Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

byłyście w takiej sytuacji?wczoraj byłąm na kolacji a facet niby zapomniał

Polecane posty

Gość gość
albo spytaj wprost, czy odda c****eniądze za to, co zjadł wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pierwszej randce w pół ciemno zapłaciłam za swojego obecnego męża - do dziś to pamięta. Mówi że nigdy żadna kobieta nie kupiła mu nawet kawy więc był ciężko zdziwiony cały wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki. Ja bym odpisała na tego sms-a: "Dziękuję za miłe zaproszenie. Co mam kupić na kolację?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah napisałąm dokładnie tak jak koleżanka w ostatnim poście :D nastała cisza :D a spodziewalam sie listy zakupow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie mu napisalas,napisz prosze co on napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie milczenie :D ale coś czuje ,że jak niczego innego nie upoluje to się wkrótce odezwie padalec przebrzydły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytatuuj sobie na czole napis OFIARA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na mie scie i doczytałąm wątku, więc teraz chciałam panu Michałowi napisać, że ja chciałam zapłaci za siebie, wzięłam w tym celu pieniądze, ale za niego nie, bo to on zapraszał. więc gdzie tu interesowność z mojej strony. i jak ktoś zauważył on nie chciał mi nic oddać tylko bzyknąć za ziemniaczki z kefirkiem :D i zemsta....nie do końca, bardziej nauczka,na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żeś mu d*******a tym ostatnim smsem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z kafeterianek mi podpowiedziała :D ja postanowiłąm nie odbierać, ignorować ale w sumie skoro sam zaczepia to czemu nie :D narazie cisza.jak sie odezwie napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek90210
ja jestem facetem i nigdy nie pozwoliłem kobiecie płacić, nie stać mnie na kolację to zapraszam na spacer i od razu widać, czy chce się spotykać czy jest cwaniarą i naciągaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małarudamaruda Przyznaję się, nie doczytałem dobrze historii. Moja wina. Jak gość po takim numerze nie proponuje zwrotu kasy, to jest spalony. A że się zadaję ze szmatami, to wiem. Ale one o sobie tak nie myślą, wszystkie o sobie mówią tak ja ty. Czasami nawet co do ilości facetów, które miały (mimo, że sam o to nie pytam) . Skoro piszesz, że tylko szmaty na mnie lecą, bo tylko takich jestem wart, to może z autorką tematu też tak jest, co? Nie pomyślałaś o tym? A jestem padalcem, bo to co napisałem o kobietach to nieprawda? Nie naciągają facetów? Nie zwodzą? Nie robią takich samych numerów jak ten oszust albo gorszych? Nie wkopują z premedytacją w ciążę? No ta, wy jesteście święte. I jak ci tak dobrze w tym twoim związku, to super. Ale swoje na temat facetów wiem. Są zupełnie inni przy swoich kobietach i koleżankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie spokoj z takim frajerem kobieto, ten gosc to dno i kilka ton mulu nawet mscic sie nie ma staysfakcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chodziło o tę jedną sytuację i tę jedną konkretną osobę. nie uważam ,że wszyscy są tacy sami. nie generalizujmy nadal czekam na tego jedynego :D ale to nie będzie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja frajera nie szuka kolacji mi nie trzeba chcialabym sie z kims spotykac byle gdzie na spacer,seks,nic nie chce wzamian a i tak mnie nikt nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ja bym pojechała do nie go do domu i w elegancko zapakowanej paczuszcze z kokardka wlozyla rachunek za kolacje :D taki prezencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se siana z rachunkiem stowa to nic ja stracilam przez huja jednego parenascie tysiecy i co mam sie powiesic(choc szczerze mowiac myslalam o tym)baby to k***y i szmaty ale chlopy takie same są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalam wszystkiego jak ci sie koles podoba, to daj mu szanse i niech sie zrewanzje kolacja (jednak nie w domu, tylko w knajpie) a jak ci sie nie podoba, to ...... mozesz pow. ze powinien zwrocic ci kase,ja jednak bym olala te syt (jezleli by mi sie nie podobal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrywanie się na kimś takim to zniżanie się do jego poziomu. Olewka i tyle, nic innego nie wchodzi w grę. Co najwyżej jeśli kiedyś się okaże, że macie wspólnych znajomych, to możesz kogoś ostrzec, że to oszust i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myślisz? ja po tym numerze uważam, że chce mnie znowu naciągnąć Jak nie odbierzesz to się nie dowiesz. Poza tym jezyka w gebie nie masz??? Jak cie naciagnie to tylko dlatego ze na to pozwolisz. Coz za mameja z cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale odpisala mu z***biscie,nie mysl o kasie zdarza sie,ciesz sie ze cie na wiecej nie nacial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał wyliczasz ile kosztuje auto, kolacja etc, żalisz sie, że zaproszona zeżre i wypije, a d**y ci nie da, na co oczywiście liczysz zapraszając ją. To może lepiej iść na prostytutki? Taka tirówka przy drodze to ci obciągnie za 50 zł. Albo poszukaj w internecie chętnej. Jak zapraszasz, to płać i nie traktuj jej jak wora na spermę. Proste. Jesteś dokładnie taki sam jak ten d**ek z tematu. Tylko on jest trochę cwańszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał idź sobie, wiemy, że masz problemy z kobietami. Chcesz o tym pisać? To załóż własny temat, a nie spamujesz tutaj. W d***e mam twoje zdanie i twoje słowa, interesuje mnie jedynie to, co ma do powiedzenia autorka. Autorko, ja myślę, że go tym ostatnim smsem przepłoszyłaś na dobre. Chyba nie jest aż tak głupi, żeby nie poczuć się po tym poniżonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał też swoje o facetach wiem, wielu zna mnie tyle lat, że się specjalnie nie krępują z rozmowami jeśli innych babek nie ma. i wiem z tego że faceci są różni. tak jak kobiety. ja należę do kobiet które nie bujają, prawdę Ci napisałam o sobie, mimo iż to kafe i raczej powinnam pieprzyć trzy po trzy. są i faceci i kobiety naciągacze i oszuści. do naciągaczek i oszustów nie należę. i w ciąże bym nikogo nie wkopała bo dzieci cóż nie lubię. a, że jestem ruda krzykaczka, cóż jestem dość wkurzona dziś...na życie, sytuacje na którą średnio mam wpływ i cóż muszę udawać że mam w dupie. ale kobieta bez charakteru to straszna rzecz więc już wolę uchodzić za krzykaczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go tak ładnie ułożyłam,że serdecznie dziękuję za wczorajszą kolację i chętnie się wybiorę do niego, wcześniej proszę o listę zakupów :D to lepsze niż ignor i podziałało, dzięki dziewczyny bo ja bym odpuściła, za miękka jestem dla takich istot z marsa. a Ciebie Michał cóż , Ciebie mi jest żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kase generalnie mam gdzieś troche tylko upokorzona się czułąm, ale jak czytam Was mi momentalnie przeszło. kocham KAFETERIANKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×