Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Amerykańskie obywatelstwo PROSZĘ O POMOC

Polecane posty

Gość gość

na oficjalnej stronie o amerykańskim obywatelstwie pisze: ##Dzieci, ktore mieszkaja poza granicami USA a przynajmniej jeden z rodzicow mieszkal w Stanach przez minimum 5 lat ( z czego 2 lata po ukonczeniu 14 lat ) takze moga wystapic o przyznanie im obywatelstwa amerykanskiego. Jak to zrobic? Dzieci, ktore sa w takiej sytuacji powinny wleciec do USA na wizie imigracyjnej, a bedac juz w Stanach zlozyc wniosek do urzedu imigracyjnego o wydanie im “certificate of citizenship”( forma, ktora powinna byc zlozona do USCIS to N-600 ) Co to oznacza? tzn. Na jakich zasadach? Mam 14 lat bardzo ciężką sytuację w domu a mój tata mieszka 10 lat w USA. Ale jest nie legalnie. Czy ja mogę się starać o obywatelsto? Wydaje mi się to niemożliwe ale nadzieja umiera ostatnia. BARDZO PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak jest nielegalnie to nie, jeszcze mu narobisz klopotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - niestety, nic z tego. Skoro Twój ojciec jest tam nielegalnie, nie będzie miał żadnych dokumentów, które potwierdzą, że przebywał na terytorium USA odpowiedni okres czasu... ale najlepiej spyaj jego smage, może jednak nie jest nielegalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×