Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość_J

Czy można schudnąć bez ćwiczeń?

Polecane posty

Gość gość_J

Czy można schudnąć bez ćwiczeń ? Komuś się udało? Na jakiej diecie i jakie efekty? Jeśli ćwiczyć to ile razy w tyg ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli spacery nie są ćwiczeniami to tak. 30min dziennie i codziennie. w miare żywy marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna ale do tzw skinny fat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
To ja co schudła 15 kg. Jadłam 1200 kcal dziennie, ostatni posiłek o 18 i pilnowałam tego co jem czyli jak najwięcej warzyw, z mięsa drób, czasem jadłam rybę i owoce. Wyrzuciłam wszystko co słodzone. Piłam wodę niegazowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Do Bartłomieja: Trzymam wagę od ponad miesiąca, zwiększyłam ilość kalorii do 1500, ale teraz na nowo podejmuję wyzwanie bo przede mną jeszcze 5-10kg. Uważam,że jo-jo siedzi u nas w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_J
Dzięki, ja chciałabym schudnąć 10 kg (mam 37 lat, 164 cm, 64 kg). Zastanawiam się nad dietą, nie wiem na którą się zdecydować, myślę o 1000-1200 cal bo można zjeść wszystko, nawet kawałek czekolady wliczając w ilość klorii ... Wiem, że nie uda mi się całkowicie zrezygnować ze słodyczy. Do kawy stosuję słodzik. Gość 1234 czy stosujesz jakąś specjalną dietę, czy liczysz kalorie i czy nigdy nie zjadłaś na diecie nic słodkiego? Kawę, herbatę pijasz gorzką? Gratuluję spadku wagi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Dziękuję :) Kawę piję gorzką, a herbaty nie piję bo gorzkiej nie dam rady, a nie chcę słodzić. Pieczywo jem ciemne albo chrupkie. Ziemniaki sporadycznie i bez masła. Ryż i makaron jem, ale w małych ilościach. Pozwalam sobie na odstępstwo od diety tylko na imprezach rodzinnych ( zazwyczaj raz w miesiącu). Generalnie mnie do słodyczy nie ciągnie, ale zdarzało się że zjadłam garść chrupek/ czipsów ( np. raz na tydzień / dwa) i wliczałam to w bilans kaloryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Co do diety to nie stosuję nic specjalnego. Jem to co do tej pory tylko w mniejszych ilościach no i unikam kalorycznych potraw, smażonego, słodzonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej wspomniane spacery mogą zdziałać cuda :) Ja jeszcze dodatkowo piję SlimCoffe zamiast zwykłej kawy i już widzę pierwsze efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość1234: poczekaj chwile jeszcze, myśle, że jojo w perspektywnie długofalowej jest nieuniknione, organizm bedzie potrzebował kalorii, chyba, że zrobisz mięsnie i one przyspieszą ci metabolizm i spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 64
Posiłki jeść codziennie o tej samej porze 5 posiłków :* 2-3 godziny przed snem i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myslicie o tym mam 25lat waze 68 -69 kg przy wzroscie 163cm. Mam nadwage od 3 msc jem 3 posilki dziennie czasem 4 i co waga nic nie chce spasc. Robi mi sie cellulit co proponujecie na walke z kg :-(. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinati85
Jest dużo środków na odchudzanie, ale które działają? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna mozna, przy redukcji tkanki tluszczowej najwazniejsza jest dieta, potem dopiero cwiczenia, ale jak ktos tu juz napisal zostaje sie wtedy skinny fat, czyli niby waga prawidlowa ale zamiast zgrabnego jednrego ciala ma sie obwisle walki tluszczu i skore, bo bez miesni nie ma sie to na czym ladnie ulozyc i wyglada fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjowa
Bez ruchu ciężko chudnąć. Wiem jak moja siostra się męczyła. Dopiero jak zaczęła regularnie chodzić na fitness i biegać to pojawiła się ładna sylwetka z czasem. Teraz z nią chodzę. Mamy nawet takie same buty z http://air-max.pl/ super wygodne i noga jest stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikk
