemu to odpowiada, ale na to chyba powinnaś sobie sama odpowiedzieć wielkiej miłości tu nie widzę widzę zdesperowaną kobietę, której wali się w jakiś sposób życie i pana wygodnickiego, który w swoich oczach jest machobohaterem, bo w końcu ma chętną kochankę która mu o tym na każdym kroku przypomina naprawdę zastanów się, czy jeśli facet ma u swojego boku kobietę którą jak twierdzi kocha i która nie ma innych zobowiązań i jest na jego każde zawołanie, to nie powinien biec do niej w podskokach nie zważając na resztę świata? jaki sens trzymać się kurczowo tej okropnej, zrzędzącej i sfrustrowanej żony, jeśli ma takie cudo w zasięgu ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego żona powinna ci pierdziel spuścić za to że odpowiada ci układ z jej mężem. Może się w końcu doczekasz to zobaczysz na własne ślepia co robi żona gdy się dowie, że do rozporka jej męża przyczepiła się zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×