Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czas trwania zyczen slubnych

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam sie nad tym ile czasu jako panstwo mlodzi stracimy na staniu i przyjmowaniu zyczen slubnych gosci mamy ok 70 wiadomo ze wszyscy nie sa zaproszeni na wesele wiec i tam beda skladac przed kosciolem i goscie weselni tez. W wy z doswiadczenia ile czasu staliscie i przyjmowaliscie zyczenia slubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"stracimy"??? to nie jest strata czasu, a jeżeli dla Was jest, to zapowiedz gościom żeby życzeń nie składali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie tylko 70 osób i WIADOMO że nie wszystkich zaprosimy... sorry, ale mi nie wiadomo bo dla mnie bo masakrycznie mała liczba gości... faktycznie nie traćcie lepiej tego czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak życzenia to strata czasu, a goście to zbędne bydło ważne żeby dali kopertę i wypad :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie co oburzac, tez o tym mysle, bede miala ponad 100. Wiadomo,ze wszyscy dobrze zycza i w sumie tego samego. Jesli pol minuty na osobe to juz masz godzinę. I nie chodzi o nas, ale o reszte gosci , ktora bedzie stac i sie nudzic, Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt się nie nudzi, bo każdy normalny człowiek wie jak to wyglada, a poświęcenie 30 min pod kościołem, to chyba nie jest jakieś wielkie wyrzeczenie, a mówienie komuś, że ma życzeń nie składać, bo Młodym szkoda czasu, jest kompletnym brakiem szacunku i wyrazem ignorancji. Po co wesele robicie, niech wam goście wyślą koperty z kasą poczta i po kłopocie- żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod kościołem przecież tylko życzenia składają goście którzy nie jadą na salę a pozostali składają życzenia na sali a ile to trwało to nie pamiętam bo nie była to dla nas strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sali bede miala ponad 100 osób i boje sie tych zyczen - czy reszta ludzi ma siadac przy stolach? przeciez nie? Stac tak dlugo? To chyba powinnam opoznic wydawanie obiadu? czy kto pamieta, ile trwaly zyczenia od setki ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty z tym obiadem :o wiadomo że najpierw są życzenia, potem goście stoją lub siadają, dostają szampana, jest toast za młodą parę i dopiero obsługa zaczyna rozdawać obiad. Żeby nie było wiochy robi się winietki gdzie każdy ma pewne miejsce, nie ma o to wojny z podchodami i wtedy każdy spokojnie czeka na koniec życzeń. Byłam na wielu weselach i zawsze tak to wygląda, nie widziałam żeby obiad był podawany, kiedy jeszcze są życzenia, które nigdy nie trwają więcej niż 20-30 minut ponieważ większość mówi tylko wszystkiego najlepszego, a nie litanię życzeń jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnijcie się baby!!! nikt tutaj z nas nie poda Wam dokładnego czasu ile trwają życzenia!!!! skąd mamy wiedzieć. ? licz sobie psiebie pół godz albo godz i tyle co za durnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem mam nadzieje ze z 20 maxymalnie 30 min na tych zyczeniach nam zejdzie nie mam zamiaru stac jak kolek i tylko powtarzac dziekujemy bardzo dziekujemy bardzo cmok cmok cmok i nara i tak w kolko macieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, poradzcie, mieszkam za granica, wesele w Polsce,na polskich weselach bylam ze 2 razy i nic nie pamietam - jak to jest po kolei? Wchodzimy, goscie czekaja, kto wrecza ten chleb i sól( moi rodzice? jego?) Jakies przywitanie? kto ma witac gosci? czy od razu im dawac szampan czy po zyczeniach? Bo np pamietam,ze kiedys goscie czekali z szampanem az przybyla para mloda, wtedy toast i rzucanie kileszkow a zyczen w ogole nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest tak, że życzenia składa się pod kościołem, potem wszyscy jadą do restauracji- Para Młoda dojeżdża zazwyczaj na końcu i wszyscy na nią czekają, przed wejściem (bądź na sali) czekają rodzice (obydwu stron) z chlebem, solą i kieliszkami, po powitaniu kieliszki się tłucze i wchodzi się na salę po drodze dostąjac szampana od kelnerów, potem jest toast i "sto lat" na środku i dopiero po tym goście zajmują miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"u nas jest tak, że życzenia składa się pod kościołem, potem wszyscy jadą do restauracji- Para Młoda dojeżdża zazwyczaj na końcu i wszyscy na nią czekają, przed wejściem (bądź na sali) czekają rodzice (obydwu stron) z chlebem, solą i kieliszkami, po powitaniu kieliszki się tłucze i wchodzi się na salę po drodze dostąjac szampana od kelnerów, potem jest toast i "sto lat" na środku i dopiero po tym goście zajmują miejsca" U nas jest tak samo, na dolnym slasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wam zajęło przyjmowanie zyczen slubnych mam nadzieje ze w 15 maxymalnie 20 minutach sie zmiescimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, my mieliśmy 220 osób i nawet sie nie zastanawiałam ile trwały życzenia. Nam to szybko zleciało, nie traktowalam tego jako stratę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arg

315 gości. Jakieś 90 minut. Wg zasadzie tak jak liczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×