Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka jedna księgowa znudzona

jaka praca dla kobiety w Niemczech najlepsza

Polecane posty

Gość taka jedna księgowa znudzona

Witam w Polsce jestem początkująca księgową, zarabiam mało, nie interesuje mnie ta praca, mam chory kręgosłup i wykańcza mnie siedzenie na tyłku 8 godzin mój mąż szuka pracy w Niemczech, ja póki co najpierw zamierzam dziecko urodzić, ale z czasem chcę pracować, co robicie kobiety- Polki w Niemczech ? Z czasem mogę się przekwalifikować, iść na jakiś kurs, pewnie pójdę na naukę niemieckiego. Może mi coś doradzicie ? Nie mogę wykonywać bardzo ciężkiej pracy.

Gość gość
:)to po komunie tak sie porobilo ze nikt samodzielnie myslec nie potrafi wiec takie pytania na kafe 555 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Gość gość
za komuny byłam dzieckiem :-) a tak serio to co niewłaściwego w moich pytaniach ?

Gość gość
takich w niemczech nie potrzeba, co ani siedzacej ani chodzacej pracy nie moga wykonywac. ale znam lezaca, wystarczy sie polozyc i nogi rozkraczyc.

Gość gość
chodzącą pracę mogę mieć, mam problem z siedzeniem, czemu Polacy są tacy wredni ?

Gość gość
wszystkie prace chodzace to prace fizyczne, a ty sie takiej boisz .

Poprzeglądaj sobie oferty pracy w necie, możesz spróbować na początek pracy tymczasowej, zajrzyj na http://polandworkforce.com tam mają tego sporo. Jeśli nie chcesz siedzieć ale z drugiej strony nie chcesz też wymagającej fizycznie pracy to może w gastronomii?

Gość gość
tak myślałam o pracy w gastronomii, dzięki

Gość vzxv
Najciekawsze propozycje pracy w niemczech w charakterze opiekunki osób starszych znajdziesz pod adresem www.friggawork.pl. Agencja opieki specjalizuje się w rekrutacji opiekunek do niemiec i luksemburgu i oferuje naprawdę nie tylko dobrze płatne zatrudnienie ale również ubezpieczenie, opiekę koordynatora i bilety kupuja

Gość gość
W Niemczech zarobisz z łatwością 3.000€/mies. Warto przyjechać. Praca jest do wyboru do koloru.

Gość gość
A język znasz?

Gość gość
Pracuję w biurze konstrukcyjnym. Nie jakaś wielka praca konstruktora, bardziej rozrysowywanie elementów, detalowanie, choć czasem coś samodzielnego się trafia. Nie narzekam, praca fajna i fajni ludzie w zespole.

Gość gość
Jeśli nie masz pomysłu to złóż cv do eurokontaktu. Zarobisz sporo i sama wybierasz ilechcesz pracować. Ja wyjeżdzam na 4 miesięczne okresy do niemiec

Gość gość
ja przez EJ JOB wyjeżdżałam i pracowałam jako opiekunka osób starszych, taki jeden wyjazd trwał ok. 2 miesięcy, udało mi się dużo zarobić, a praca ciężka nie była, wszystko zapewnione miałam

Gość Eliza74
Kuzynka wyjezdza z tml professional do Niemiec. Sprawdz sobie ich bo z pracy jest zadowolona, mowi ze zarobki bardzo konkretne. Ofert pracy musi byc duzo bo ona caly czas mnie namawia bym jechala z nia i chyba sie zdecyduje bo juz mam dosc zarabiania groszy

Gość gość
Moją mamą w ciężkim stanie zajmowała się opiekunka zatrudniona przez Inter Job i przyznam, że współpraca okazała się dla rodziny zbawienna. Nie wiedzieliśmy, co robić dosłownie. Dostaliśmy mnóstwo instrukcji, empatyczne podejście i przede wszystkim jakoś specjalnie nie przepłaciliśmy. Mama odeszła już, ale w komfortowych warunkach i nikt nie ma wyrzutów sumienia. Wiem, że wiele opiekunek od nich jeździ do Niemiec, regularnie zatrudniają. Podsyłam, bo w tym obszarze na pewno godni zaufania. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Gość gość
niemieckie zarobki nie są wysokie. Zarobisz te marne 2.000€ a przy cenach jakie tutaj mamy to nie jest majątek. Ale za to pracy jest pod dostatkiem i możesz sobie łatwo wybrać to co ci pasuje. Oczywiście chociaż podstawy niemieckiego są powinnaś znać. Po roku, dwóch podłapiesz język a wtedy zarobisz więcej.

