Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anadolu

CZY ONA MOŻE BYĆ ZAJĘTA? MAM DYLEMAT

Polecane posty

Gość Anadolu

CZY FOTKA PROFILOWA Z JAKIMŚ TYPEM ŚWIADCZY O TYM, ŻE DZIEWCZYNA MOŻE BYĆ ZAJĘTA? Mam problem, od pewnego czasu podoba mi się pewna dziewczyna, śledziłem jej profil na facebooku, zaglądałem tam regularnie, jale wahałem się zagadać, jakiś czas potem zablokowała wszystkie galerie bo chyba za dużo było komentujących jej urodę typów. Minęło kilka miesięcy i ostatnio dodała fotkę profilową z jakimś gościem... Pytaniem jest czy jeszcze mogę mieć jakiś cień nadziei, że to może być ktoś z rodziny dalszej, a może zwykły znajomy - czy jednak w takich przypadkach (profilowe zdjęcie z gościem) można już zapomnieć i świadczy to o tym dobitnie, że to zdjęcie pary i jest już zajęta. Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ta to inna,faceci to straszne bydło wystarczy ze zobacza ładna laskę a nawet jej nie zna a juz wielka milosc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak dalej bedziesz śledził i wahał sie zagadać to sie doczekasz Jej zdjęcia ślubnego :) Troche wiary w siebie i odwagi bo ktoś inny sprzątnie Ci ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż ją, ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poszukaj sobie inna,taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anadolu
Ale nie sądzicie, że w 90% przypadków takie fotki świadczą, jedno, że to jest chłopak danej dziewczyny? Która by dodawała fotkę ze znajomym na profilowe? Ja nie znam takich przypadków... Czy takie są nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anadolu
Mogę wkleić te fotkę jej z typem... ale co to zmieni... jeżeli chcecie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×