Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny facet

RZUCIŁA MNIE !

Polecane posty

Gość smutny facet

hej :) szukam porady i pocieszenia poznałem super kobietę ! byliśmy ze sobą 2 msc potem rozstanie i znów od słowa do słowa , razem 2 tygodnie po czym oznajmiła mi ,że tak bedzie lepiej gdy się rozstaniemy :( już 2 raz ... kochaliśmy sie , żyliśmy sobą ale w pewnym momencie poczułem ,że straciła mną zainteresowanie .Ma dużo problemów , chciałem jej pomóc lecz nie pozwoliła na to sobie . W pewnym momencie usłyszałem ,że nie czuje sie przy mnie bezpiecznie / i wgl były momenty kiedy czułem ,że jej nie zależy :/ ja starałem się być kochającym facetem i pokazywałem jej to -tak myśle to moja pierwsza kobieta w wieku 26 lat , bardzo za nią tęsknie i bardzo mi na niej zależy ,nie piszcie ,że znajdę następną bo za dużo rozczarowań przeżyłem chociaż każdy mówi ze jestem atrakcyjnym facetem :) ale to ta jedyna :) charakterem i wszystkim innym .Co mam zrobić proszę o pomoc ! nie chciała zadnych deklaracji ponieważ usłyszałem ,iż nic nie może mi obiecać -uszanowałem to ale po naszym rozstaniu napisałem co do niej czuje a teraz chce poczekać tydzień i spotkać się z nią i walczyć o nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuciła cię boś gołodupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
wydaje mi się ,że nie byłem w tym związku ciapą bo taki nie jestem zupełnie ale nawet nie wiem czego ona oczekiwała , ponieważ nie chciała o tym rozmawiać ! Nie nudziliśmy się również :D co nie zmienia faktu ,że poświęcałem jej swój czas i kiedy chciała wtedy byłem , z natury jestem miłym i dobrym facetem , powtarzała ,że ejstem cudowny i z******ty no ale co z tego.... Nawet nie wiem czy ja pociągałem , czy myślała o mnie i czy coś do mnie czuła ....:( Czy warto walczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
gołodupiec- hmmmm, być może aczkolwiek ona miała dużo i jakos nie potrzebowałą niczego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
Dziewczyny , pytam was czy warto o nią walczyć ,może ja jestem jakiś dziwny ale wierzę w prawdziwa miłość i mi jej bardzo brakuje bo nigdy jej nie miałem , jestem też normalnym facetem ,ale który bardzo Cierpi bez niej... być może popełniłem jakiś błąd nie wiem... ale mimo wszystko chciałbym pokazać jej jak mi na niej zależy i ,że tak bardzo za nią tęsknie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
pomóżcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz ile tylko mozesz,rob wszystko zeby tylko czula sie bezpiecznie przy Tobie,badz prawdziwym mezczyzna,bardzo duzo rozmawiajcie o swoich oczekiwaniach i nie uciekaj w dluzsze cisze jak to niektorzy faceci stosuja. Walcz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
w tej chwili nie rozmawiamy z sobą od 2 dni i mam wrazenie ,że unika tego kontaktu ostatnim razem napisałem pierwszy po pierwszym rozstaniu i odpisała ,że czekała aż napiszę -teraz się boje bo nie wiem jak zareaguje nie chce aby pomyślała ,że jestem natrętny ...:( nie chcę jej jeszcze bardziej do siebie zrazić alę będe walczył .... może sie uda :) boje się tylko ,że wyjedzie gdzieś bo czesto zmienia miejsca zamieszkania w związku z pracą ,której aktualnie poszukuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
nie rozumiem tylko dlaczego nam nie wyszło :( starałem się strasznie, byłem miły i czuły ,zawsze mogła na mnie liczyć choc raczej nie korzystała z takowej okazji , boje sie ,że byłem tylko przygodą aczkolwiek trudno mi w to uwierzyć ... chyba zrobiłem bład polegający na tym ,że kiedy chciała wtedy byłem ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
jakieś rady dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze niejedna cie rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez rzucili i co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
być może ale mi zalezy na tej jednej -jest dla mnie wyjątkowa wiem ,że to głupie co pisze ale gdyby to było zaslepienie /zauroczenie a tu nie ...bardzo chciałbym abyśmy znów byli razem .... aczkolwiek zmusić jej nie mogę moim marzeniem było by tylko to aby nawet jesli nic z tego nie było ,żeby wiedziała ja mi na niej zależy i jak jest dla mnie ważna oraz aby o mnie nigdy nie zapomniała :) chociaz to ostatni to watpliwe ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie Twoja, już Cię skreśliła, pogódź się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
przykro mi ,wspołczuje , jejku nie wiem jesli ja tak to przeżywam to wyobrażam sobie co czuje kobieta ... wstydzę się za tych wszystkich pajaców ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
raz juz się rozeszliśmy i wróciliśmy znów do siebie , może i tym razem tak bedzię mi się wydaje ,że ona się obawia z mojej strony jakiś deklaracji a ja jej mówiłem ze dobrze jest jak jest i było oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×