Gość gość
Jak masz średnie doświadczenie w opiece nad seniorami, a chcesz się podszkolić w Niemczech to gorąco polecam https://www.interjob.com.pl/aktualne-zlecenia. Wynagrodzenie jest ustalane zgodnie z kwalifikacjami, doświadczeniem, dodatkowymi możliwościami. Mam kolegę opiekuna i razem wyjeżdżamy regularnie. Jak chcesz to na priv. Chętnie pomogę, bo wiem, jak to jest, kiedy człowiek ma wątpliwości przed takim wyjazdem.

Gość gość
Bez znajomosci jezyka to tylko sprzatac, albo to o czym pisali goscie poprzednio (ale nawet w pracy z rozlozonymi nogami trzeba sie jakos porozumiec). Zawsze oplaca sie pracowac w zawodzie (jezekli posiada sie odpowiednie kwalifikacje) ale to jest mozliwe dopiero ze znajomoscia jezyka.

Gość gość
Nawet jeżeli nie znasz języka to łatwo te marne 2.000€ zarobisz. No, ale to nie jest majątek. Jak podłapiesz Kęty to zarobisz łatwo 3.000€.

Gość gość
tam w byle jakim zawodzie zarobisz

Gość gość
Jak jesteś pracowita i masz choćby małe doświadczenie w opiece to zarobisz jako opiekunka seniora, teraz jadę z promedica aż do nowego roku na zlecenie bo ładna premia się szykuje. Od razu wiesz do jakiego podopiecznego trafisz, byle się jakoś z nim dogadać

Gość Julka

Ja przez Dobrą Sztelę - agencję, jeżdżę do Niemiec pracować jako opiekunka do osób starszych. Czasem jest ciężko ale jak zagadasz do agencji to Ci znajdą mniej wymagającą pracę. Dobrze płacą!

Gość Maria
Dnia 13.07.2018 o 22:04, Gość gość napisał:

niemieckie zarobki nie są wysokie. Zarobisz te marne 2.000€ a przy cenach jakie tutaj mamy to nie jest majątek. Ale za to pracy jest pod dostatkiem i możesz sobie łatwo wybrać to co ci pasuje. Oczywiście chociaż podstawy niemieckiego są powinnaś znać. Po roku, dwóch podłapiesz język a wtedy zarobisz więcej.

Dokładnie tak jest. Przyjeżdżaj, bo każdy dzień pracy w PL to dzień bezpowrotnie stracony. Niemcy potrzebują rąk do pracy a Niemiec za 2.000€ nie podejmie zatrudnienia, bo to dla niego za mało.

Gość gość

Najwięcej ogłoszeń jest dla opiekunek. Ja kiedyś w Niemczech na szparagach byłam i to dla mnie była ciężka praca jak teraz pracuje jako opiekunka to zupełnie inne warunki mi agencja laxo care zaoferowała.. Przynajmniej nie nadwyrężam tak kręgosłupa i nie pracuje w upałach na dworze.

Tak się składa, że też pracowałam jako opiekunka. Już nie pracuję bo udało mi się uzbierać pieniądze i otworzyć swój biznes w kraju, ale zawsze mile wspominam pracę w Opieka24Schuette. Rzadko kiedy się zdarza, że ktoś tak dba o pracownika. 

Gość marlen
Dnia 24.07.2019 o 09:17, dada16 napisał:

Tak się składa, że też pracowałam jako opiekunka. Już nie pracuję bo udało mi się uzbierać pieniądze i otworzyć swój biznes w kraju, ale zawsze mile wspominam pracę w Opieka24Schuette. Rzadko kiedy się zdarza, że ktoś tak dba o pracownika. 

Praca opiekunki nie jest taka zła. Sama miałam okazję współpracować właśnie z tą agencją i bardzo miło wspominam. Teraz zastanawiam się czy nie wyjechać kolejny raz :) Z nimi nie ma niespodzianek bo wszystko wie się już przed wyjazdem :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować