Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roksana9889

Ślub w Pażdzierniku 2018

Polecane posty

Hejka dziewczyny :) ! Od prawie pół roku jestem zaręczona z moim narzeczonym. Póki co nie planujemy sie pobierac ale wstępną date mamy 27.10.2018 :) Czy któraś z Was ma może już tez upatrzony jakis termin w październiku 2018 ?:) Wiem,że to daleko przyszlosc póki co ale z ciekawości pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KXK
Ja biorę ślub jutro :) Do października 2018 dość daleko, ale to szybko zleci. Zarezerwuj już teraz salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plany jakieś są a co będzie to się zobaczy jeszcze jest czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też mam w planach ślub ale zobaczymy jak to będzie. jedyne czego jestem pewna na 100% to, że chce wziąć ślub w październiku i żaden inny miesiąc nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może będziemy sie tu dzielić pomysłami na jesienny ślub. bądź co bądź chłodniejsze miesiące rządzą sie innymi prawami niż te w sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliiuk
Hej narzeczone :)) Ja planuję na początek września 2018 ale chętnie poczytam oraz podzielę się etapami przygotowań itp :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co macie w planach??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliiuk
Ja planuję ślub na sierpień bądź początek września 2018.. jak do tej pory jestem na etapie poszukiwań sali.. sami jeszcze nie wiemy ile będzie gości, wiec chyba najpierw jakąś przedwstępna listę zrobimy żeby się zorientować na jak duże sale 'uderzać' hihi a Na termin będziemy się decydować pod koniec tego roku/ początek następnego i wtedy też od razu postaram się zarezerwować kamerzyste i zespół.. z resztą myślę , że można jeszcze trochę poczekać :) ) odnośnie dodatkowych atrakcji jeszcze o nich nie myślałam.. a do ślubu chyba chciałabym jakimś zabytkowym autkiem jechać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy na październik ale na 2017 rok! :) Tak przy okazji pewnie będziecie rozglądać się po woli za innymi rzeczami. Jesli interesuje was oprawa muzyczna w postaci Dj-a/Konferansjera to chętnie polecam mojego narzeczonego! Działa on w branży weselnej już ponad 10 lat i zajmuje się KOMPLEKSOWĄ obsługą m.in. wesel zwłaszcza na terenie woj. śląskiego i małopolskiego oraz województw sąsiednich. Sporo imprez gra również w stolicy. W SKRÓCIE ZAKRES USŁUGI OBEJMUJE: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia - w zależności od osobistych preferencji i oczekiwań gości. *Prowadzenie uroczystości na sali - ( powitanie państwa młodych oraz gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *Integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań gości. DJ ZAPEWNIA: Własny sprzęt i oświetlenie części tanecznej, wytwornice dymu, nagłośnienie, własny transport. Narzeczony posiada wykształcenie muzyczne i jego specjalność to TRĘBACZ! Dlatego (przy wyborze dj-a) dodatkowo na wasze życzenie jest możliwość upiększenia ceremonii zaślubin w kościele lub w urzędzie GRĄ NA TRĄBCE - GRATIS! MATERIAŁ VIDEO: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be Z wykształcenia również jestem muzykiem i zapewniam, że oferta jest prowadzona PROFESJONALNIE I NA POZIOMIE. SERDECZNIE POLECAM! DANE DO KONTAKTU: 508 501 542 Osoby zainteresowane ofertą oraz pytania w sprawie kosztów proszę o wiadomości na maila: dawid.slaga@wp.pl Chętnie wszystko przedstawię PS. Na życzenie również organizujemy dowolny instrument do kościoła/urzędu, orkiestrę, big band, fotografa, kamerzystę, samochody do ślubu, busa do rozwożenia gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa89
Rzeczywiście wcześnie planujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mało Pm na 2018;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujący_z_wyprzedzeniem
Też planuję śłub na październik 2018. Ale nie mam jeszcze narzeczonej. Muszę się powoli zacząć rozglądać, bo to i ksiondz opłacony, i muzycy wynajęci, garnitur kupiony no i cała gmina zaproszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k...rwa to trzeba mieć g****o w głowie nasrane zamiast mózgu by juz teraz dwa lata do przpodu wesele planować. poyebane baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 :D:D super wpis , mentalność polska w pigułce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że zazdrościcie tym młodym kobietom .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaamiiii
Ja biorę ślub i mam wesele 1 wrzesnia 2018 r. Mam już zarezerwowaną salę i orkiestrę. W przyszlym roku będę szukać kamerzysty i fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na www.mbrecording.pl Zajmujemy się filmowaniem wesel. Warto już zarezerwować termin. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do nas www.kraskastudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operator lustrzanki zaprasza na www.mbrecording.pl Przystępne ceny, dynamiczny montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaa8
Ja biore slub w czerwcu 2018, na swieta juz dostalam ksiazke od przyszlej tesciowej pt. ,, Wasz piekny ślub". Jest tyle niesamowitych inspiracji tam, ze mam glowe pelna pomyslow, nie moge sie doczekac organizowania wesela :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrego zespołu to mogę polecić zespół z Lublina Fiesta się nazywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sierpień 2018 dokładnie to 18.08. Mamy foto - video, salę bez podpisanej umowy. Wstępnie dekoratorkę, obrączki na oku i sukienkę. Reszta za parę miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marvina
My tez mamy ślub w październiku 2018 i dokładnie ten sam dzien wybralismy-27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam☺️ ja mam zaplanowany slub na 13.10.2018 ☺️ przygotowania pełną parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_94
Cześć również mamy zarezerwowaną datę ślubu 27-28. X. 2018r. Dodam że już jesteśmy po ślubie cywilnym 5 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Rowniez biore slub w 2018 roku, dokladnie 16 czerwca. Mam juz zespol kamerzyste/fotografa sale ( na ogrodkach dzialkowych) oraz kucharki ;-) motyw przewodni wybrany, zaproszenia wybrane, podziekowania dla gosci oraz winetki na butelki rowniez wybrany. Gosci bedzie ok 106 osob lacznie z dziecmi (a jest ich sporo blbo prawie 30) . do ksiedza chcemy udac sie w styczniu i odrazu po tym zamawiac zaproszenia. Jestem umowiona do salonu suknii slubnych na listopad, choc nie ukrywam ze obawiam sie tej wizyty, ze wzgledu ze jestem troche przy kosci i kazde kupowanie sukienki to dla mnie katorga. A bardzo bym chciala podobac sie w ten dzien mojemu narzeczonemu. Odnosnie podziekowan dla rodzicow mamy ustalone ze odbeda sie one w domu w kameralnym gronie, poniewaz to ma byc nasza chwila . nie chcemy placzu na sali i obecnosci gosci przy osobistych podziekwaniach. Jako prezent myslimy o skrzyneczce z napisem dziekuje z lawenda oraz takim zegarze http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5951027760. Co myslicie fajny pomysl? A jak wasze przygotowania co juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję wybierać suknię między Styczniem a Lutym i dokładnie jak ty się tego obawiam z identycznego powodu. Kamerzystę i Fotografa, Salę, Zespół, oraz Mszę mamy już zamówioną. Zaproszenia wraz z winetkami i zawieszkami wciąż oglądamy cieżko się zdecydować bo do wyboru jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×