Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulissssekk

mój facet lubi ostry sex i bicie... co dalej?

Polecane posty

Gość Paulissssekk

Poznalam wspanialego faceta w ktorym sie zakochalam. Jestesmy razem 3 miesiące, przeprowadzilam sie tu z innego miasta i wlasciwie mam tu tylko jego. Niedawno spotkalam dobrą kolezanke ktora go zna i jak dowiedziala sie ze jestesmy razem, ostrzegla mnie przed nim, ze podobno bił swoje poprzednie dziewczyny. Do mnie nic takiego nigdy nie zrobil ale faktycznie jest bardzo rządzący, lubi zawsze postawic na swoim i kierowac wszystkim dookola włącznie ze mną. Ta kolezanka powiedziala mi ze slyszala od jego bylej dziewczyny rozne historie o nim np ze lubi bardzo ostry sex, bicie partnerki, wiązanie itp. No trochę sie przerazilam. Pierwszy nasz raz juz za nami, ale boje sie co bedzie... Boje sie ze jezeli faktycznie tak jest to moze mi zrobic krzywde, jak teraz zostac u niego na noc bez obaw? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissssekk
A moze ktos cos jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie pytasz, poczekaj co bedzie dalej, jak ci sie nei spodoba to zwiewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci zadam tylko jedno pytanie JAK MOŻNA BYĆ TAKĄ IDIOTKĄ ZEBY ZAMIESZKAĆ Z CAŁKIEM OBCYM FACETEM I JESZCZE PRZEPROWADZIĆ SIĘ DO JEGO MIASTA??? DZiewczyny co sie z wami dzieje, gdzie jakiś szacunek do samych siebie??? Facet kiwnie palcem a ty już całujesz mu stopy i robisz tak jak on chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dziwisz, kobiety to desperatki i nie potrafią być same, polecą do każdego który się nimi zainteresuje, nawet jeśli go nie znają zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli on lubi takie rzeczy, to się NIGDY nie zmieni. Jeśli nie lubisz tego to uciekaj póki czas. Im później, tym trudniej będzie Ci odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissssekk
Myslalam zeby z nim porozmawiac, zapytac jak to jest naprawde ale nie wiem czy przejdzie mi to przez gardlo! Glupio tak zapytac czy to prawda ze bił poprzednie dziewczyny i ze lubi taki wlasnie sex z wiązaniem i przemocą. Ja nie mam duzo takich seksualnych doswiadczen wiec troche wstydze sie tak prosto z mostu o to zapytac... Co sądzicie? W kazdym razie na razie sex z nim jest wspanialy, przy 1 naszym razie byl delikatny i nic nie wskazywalo na to ze preferuje taki rodzaj sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackPantherr
Przypuszczam że twój facet preferuje w seksie BDSM, poczytaj sobie o tym, pogadaj z nim i potem zadecyduj czy chcesz spróbować jeżeli on oczywiście to potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissssekk
Dzięki, właśnie poczytałam i faktycznie musze z nim pogadac ale ciężko mi sie bedzie przelamac. Choc pewnie jesli faktycznie tak jest sam by mi w koncu o tym powiedzial. A czy są tu jacyś faceci których tez kręci bdsm? Co czujecie wiążąc czy bijąc partnerkę? Czy was to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissssekk
Moze znajdzie sie jednak jakis facet lubiacy bdsm? Jestem ciekawa waszego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Satyr
A konkretnie to czego chciałabyś się dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ja bym chciała taki sex <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulissssekk
Jestem ciekawa dlaczego to moze go podniecac ze mnie uderzy...? I czy sie nie zagalopuje za daleko...? Sama nie wiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może go podniecać to co podnieca większość ludzi: władza. To że ma nad Tobą kontrolę. Że mu się poddajesz, kiedy on tego chce. Najczęściej o to właśnie chodzi. Ale uwaga! Zdarzają się osobniki, którym chodzi głównie o zadawanie cierpienia. Różnica nie jest zawsze łatwa do zauważenia, zwłaszcza na początku, więc dlatego trzeba uważać bo ten drugi typ bardzo łatwo może przekroczyć granice - a zresztą to chyba o to mu właśnie chodzi. Innymi słowy jest poważna różnica między facetem który lubi dominować a sadystą i warto wiedzieć z kim mamy do czynienia bo o ile większość kobiet lubi dominujących facetów to niewiele lubi sadystów (aczkolwiek i takie amatorki się znajdą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię dominującego faceta, nawet troche sadystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×