Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Firmowa

Reklama w internecie POLECAJCIE

Polecane posty

Witam. Macie jakieś fajne i sprawdzone firmy, agencje reklamowe, osoby do reklamowania się w sieci? Ja mam i polecam Agencję Reklamową BAJ z Kudowy Zdrój. ( wiechetek.brygida@o2.pl Wiem, że to wygląda jak reklama, ale uważam, że warto pisać o porządnych firmach i dobrych ludziach. W tej agencji idzie marketing szeptany, blogi, facebooki itd. Polecajcie swoje firmy, wymieniajmy się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idaleczka85
agencja reklamowa, która sama sobie robi marketing szeptany jest mhh... słaba? Nie wiem, w życiu bym się nie zgłosiła tam. Mam swoją firmę, chętnie czytam porady - dość dużą pozycję udało mi się zbudować samej. Udzielam się w grupach specjalistów mojej branży,prowadzę bloga, publikuję artykuły z poradami na na przykład www.publikuj.org, marketing szeptany też sobie zrobiłam, ale marketing szeptany marketingu szeptanego... no nie... źle z wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam agencje BAJ, a ta pani wyżej widać zazdrosna :D skoro masz taką kasę i tyle zleceń to co tu robisz?? hahaha do ciebie pewnie nikt się nie zgłasza :D a co sądzicie o agencji reklamowej net blokers? wie coś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajK
Dokładnie !! Czepia się i pewnie ma jakiś problem z sobą hehe. Ja polecam agencje reklamowe z Wrocławia. Fajnie działają. W sumie można dorwać tanie i dobre oferty. Marketing szeptany jest dobry, do tego dochodzi FB plus BLOGI. Na tym również się skupiam. Pani od krytyki... proszę stronę www...porównamy ofertę i ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKK1122
Ja polecam agencję reklamową seobussines. Kiedyś z nimi współpracowałam i uważam, że są uczciwi i wypłacalni. Co do reklamy to też oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daroo90
Nie rozumiem oburzenia Pani wyżej. Teraz tak to działa, marketing szeptany króluje więc z czym problem? Sam również sobie reklamuję swoją działalność i cieszę się, że tak robię i mam klientów także agencja reklamowa BAJ również może mieć klientów i działać profesjonalnie. Fakt, że jest dużo ściemy i już do końca nie wiemy w co wierzyć, ale nie można oceniać nie wiedząc i nie sprawdzając na własnej skórze jak działa dana firma. Pozdr... darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uero
Ludzie nie ma co gdybać tylko iść do najbliższej agencji reklamowej albo działać na własną rękę. Uważam, że szeptany to dobra sprawa, ale musi być prawdziwy. Ludzie wchodzą bo chcą się dowiedzieć czegoś konkretnego, a jeśli wszystko jest nieprawdą to po co nam takie coś? Podstawa to sprawdzenie firmy/agencji+ analiza marketingowa+ działania= sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkasdd
Oczywiście, że można samemu działać i np. tak jak się Pani wyżej oburzyła, że ktoś sam robi sobie reklamę- jeśli jest prawdziwa to czemu nie :). Ja też sama robię sobie szeptankę, prowadzę bloga, facebooka i jakoś jest :) ale do grubszej roboty potrzebna jest firma :) Taka prawda:)Nie każdy ma programy zaawansowane, które pomagają np. graficzne Jak jest dobra cena w agencji to dlaczego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie w internecie, ale sprawdz oferte strony gadzety-reklamowe.com, posiadaja duzo oryginalnych przedmiotow, ktore wydaja sie byc swietnym pomyslem na gadzet reklamowy naszej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam Firme
I reklama, wszędzie reklama:) Także takie opisy dają lekcję:) Chodziło i podanie dobrych agencji reklamowych, firm, a zaczyna się reklama i dobrze... każdy może :) ps. pisałam do "BAJ" ceny i jakość ok, biorę to. Seobussines słyszałam, że są nieuczciwi. Ciężko ponoć się z nimi dogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii99
Jasne! Jak sprawdzona firma to dlaczego nie. Ja tam sam robię sobie szeptankę i prowadzę bloga. Trochę czasu to zajmuje, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedz34
