Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do Pan, wzrost a długość pochwy

Polecane posty

Gość gość

Nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie jak to jest z wami, kobietami? Czy wzrost ma jakieś znaczenie czy kobieta czuje "wypełniona" czy nie? Moja obecna dziewczyna ma 170cm wzrostu i czasem mówi żebym nie wchodził tak głęboko bo ją boli. Mam 14cm na długość stąd moje pytanie, czy mogłybyście mi powiedzieć ile macie wzrostu i jaka długość przyrodzenia mężczyzny jest dla was najbardziej optymalna? Czy wzrost kobiety jest jakos proporcjonalny do wielkości pochwy? Dzieki za rozwianie wątpliwości Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niska a on jest b.wysoki jednak zawsze go brakowało,wiec to nie idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się zrozumieliśmy, nie chodzi tu o wzrost partnerów tylko samej kobiety, nie mam się za bardzo czym pochwalić a mojej partnerce czasami to i to za dużo. Z poprzednimi bywało różnie ;) ta obecna jest najwyższa. Sam mam 179cm wzrostu, ale pytałem o to, ile macie wzrostu i czy jest jakas proporcja w "pojemności" pochwy. Czy moze byc tak że dla kobiety 180cm mój sprzęt będzie czasami za duży (14cm) a dla malej kobietki 160cm 20 to w sam raz i jeszcze jest sporo miejsca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zależne od wzrostu kobiety tylko od jej budowy, to tak jak u facetów, moze byc wysoki a ma krotszego niz mezczyzna sporo nizszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego pytam Was, z czystej ciekawości. Ile macie wzrostu i jaki członek (dlugosc itp) was w pełni satysfakcjonuje? W pewnym rodzaju taka "ankieta", zaspokojenie ciekawości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, choc teoretycznie biorąc, wieksza kobieta ma - chyba - ogolnie 'większe' organy wewnętrzne (narzady płciowe kobiety sa głownie wewnętrzne), podczas gdy u faceta długosc jest warunkowana iloscia hormonu jaką organ dostanie podczas dojrzewania. Duzy facet z małym pyrtkiem nie jest az tak rzadki, wiec czy np moze sie zdarzyc dziewczyna 184cm majaca kłopoty z przyjeciem np '14cm' długosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem innym gosciem, btw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty sobie myślisz, że każda kobieta z kafe miała tyle kutasów w sobie, że wie, ile cm jej odpowiada? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że kobieta z kafe może odpowiedzieć w ten sposób "mam 160cm wzrostu i penis mojego byłego mi w zupełności wystarcza, bez bólu odbywamy stosunek a ma 19cm" I po krzyku ;D Jestem tylko i wyłącznie ciekawy, ot takie rozkminy na urlopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego dodałem "Byłego", no ale niech już sotanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy myślę o Tobie
mam niskiego partnera z grubym członkiem 16 cm długości...jest idealnie, czuje go w sobie mocno, wypełnia mnie. mam 167 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co ty sobie myślisz, że każda kobieta z kafe miała tyle kutasów w sobie, że wie, ile cm jej odpowiada?" no a nie? przeciez wszyscy tutaj to robią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa robią:-D zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam szczerze, że nie mam pojęcia ile cm może mieć penis mojego faceta. Chyba kiedyś zmierzę jak będzie spał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to? to nie robią? :O kłamia znaczy? :O sciemniają? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmierz jak bedzie stał, a nie spał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koloryzują, ubarwiają, przerysowują. KPW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez sie nabijam :D :classic_cool: moze niekoniecznie muszą miec 'az tyle kutasow' zeby wiedziec jaki odpowiada - w zasadzie wystarczy jeden (zmierzony) zeby juz cos wiedziec. Np ze "oj, 18 to juz dla mnie za duzo" zresztą, podobno to srednica wazniejsza od długosci, ale to temat na osobny topik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale narazie Malo ko konkretów, ciekawości chyba nie zaspokoję, to dziwne w przypadku kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co więc, trzeba pilnowac zeby temat był an widoku, czyli podbijac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już mówiłem, mojej obecnej pani czasami moje malućkie 14 cm (średnia kafeteri to pewnie ze 20-25cm ;D) czasami przy dłuższych i mocniejszych zabawach może zaboleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie godne odpowiedzi:P Racja ważniejsza grubość! Wypełnienie względne ,co warunkuje często pozycja,głębiej od tyłu :P Nie spotkałam za dużego :P Więc chyba jestem głęboka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby 14 cm był za duży dla kobiety o wzroście 170 cm, to podejrzewam, że kobiety o wzr. 150 cm nie byłyby w stanie w ogóle uprawiać seksu. Może jest nie dość dobrze "rozgrzana", bo podobno to ma spore znaczenie podczas seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może źle mierzę? :D rozgrzanie, nie sądzę ;) Uprawiałem seks jeszcze z paroma i żadne nie miały tego problemu a były niższe od mojej obecnej partnerki. Stad pomysł na ten topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×