Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mężczyzna sie nie odzywa to mu nie zalezy

Polecane posty

Gość gość

prawda,? wiem to a mimo to czekam az sie odezwie a już 10 dzień milczy napiszcie mi cos dosadnie zebym przestala wkońcu czekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalezy mu jezeli sie nie odzywa bo dzwoniłam do niego i nie odebrał na smsy tez nie odpisuje.Na co ja liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dzwoniłaś i pisałaś, to już na pewno się nie odezwie. Pewnie ma Cie za desperatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak czekam ok. 2 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam 2 smsy i raz zadzwoniłam wiec nie jestem desperatka 2 tygodnie sie nie odzywa? , po randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny-ogarnijcie sie! tu na kafe kiedys jeden facet dosadnie napisal ze jesli zalezy mezczyznie to odezwie sie chociazby skaly sraly- Brutalnie i prawdziwie...tez czekalam,ale juz tego nie robie, szkoda czasu. Serce boli nadal.ale kiedys przestanie,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zależy mu i w dodatku chce żebyś przestała mu zawracać dupę. Olej go i więcej nigdy się nie odezwij. Nawet jeśli on coś tam napisze. Nic dobrego z tej znajomości nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona szejka ci powie odpowiedz na podstawowe pytanie : czy przespalas sie z nim ? druga sprawa nie odzywa sie - olal, nie badz naiwna i nie oklamuj sama siebie, ze cos mu sie stalo, ze zapracowany. Zawsze sie czas znajdzie o ile nie ma 15lat to nie bawi sie w gierki typu udam ze mam wyj****e, bedzie za mna biegac, dorosli ludzie ktorzy nie sa protezami umyslowymi, nie graja w gierki typu milczenie tylko sie normalnie komunikuja. Jedyna opcja na twja korzysc (inna niz olanie cb) to ze jest zodiakalna ryba, oni tak robia graja w milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×