Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zwiazek z Holendrem watpliwosci

Polecane posty

Gość gość

Witam Was Dziewczyny Prosilabym Was o pomoc z racji mojego metliku w glowie nie jestem w stanie racjonalnie podjac decyzji. Historia przedstawia sie tak: mam 24 lata ukonczylam studia i wkrotce wyjedzam za granice. Okolo po roku temu poznalam na portalu internetowym majacaym na celu ulepszenie zdolosci jezykowych chlopaka rok mlodszego Holendra. Pisalismy gadalismy na Skype, po 2 miesiacach spotkalismy sie w realu w Niemczech na kilka dni, potem znow w tym samym miejscu na kilka dni, w ostatni weekend tez. Dogadujemy sie on mi sie podoba ja jemu, ale mam watpliwosci. On wczesniej mial 2 dziewczyny jedna z Hiszpanii z ktora byl rok (ona byla duzo mlodsza) i grecji (on do ich krajow jedzil). Ja nastomiat zawsze bylam w zwiazku z Polakami, wie taki zwiazek bylby dla mnie nowoscia. Ponadto opowiedzial mi nie dawno o swojej sytucji w domu jego ojciec nie pracuje i nigdy nie pracowal jest chory, matka nie dawno tez stracila prace, mieszka w domu z bratem ktory jest agresywny i bierze narkotyki plus jego duzo strasza dziewczyna Tajka ktora mieszka z nimi od 4 lat i nie doklada sie do niczego jak mi sam wspomnial. Czuje ze poznalam wspaniala osobe, ma fajne poczucie humoru, mamy podobne zainteresowania, jest uczynny, jemu samemu zalezy na przyszlosci zaczyna kolejne studia, ale mam watpliwosci przez pryzmat tego co mi powiedzial o o sobie. Generalnie to mu wspolczuje sytuacji w domu, ale mysle ze poniekad moze ona miec wplyw na niego, na osobowosc. Tak samo zastnawiam sie o te dziewczyny z zagranicy to bylo 2-4 lata temu a ludzie sie zmieniaja, dochodza na pewno tez roznice kulturowe... . Moje watpliwosci moga sie tez brac z poprzedniego zwiazku, przez ktory potem dlugo cierpialam i ciezko mi teraz zaufac facetom,. Tu sie Was pytam angazowac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×