Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gotujecie codziennie obiad ?

Polecane posty

Gość gość
U mnie codziennie musi być zupa i to na bulionie drobiowym lub warzywnym krakusa. Bulion jest zdrowy bez chemii a zupki wychodzą smakowite, dzisiaj grzybowa zupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupy na mięsie codziennie lub co drugi dzień plus codziennie drugie danie. Nie kupuje mrozonek bo są wstrętne przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrożonki rzeczywiście czasami są nie za dobre dlatego ja stawiam na sprawdzone półprodukty. Ostatnio odkryłam nowość od Krakusa - koncentrat grzybowy. Jak dla mnie rewelacja. Wystarczy rozcieńczyć go z wodą i z 300 ml wychodzi nam litr zupy czyli ok. 4 porcje. Gotujemy makaron i mamy szybki i tani obiad z fajnym składem bo bez konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te spacerku od krakusa rozwala każdy fajny temat o gotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuję codziennie. Dziś będą pałki z kurczaka panierowane (i smażone), ziemniaki i surówka z pomidorów i ogórków, jutro ryba, frytki i surówka z kiszonej kapusty, a w sobotę spaghetti, a w niedzielę albo roladki drobiowe, albo schabowe z serem i pieczarkami i do tego kalafior gotowany, lub fasolka szparagowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a w niedzielę albo roladki drobiowe, albo schabowe z serem i pieczarkami i do tego kalafior gotowany, lub fasolka szparagowa... " W kółko to samo? bokiem by mi wyszło po 3 tygodniach... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :-( codziennie :-( wolałbym robić w tym czasie coś innego ale jeść się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafiłabym planować obiadów na trzy, cztery dni, nigdy nic z tych planów by nie wyszło. Skąd mogę wiedzieć, co będę chciała za cztery dni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Codziennie, co drugi dzień albo w ogóle... Zależy od dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie gotuję codziennie. Jak już coś gotuję to robię tego więcej i zamrażam. Zupy też robię więcej i pasteryzuję. Potem się tylko otwiera słoik podgrzewa i obiad gotowy. I nigdy nie jemy obiadu z dwóch dań. Nawet w niedzielę. Przeważnie najadamy się samą zupą. Teraz królują u nas różnej maści sałatki pomidorowe. Dziś jest sałatka z pomidorów, brokułów, rukoli i fety. Takiego typowego obiadu kotlet+ziemniaki+surówka nie gotowałam już chyba 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×