Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hmmm czy siostra mojej kolezanki sie nad nia zneca? chodzi o sn

Polecane posty

Gość gość

Jej siostra jest ginekologiem poloznikiem a moja kolezanka ma za tydzien tp. I wybrala,ze bedzie razem z nia rodzic. Siostra namawia ja na sn,chociaz cc mialaby od reki bez problemow i kolezanka chce sn przynajmniej sprobowac. I tak mi sie nasunelo na mysl,ze chyba sie nad nia zneca,bo wg,kafeteiranek kazdy normalny lekarz swojej rodzinie zaleca cc bez zastanowienia:P wiec pewnie siostra jest bardzo zawistna i zlosliwa i w ogole zazdrosci jej ciazy i dziecka i zyczy im zle wysylajac na ta cala rzez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lekarz jest jak najbardziej normalny i nie zaleca cc jak nie ma konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke która pochodzi z rodziny lekarzy. Rodzila sn. Cc to operacja i nie powinno sie jej robic bo ktoś ma takie widzimisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,ale wiekszosc tu pisze ze cc to takie cudo:P i lepsze dla dziecka. Dlatego tych osob sie pytam jak uwazaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cc nie jest lepsze dla dziecka, poczytaj sobie wypowiedzi lekarzy położników a nie panikar z kafeterii które bóli porodowych obsesyjnie się boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz,widac nie umiesz czytac ze zrozumieniem:) i nie odczytujesz ironii w moich postach. Ja nie pisze na powaznie,ze sn jest zle dla dziecka i siostra chce sie na niej wyzyc:o tylko odnosze sie do wielkich znawczyn z kafeterii ktore uwazaja ze tylko cc zasluguje na.uznanie i jezt dobre zarowno dla matki i dziecka. Sama chcialam rodzic sn,nie udalo sie,mialam cc ktore na szczescie swietnie znioslam. Przy sn wycierpialam sie za wszystkie grzechy chyba. Ale nie uwazam,ze cc jest lepsze i dla matki i dziecka.ale zbtkim zdaniem sie tu spotkalam. I kazda uparcie twierdzi,ze ma ginekologa w rodzinie i wsrod przyjaciol i kazdy zaleca cc swoim zonom/corkom/przyjaciolkom. A jakos siostra mojej kolezanki nie chce jej pokroic na zyczenie,owszem zrobi to jak bedzie nalegala i zrobi w razie koniecznosci ale zaleca sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj kobiety, pobijcie się jeszcze o to co jest lepsze. Niech każdy rodzi jak mu się podoba, niech każdy karmi czym mu się podoba. Nie narzucajcie nikomu swoich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo poród siłami natury jak sama nazwa wskazuje jest zgodny z naturą i w większości przypadków jest najlepszy i dla matki i dla dziecka. Pisała tu rano jakąś dziewczyna, że jest w drugiej ciazy, pierwszy poród miała bardzo ciężki i bolesny i pytala czy da się jakoś uniknąć masażu szyjki macicy bo poprzednio miała, to zaraz jakaś kafeteryjna panikara jej napisała zeby zdecydowała się na cc bo pewnie ma traume. A dziewczyna drugie dziecko też chce rodzic SN tylko pytała o jakieś ćwiczenia na szyjkę macicy. Ale tu oczywiście tylko CC proponują :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu na kafe panuje ogólny pogląd, że poród sn to poród dla podludzi, ponieważ to niesamowity ból i wiadro między nogami zamiast pochwy. Ot co :) ciemnogród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×