Pewnie się da zrzucić kilka kg ale trwa to dłużej no i efekty nie są tak spektakularne:) Ale przy wspomaganiu suplementem diety z zielona kawą American Booster na pewno będzie prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTUJDA
Ja najpierw byłam na samej diecie ,nie za bardzo mi na niej szło.Teraz razem z dietą stosuję tabletki Foreverslim i jakoś jest mi łatwiej utrzymać tą dietę.Musiałbym się jeszcze zmusić do jakiejś aktywności rozważam dwie opcje albo basen albo aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brqsl
Co do efektu jojo... Występuje on niezależnie od metody odchudzania. Chodzi o to czy potrafimy utrzymać tryb życia, który pozwolił nam na zrzucenie zbędnych kilogramów. Oczywiście, jeśli zaczynamy uprawiać sport to nasze życie zmienia się w sposób bardziej radykalny, poprawie się samopoczucie, pewność siebie. "Ulatujące" kilogramy w pewnym momencie stają się efektem ubocznym, a nie celem samym w sobie. Trudniej powrócić do niezdrowego trybu życia, gdyż zmieniliśmy nie tylko sposób odżywiania się, ale też samych siebie. Niestety z czasem i te zmiany mogą się cofnąć :( jestem tego żywym przykładem. Trzy lata temu schudłem 15k. Przez dwa lata mniej wiecej trzymalem wage +-5kg. Niestety w zeszlym roku przesadzilem z bieganiem i rozwalilem sobie kolano. Dzisiaj brakuje mi juz tylko ok 7kg do starej wagi i mam mocne postanowienie, aby wskazowka na wadze zmienila kierunek swojej wędrówki. Tym razem bedzie mi sie musialo udac bez sportu, a przynajmniej w bardzo ograniczonym wymiarze. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudlam 13 kg na diecie sb w 2, 5 miesiaca. jadlam ok 2000 kcal dziennie ( nie liczy sie kcal , ale jak tak podliczylam z ciekawosci to tyle bylo, taz 200 kcal mniej , raz nawet wiecej troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAviva
Foreverslim, to naprawdę bardzo dobre tabletki.Skład w 100% naturalny to zadecydowało o tym że go zamówiłam i opłacało się. schudłam 12 kilogramów w czasie 3 miesięcy, oczywiście ze względu na to że są to są tabletki wspomagające odchudzanie, nie obyło się bez diety i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat bardziej byłam chętna na spróbowanie slimcea a to dlatego że stosowała go bliska mi osoba. Widziałam efekt więc były szanse że na mnie również to podziała. Faktycznie zadziałało i to lepiej niż myślałam. Spadek wagi jaki osiągnełam po 2 miesiacach to 7kg. Po pełnej kuracji 10kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzanie to w 70% dobre odżywianie i tylko w 30 ćwiczenia, dlatego przede wszystkim trzeba zacząć się zdrowo odżywiać. Unikać tłustych potraw, jeść dużo warzyw i owoców, a przedw wszystkim jeść jak najmniej przetworzonych produktów i gotowych dań. Ja kupuję tylko naturalne i ekologiczne produkty, oprócz tego ze sie zdrowo odzywiam to jeszcze waga leci. Zakupy robie w eckozakątku http://ecozakatek.pl/ i jestem bardzo zadowolona, bo maja batdzo dobre i smaczne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia393
Jasne można schudnąć bez ćwiczeń... Ja schudłam dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl może nie tylko dzięki niemu bo również jadłam regularnie i chodziłam na spacery raz na jakiś czas ale bardzo przyczynił się do mojej utraty wagi;) schudłam 40kg w 5 miesięcy;) efektu jojo nie ma do tej pory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w Ikei i przez 4 dni schudlem 1.3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój cel na początku kuracji z Foreverslimem to stracić 16 kg nadwagi.Więc od samego początku wzięłam się ostro do pracy i moje tempo odchudzania od samego początku było na najwyższych obrotach.Po trzech miesiącach byłam lżejsza o 14 kg pozostałe dwa kilogramy zgubiłam juz bez pomocy tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw byłam na samej diecie ,nie za bardzo mi na niej szło.Teraz razem z dietą stosuję tabletki Foreverslim i jakoś jest mi łatwiej utrzymać tą dietę.Musiałbym się jeszcze zmusić do jakiejś aktywności rozważam dwie opcje albo basen albo aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×