Jedną z bardziej znanych jest z pewnością dom mediowy Havas Media. Prowadzi kampanie dla wielu instytucji, ale zajmuje się również szeroko rozumianą promocją mniejszych firm począwszy od mediów społecznościowych, aż po pozycjonowanie. Tutaj więcej informacji o tym czym dokładnie się zajmują - http://havasmedia.pl/co-robimy/zintegrowana-oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, zapraszam do nas http://labinteractive.pl/. Prowadzimy działania marketingowe, między innymi pozycjonowanie, reklamę kontekstową czy marketing rekomendacji. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu e-marketingu dzięki czemu odznaczamy się wysoką jakością i skutecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika55
Obecnie reklama w intrenecie jest najbardziej skuteczna. Sama korzystam z tej firmy sklep.siteseo.pl . Sama decydujesz na jakich forach i w jakich ilościach pojawiają się wpisy z linkami. Na stronie znajdziesz wszystkie szczegóły razem z cennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to oczywiście bardzo poważnie podchodzę do reklamowania swojej firmy, bo przecież idealna reklama to sukces, a co za tym idzie - większe pieniądze. Współpracowałam z wieloma firmami, ale nie byłam zadowolona...do czasu. W końcu trafiłam w ręce http://sklep.siteseo.pl/ i dopiero wtedy zaczęłam widzieć efekty. Podstawą jest pozycjonowanie, ale i również teksty SEO czy też blog firmowy, który aktualnie zakładam. Polecam w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam labinteractive. pomogli mi wypozycjonować sklep i zrobić reklamę na stronach jak onet czy wp. :) łapcie link http://labinteractive.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli chodzi o reklamę, to najlepiej zgłosić się do profesjonalnej agencji. Dobrze działają spoty reklamowe. Moja firma reklamuje się za pośrednictwem http://www.imperiafilm.com/ - bardzo profesjonalnie podchodzą do zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jORKANN
Ja polecam Panią Wiechetek z Kudowy. Mała agencja, fajne ceny i najważniejsze, że można się konkret dogadać. Nie wiem jaka strona, ale pisałam na maila wiechetek.brygida@o2.pl Polecam do marketingu szeptanego, copywritingu, prowadzenia blogów i FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Matsan Media (http://www.matsanmedia.pl/), od jakiegoś czasu prowadzą fanpage mojej firmy i piszą dla mnie artykuły. Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo mają fajne stawki, można liczyć na wysoką jakość w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwie w kwestii reklamy internetowej działa biuro Smart Creation z Myślenic. Mam z nimi kontakt już od pół roku, co miesiąc dostaję szczegółowe raporty z FB, dobierają reklamy dopasowane do mojej działalności, a nie powielają klisz jak inne agencje. Najlepiej się z nimi osobiście skontaktować, odpowiadają na pytania bez lania wody, na stronie www.smartcreation.pl jest pełen kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszewski_bogdan
Warto wzbogać swoje kampanie marketingowe o skuteczne narzędzie do komunikacji, moim zdaniem powiadomienia sms to dobre rozwiązanie i warto poczytać na temat skuteczności takich działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie o reklamie wizualnej swojej formy nie zatracjacie sie tylko w internecie. Ja do swojej firmy zamawiam dla klientów różne gadzety reklamowe z tej firmy http://www.bagsport.pl/. Mają bardzo szeroka ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertsss
W przypadku social media i prowadzenia profilu na portalu to się zdecydowałem na współpracę z Shi – http://shicommunication.pl. Duże rozeznanie w branży, prowadzą wiele takich profili jak mój i wychodzi im to świetnie. To co mi się podoba to to jak aktywizują moich klientów. Budują dobry wizerunek firmy, taki na jakim mi zależało – nowoczesny, nastawiony na zdobywanie młodego klienta przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na http://agencja-ltm.pl bardzo dobra i profesjonalna firma z usług której korzystam nie tylko ja ale również wielu moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×