Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3dni

Polecane posty

Gość gość

Od 3 dni moj chlopak sie zwyczajnie do mnie nie odzywa. Nie poklocilismy sie ani nic. Zwyczajna cisza, ale nas babki cos takiego zwykle niepokoi i denerwuje bo mu nie zalezy... Czesto sie to zdarza. Pozniej mowi ze zajety byl. Bralam to pod uwage ale przeciez napisanie smsa czy zadzwonienie trwa od 10 do 30sekund. Z drugiej str Wy faceci ponoc macie swoje szufladki w ktorych umieszczacie swoje sprawy (rower, samochod, finanse, dziewczyna, praca itp). Nie mam pojecia co myslec. Niby facet jest taki prosty, a milczy gorzej niz niejedna z kobiet. Kochani Mężczyźni! Byla bym wdzieczna gdybyscie mi i jemu pomogli-mnie bym ogarnela pupe i ewentualnie sie nie martwila ze cos jest nie tak, i jemu bym nie trula z nerwow temu chlopakowi pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie... nie wiem czy to moja duma czy po prostu zlosc ze ja zwykle pierwsza sie odzywam :/ jak zadzwonie to nie bede umiala pohamowac pretensji ze przez 3 dni mial mnie w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam teraz i w nastepnych razach robic :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam sie zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienic sie nie da ale pracowac nad nim mozna. Chce nad nim pracowac, bo chcialabym by bylo mu dobrze bo wtedy i mnie tak bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie pogrywa sobie z tobą. Albo ma cię gdzieś, albo chce, żebyś zaczęła się o niego martwić. Żebyś dzwoniła i pisała. Może nie czuje się dowartościowany i jest trochę o ciebie zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób nic na siłę. Ale możesz na pewno czule przeprosić jeżeli zdarzy Ci się nawtykać chłopakowi bez wielkiego powodu. To będzie miły akcent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam sie zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie facet kiedyś tez tak robił.... Potrafił nie odzywać sie kilka dni i pozniej jak gdyby nigdy nic sie odzywał. Az któregoś dnia - dokladnie w lutym nie oddezwal sie przez kolejne pól roku. Serio!!!! Zadzwonił gdzies pod koniec sierpnia z pytaniem czy jestem na niego zla?! Wg. Niego nadal byliśmy w zwiazku hahaha. Psychol! Pognalam dziada- szkoda czasu na zabawe w przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go przepraszam :3 Tylko trudno sie nie wkurzyc gdy jest taka sytuacja jak teraz a w dodatku (co jest wazne dla kobiet) o milosci swojej zapewnil mnie sam z siebie ostatnio miesiac temu. Nie mieszkamy ze soba. Jestesmy ponad 1,5roku. Czuje sie delikatnie mowiac zaniedbana, dlatego z kazda taka sytuacja trudno jest sie nie denerwowac. Moze potrzebuje przestrzeni albo czasu dla siebie... wszystko super tylko w tym wszystkim przez chwile powinien pomyslec o drugiej str badz wczesniej uprzedzic ze chce miec pare dni swoich bo cos tam. To przeciez normalne, wystarczy powiedziec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee pol roku to niepowazny facet... nieodpowiedzialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grrr to zadzwonic do niego? Chce strasznie ale bylo bymilo gdyby mnie zaskoczyl i sam to zrobil. jejku jaka ja jestem glupia i naiwna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? I czy to Twój facet czy kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj facet. Mam 24lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem w podobnej sytuacji. Odwrotnej. Nie odzywam się do laski od 3dni xD Ja się nie będę o nic prosić, jak ona się nie odzywa to ja też nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci zależy to napisz. Zapytaj jaki jest powód jego milczenia. Jeśli masz go w du/pie to zapomnij i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no ladnie. Byc moze moj mysli to samo. Twoja pewnie czeka az Ty sie odezwiesz pierwszy by wyszlo ze Ci zalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Ale ona jeszcze nie jest moja. Tylko tak kręcimy na razie. Ostatnio ona się odzywała 1 przez 3 dni. Trochę mi szkods kasy na esy tak szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonilan do niego. Niespodziewalam siw takiej odpowiedzi az trudno mi w nia uwierzyc: nie odzywalem sie bo w piatek gdy poprosilem o przelozenie randki z piatku na poniedzialek, to spotkalem sie z obojetna odpowiedzia "dobrze" i balem sie czy jestes zla, a sobota i niedziela-przez ostatnie 2 tygodnie pracowalem po 11h i nie mialem czasu zrobic w domu wiec zalatwialem sprawy przez weekend, a gdy mialem chwile zazwyczaj juz wieczorem to w mgnieniu oka zasypialem, przepraszam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×