Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość_J

Czy można schudnąć bez ćwiczeń?

Polecane posty

Gość Alendi

Można 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka Zimek

Jasne a ile chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Losz

Ograniczenie węglowodanów w diecie na krótki okres pozwala pozbyć się nadmiaru wody z organizmu oraz powstrzymać wzdęcia, a o pierwszych efektach można się przekonać już na drugi dzień z rana. Wówczas poczujesz się zdecydowanie lżej niż dzień wcześniej. Kiedy jeszcze w Twoim codziennym jadłospisie pojawi się mnóstwo białka, nie tylko przyspieszysz swój metabolizm, ale również powstrzymasz apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Utracone w ciągu tygodnia 3 kg wraca, w dodatku często z nawiązką, i to zanim zdążymy się obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Ba

Można ruch ruch ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że można sama tak schudłam będąc na cateringach od Wygodnadieta.pl Bardzo dobrze zbilansowane i dopasowane posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Bez ćwiczeń można,zadbaj o ruch; spacer,rower,basen co jakiś czas... Ja tak schudłam 10kg. Wrzuciłam to co słodkie/słodzone,nie podjadalam, jadlam tylko do 18, pamietalam o porach jedzenia-odżywiałam się zdrowo. 3 miesiące i było idealnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pomogły tabletki z tej strony: 

schudnijmyteraz.wordpress.com 

i udało mi się schudnąć 20 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można! Jestem tego żywym przykładem, korzystam już 7 miesiąc z diety 1:1 i nigdy przedtem nie sądziłam, że te przeklęte kilogramy zaczną w końcu spadać!  Co uważam za najlepsze, to fakt iż bez żadnych siłowych ćwiczeń zrzuciłam ponad 11kg a to jeszcze nie koniec mojej przygody  Dziewczyny, śmiało wam polecam przejrzeć ich stronkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ale efekty nie będą zadowalające. Ciało będzie z mniejszą ilością tłuszczu ale bez mięśni, czyli nie będzie jędrne, skóra może też być obwisła. Jest to również bardzo niezdrowa forma odchudzania. Aktywność nie musi być bardzo wymagająca kilka ćwiczeń z hantlami, trucht lub marsz, ćwiczenia izometryczne. Pomocne będą również zdrowe produkty oraz suplementy, które można wykorzystać do głównych dań ale również jako zdrowe przekąski z tego sklepu https://fitironsklep.pl często są tam też spore rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×