Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość princeessss

wibrator w cipce i penis w pupie

Polecane posty

Gość princeessss

Kochaliście się tak kiedyś: penis w pupie a wibrator w cipce? Czy facet czuje wtedy wibrcaje na członku i kształt tego wibratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje i to dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Lubisz tak? Mam zamiar zaproponowac to mojemu facetowi i jestem ciekawa czy bedzie czuc kształt wibratora i jak wibruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpalonaczarna
Miau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj zeby moja zona tak chciala ale ona nie lubi analu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie czul serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeessss
Ja uwielbiam! A używacie żelu? I lepiej robic to jak zona jest juz bardzo podniecona np najpierw w cipke a dopiero potem w pupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowalismy juz na wszystkie sposoby ale ona nie moze sie przełamac a ja juz nie nalegam chociaz bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36latkajestem
Najlepsze orgazmy sa po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petalofrose
Dokładnie. Przeczytaj moj wątek o masturbacji pół dnia- a jestem własnie po 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36latkajestem
No wlasnie....ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdej konfiguracji jest wspaniale - mąż mówi że czuje go tylko gdy sam jest w mojej pupie. To jest najlepszy seks i zawsze kochamy się tak w weekendy bo orgazm mam wtedy podwójnie mocny. Co ciekawe mój pierwszy orgazm pochwowy przyszedł właśnie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie probowalam analu, moj maz tez nie jest chetny, ale ja jestem wlasnie w tym wieku tzn bede miec 31, i teraz dopwiem co to sex i co to mega orgazmy, potrafie neizle zmoczyc meza i lozko, co wiecej, kupujemy sex zabawki, erotyczna bielizne rozne zele, kurcze sex jest wspanialy, jak dawniej m ialam ochote tylkow dni plodne tak teraz mnie roznosi caly czas, jak tylko wyobraze sobie sex, wystarczy ze popatrze na meza i juz mam mokro.....dziwne, ale jakze wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na glodzie
Proszę niech mi ktos podpowie, bo moja zona jak "zimna ryba" prawie w ogole sexu, jak ja sklonic do wibratora i innych ciekawych przecież zabawek, takze w dwie "dziurki" tak jak piszecie. Mnie jest sex potrzebny jak powietrze a ona nic.... Ciagle tylko śpi. Mam juz dosc, czy naprawdę zostaje mi tylko inna KOBIETA... Piszcie na rp.man@wp.pl, będę wdzięczny za odpowiedź moze Ty " jestem36latka"???, ja mam 48 a zona 45...poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laseczka mrau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkabb
Regularnie kochamy się z mężem z udziałem wibratora, ale zawsze w układzie wibrator i penis w cipce . Super doznania bo ja czuję się mocno wypełniona z kolei mąż ma ciaśniej a do tego czuje wibracje razem ze mną.. Polecam naprawdę świetna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator w cipce i penis w pupie oraz odwrotnie. Kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam wibrator w ciocie a mąż wylizuje moja łechtaczkę odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to kiedyś w szkole średniej przeżyłam naturalnie. Oddałam się pijana 2 kolegom i właśnie pamiętam to uczucie jak oboje we mnie byli i czułam jak ich penisy sie w srodku o siebie ocieraja oddzielone tylko cienką scianka. Teraz tylko mąż + dildo to nie to samo ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ja bylam głupia za młodu i nie spróbowałam takich właśnie, akcji z 2-3 kolesiami. Teraz juz za póżno mąz dzieci, a pragnienie takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mężowi trójkąt z drugim facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wale uziego w d**e bez wibrator w cipce i tez jest spoko...ODLOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta nago
Moje marzenia się spełniły marzyłam o seksie we troje i miałam i to do tego trzeba dodać doszedł jeszcze dość sporych rozmiarów wibrator było wspaniale najpierw panowie mnie zaspokajali a potem wibrator no i na końcu panowie razem z wibratorem tak ze naraz miałam trzy k***ski naraz dwa w c***e i wibrator w tyłku i zmiana dwa w tyłku wibrator w c***e no i potem k***ski razem z wibrator mojej w c***e ale za szybko następował wtrysk i zostawał tylko wibrayor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto nago. Jesteś mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertoEwaAnalcipka
My to robimy w PIĄTKI I W SOBOTE ..penis w c***e ..penis w pupie-penis w buzi ...wibrator w c***e -penis w pupie ...a zakanczamy tą super noc wibrator-penis w c***e a Niedziela tylko po Francusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałae uczucie tylko tak serio to naturalny jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marze o trojkacie ale chlopak nie chce slyszec zgodzil sie ze wibrator wlorzy mi do pupki a swojego do ccipki bardzo mi sie to spodobalo, a teraz to juz zmieniamy raz wibrator w ciipce a jego kulas w pupce i odwrotnie, jestem zachwycona i uszczesliwiona bo jestem w ten sposob mocno walona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet to wkłada korek analny mi do tyłka ale taki dość duży i kuta...a do cip..i to czuję jak za pierwszym razem tak ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kumpel był z taka dziewczyną, która lubiała w dwie dziurki. Pare razy mnie zaprosili do zabaw. Troche się łamałem, aż kiedyś poszło. Ona była wniebowzięta - mówiła, że nie można dać kobiecie więcej przyjemności niż 2 facetow (3 to tłok - cytat). Jak ja nie mogłem do nich wpadać w weekend to właśnie bawili się wibro...też chwaliła choć mówiła, że woli naturalne. Po jakimś czasie się rozstali...i zabawy się skończyły. Myśle, że większość kobiet chciałaby spróbować takiej konfiguracji ale trudno znaleźć dyskretnych facetów, zastanawiają się co sobie ludzie pomyślą, boją sie zaproponować itp. Dlatego takie fantazje spełnia max. 5-10% kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest fajnie ale ja wolę dwa prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×