Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biały aneks a kolor mebli w salonie

Polecane posty

Gość gość

Mam białe meble w aneksie kuchennym i jasne płytki, do salonu kupiłam ciemnoszary (wpadający w czarny) narożnik i zastanawiam się w jakiej kolorystyce dokupić meble do salonu. Jest jedno ale...podłoga w salonie jest w różnych odcieniach brązu,taka ciapkowata i wydaje mi się,że meble pasowałyby tylko w jednolitej kolorystyce, w wybranym kolorze brązu..może ktoś ma jakieś inne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.batdom.pl/ze,0,62/zestaw-zt44.ehtml może coś takeigo? najlepiej przełamać, żeby wszystko nie było takie jednolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo900
A może coś takiego? http://meblomoda.pl/katalog/Salon/Vivien/ albo w ogóle przejrzyj sobie katalog sklepu meblomoda. Naprawdę duży wybór. A jak masz wątpliwości, to zawsze możesz poprosić pracowników salonu, to chętni Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup tez białe i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkaoaza
mam tak samo jak Ty! aneks i salon :) sprawdź http://www.batdom.pl/ze,0,184/zestaw-zt162.ehtml, ja mam może niekonkretnie ten odcień, ale sprawdza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zajrzeć na stronę www.hitmeble.pl Ja tam zamawiałam zestaw stołowy i meblościankę. Zadzwoniłam i wszystko załatwiłam przez telefon. Podesłałam nawet zdjęcia mojego salonu na maila a panie pomogły i dobrać resztę. Jestem zachwycona. Znają się tam na rzeczy i maja wykwalifikowaną kadrę, która potrafi wpisać się w oczekiwania klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez białe,brazowe zleja sie z podłoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe meble, moje ulubione :-) Niestety mam parkiet i wygląda to tak sobie. Przykład na blogu: www.bykaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka sojka
chyba jakieś jednolite by bardziej pasowały. Ja mam w kuchni bardzo ciemną podłogę z Baltic wood, drewno i do tego własnie później kupowałam meble i postawiłam na coś jaśniejszego, mam taki kolor late, też żeby znowu nie były zajasne, bo nie przepadam za takim wyraźnym kontrastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×