Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najtańsza pożyczka online

Polecane posty

Gość gość

Gdzie najtańsza pożyczka on line? Potrzebuje na szybko kilkaset złotych - gdzie pożyczę najtaniej i online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z darmowymi pożyczkami online? Czy nie one są najtańsze na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D Darmowe to niezly zart:-D Nie ma darmowych pozyczek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No darmowa pożyczka faktycznie jest darmowa ale kolejna w tych darmowych nie jest już najtańsza ale sporo droższa od pozyczek w innych firmach tak więc radze sie dokładnie zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie naiwniaki:-D Za darmo po gebie nie dadzą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki, wysłałem wniosek do tej firmy i już dostałem pozytywna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pożyczki prywatne to najtańsze pozyczki online - wszystkie te chwilówki sa w sumie szybkie i dostępne ale czy tanie to wątpię... Na pewno nie tańsze od prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam to szybka i tania pożyczka online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuffinkaM
Moim zdaniem nie ma co stawiać na szybko i darmowo, bo można się nieźle naciąć. Ja pożyczałam w Aasa i byłam bardzo zadowolona. Tylko trzeba mieć czystą historię BIK. Ale mają konkretne zasady, wszystko dobrze rozpisane i nie ma żadnych ukrytych kosztów jak to bywa u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybka i tania pożyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubyBenek
to zależy ile potrzebujesz pożyczyć. ja na przykład szukałem takiej chwilówki, gdzie nie bede musiał odsetek placic. I znalazłem firmę LendON. Mają teraz taką promocje, że jeśli pożyczasz pierwszy raz to możesz wziąć do 500zł i jak oddasz w ciągu 30 dni, to nie płacisz odsetek. Ja oddawałem wczoraj i rzeczywiście ile dostałem, tyle im zwrociłem. Bez zadnych haczykow i uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no to od tego Lendon jest znacznie tańsza pożyczka w ABISie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowi na umyśle ludzie to po pożyczki idą do banku, a nie do lichwiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie z tego co i ja widzeę to w Abis taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać sporo osób juz skorzystał z tej pożyczki i opinie sa ja najbardziej pozytywne czy;li wychodzi na to, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A abis widać że taniej niż w mini credit..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto rozważyć też serwis emamona.pl. Jesli się nie wyrobicie ze spłatą zawsze można przedłużyć pożyczkę. Do przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellena9
NAjtańsza pożyczka to chyba taka za darmo, nie? W Lendon mają teraz taką ofertę że można pożyczyć 500 zł na 30 dni i nie trzeba zwracać odsetek przy 1 pożyczce. Fajnie, co nie. Ja kiedyś brałam więc już nie jestem nowym klientem. Ale jak będę potrzebowała to może mąż weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystnie, tanio i bez zbędnych formalnosci- pozyczkolandia.pl, rejestrujesz się i wystawiasz wniosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka23
No też właśnie potrzebuję pożyczki i szukam jakiejś taniej. Ten Lendon wygląda na uczciwą firmę i ma sporo pozytywnych ocen. No i pożyczka pierwsza za darmo. Tak przeglądam różne oferty, ale ta chwilówka wygląda jakoś tak najpewniej. I można od razu na stronie się z umową zapoznać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernestoi
polecam Ci odwiedziny na portalu pozyczkolandia, jest to portal społecznosciowy gdzie po rejestracji możesz złożyć wniosek o pożyczkę, udzielają jej prywatni inwestorzy więc jest prosto a wszystko opiera się na zaufaniu i weryfikacjach które wykonasz- im więcej tym lepiej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto poczytać tutaj: http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet#nb Nie musisz nic kupować, po prostu poczytaj sobie. Jakie są zasady, co się dzieje PO wzięciu pożyczki, gdzie się sprawdza BIK, ile czeka się na przelew, czy musisz być zatrudniony, czy musisz dołączać jakieś skany, zaświadczenia. Bo warto wiedzieć wszystko o produkcie, który się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silverbist
ja także pożyczam na pozyczkolandia- to jeden z lepszych serwisów gdzie mozna pozyczyć prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×