Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak mnie boli glowa ze juz rycze pomocy!!

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co zrobic naprawdę, najchętniej bym usnela, ale w dzien nie mogę, wzięłam dwa apapy extra i nic, bol jeszcze gorszy, czuję jakby glowa mi miała wybuchnąć, przewracam sie z bólu, płacze. Pomocy!! Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktoś doradzi to poważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być guz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za pocieszenie.. Przecież każdego od czasu do czasu tak boli glowa, tyle ze mnie bardzo.. Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie, jeśli dwa apapy Ci nie ulżyły to lepiej szybko zasuwaj do szpitala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks pomaga na wszelakie bóle, rozluźnia mięśnie itd. :) Jeżeli chcesz to pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza marsz! A jeśli boli aż tak potwornie, to nawet do szpitala. Jest szansa, że szybko i na miejscu wykonają rezonans magnetyczny i wykluczą najgorsze. Ponadto mogą dać mocniejsze leki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób zimny okład na głowę, zasuń rolety, połóż ise do łóżka i spróbuj zasnąć, spróbuj też uciskać skronie nadgarstkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jestes odwodniona - wypij ze dwie szklanki wody, pooddychaj swiezym powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sie napije zielonej herbatki i wyjdę na balkon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I JAK TAM ,PRZESTALO BOLEC? jak nie to zasuwaj do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Sprawdz ciśnienie,to podstawa.Jeśli masz niskie napij się kawy, jeśli za wysokie musisz pojechać na pogotowie.Otrzymasz zastrzyk na obniżenie ciśnienia.Jeżeli nie jest przyczyną ciśnienie, to lekarz wykona EEG i określi przyczynę.Nie bagatelizuj tego.Jestem zdziwiona ze masz zdrowie pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki nienormalny nie ustający ból głowy po kilku tabletkach może być spowodowany zapaleniem opon mózgowych. Sprawdź, czy nie masz stanu podgorączkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro nam, że lek nie zadziałał. Wrażliwość na działanie preparatu. Wrażliwość na działanie preparatu oraz podatność na działania niepożądane ma charakter indywidualny: jest różna u różnych ludzi. Zawsze należy liczyć się z ryzykiem niepowodzenia terapii. W podobnych sytuacjach niezbędna jest jak najszybsza konsultacja z lekarzem. Jeśli chciałaby Pani zgłosić działanie niepożądane związane z zastosowaniem preparatu APAP, prosimy o kontakt na adres mailowy PV@usp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×