Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Hej dzięki dziewczyny... w piątek chciałabym dopisać się do tabelki z gigantycznym + :D wypiłąm wczoraj gorący kubek i zjadłam za dużo kawałków chleba stąd ten kac. Słodkiego nic nie miałam... a w życiu nie zaprzepaszczę szansy na ładny wygląd i zdrowe życie. Nawet Ewa rano dzwoniła... ma rację... za bardzo chce i postanowiłam przystopować a kolację będę zjadać do godz 19-stej. Jak nie będę zrzucać kg na tydzień to nic się nie stanie przecież. Powoli myśle, że osiągnę swój cel a jak nie to trudno- nieskromnie napiszę, że i tak już dużo zdołałam więc jedyne co to utrzymywać wagę i cieszyć się lub tracić choćby pół kg tygodniowo. Trzeba wierzyć, zawsze. Dziękuje za wsparcie. Na śniadanie zjadłam dwa gotowane jajka z chrzanem i 4 kromki lekkiego pieczywa (Sonko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde to Ci brat pojechal... ja widzialam Twoje zdjecia i bardzo ladnie wygladasz. :) nie przejmuj sie , to zazdrosc. Tez pewnie by chcial zeby jego zonka tak wygladala. :) :p wybacz ale do anorektyczki Ci jeszcze daleko, a Ty rozsadna jestes i na pewno nie doprowadzisz sie do takiego stanu. Poza tym jak sie je to sie nie jest anorektykiem, bo anorektyczki nie jedza NIC (moja siostra jest anorektyczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Kleo tak trzymaj :) Właśnie oglądałam przed chwilą fabryke urody może kojarzycie i tam dietetyczka się wypowiadała , że powinno się jeść jeszcze po 18...i że dużo kobiet robi błąd nie jedząc , że wtedy organizm się uczy i jak wie , że nie dostanie póżniej jedzenia to magazynuje....No i była tam dziewczyna własnie co zaczęła jeść tak jak ta dietetyk jej powiedziała i schudła 5 kg więc chyba coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja postanowiłam się nie katować jakimiś ciężkimi dietami :) Będe jadła zdrowo i powróce do biegania...:) Mam na to miesiąc ponad bo 27 października jade do Polski w odwiedziny także zobacze się ze znajomymi i rodziną i chce , żeby już efekty były dobrze widoczne myśle, że dam rade cel jest teraz tylko walczyć...:) Weszłam dziś na wage i na chwile pokazało 81 a później przeskoczyło niestety na 82, ale już widocznie jestem blisko , żeby było 81 może jutro zobacze :) Małymi krokami do Celu tak jak pisałaś Kleo :) W końcu nie od razu Rzym zbudowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest masakra jak się nie podjada a kg nie idą w dół...ale poczekaj jeszcze troche i na pewno będzie mniej, wręcz musi. A ja właśnie sobie zrobiłam kalendarz zostało mi 44 dni do wyjazdu do Polski i zrobiłam sobie taki kalendarz żeby zapisywać kiedy ile przebiegłam niby taka głupia rzecz a mnie jakoś motywuje jak tam sobie zaznacze jakiegoś plusika, że dziś biegałam do tego dystans i w jakim czasie...:) Musze zacisnąć pośladki i wytrwać :) Do tego zdrowe odżywianie i mam nadzieje, że coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce masz zainstalowana aplikacje na tel endomondo super sprawa ja uzywam do chodzenia jej. dzis zrovilam z mel b cwicz na brzuch z 10 min dalam rade 7 jestem z sievie dumna. co do kolaxji jest zasada 3 godz przed snem o innej porze bedzie jadl ten co chodzi o 22 a inaczej ten co xhodzi o 1 w nocy...ja jem o 19 a xhodze spac o 22. 0.5 kg na tydz to tez sukces. nam kleo juz malutko zostalo wiec do celu dobijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostalo 10 kg kuzwa i zla jestem bo nawet 0,1 kg mi nie chce spasc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio schudłam ok 3 kilogramów stosując po prostu zdrowe żywienie, 5 razy dziennie, bez pieczywa i węglowodanów zbytnio, oraz 3-4 razy ćwiczenia. Ale nie ukrywam że jest to trochę czasochłonne i trudne czasami. A no i np jako przekąski - soki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce najgorzej to wszystkiego sobie odmawiać a potem przychodzi napad apetytu i chłonie się wszystko wraz z kacem moralnym. Wystarczy zmienić pieczywo i mądrze jeść. Fajnie, że zaczęłaś znów biegać. ponad 40 dni do wyjazdu, więc dasz radę zabłysnąć. Efcyk dziwna sprawa z zastojem, ale nie Ty pierwsza. Wiem, doła można złapać, ale drgnię za jakiś czas. Może baterię wyjmij i włóż spowrotem :D No nie wiem Ewa to prawda- mało kg nam zostało, co tam... damy radę przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Mam nadzieje ze dam rade ;) wiem wiem 3 godziny przed snem ja zawsze jadłam przed 18 ale wczoraj mi się zdarzyło o 19 ale dopiero kolo 24 szłam spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Mi jeszcze zostało 20 ....także jeszcze trochę jest może do końca roku się uda zrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam razem 24 kg do zrzucenia a przed odchudzaniem nawet nie wyobrazalam sobie 2 kg schudnac. :) takze jestem pelna nadziei ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
ej nie widzę swojego wpisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacna Kobitka
U mnie waga coś tam ruszyla. Było 72,2 kg teraz 71,3 :-) wczoraj zjadlam dwa ciastka i reddsa żurawinowego wypilam :-D a nie pamiętam kiedy sobie na taki grzeszek pozwolilam. Taki szok bo waga w dol a liczyłam na jakieś 72kg. Damy rade dziewczyny :-) teraz oczekiwanie na szosteczke z przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Zazdroszczę tez juz bym chciała 7 z przodu ;) mam nadzieje ze juz nie długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
zapytam pokrótce bo poprzednie mi zniknęło Kleo a ile ty teraz ważysz i przy jakim wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk co się dzieje ? Jest tego jakiś konkretny powód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jak dobrze, ze jestescie pelne chceci do walki ze soba I z kg :) Efcyk, twoj organism bierze Cie na przeczekanie, wredota jedna chce Cie poprostu zniechecic do odchudzania ;) Ale nie daj sie :) Slonce jak dobrze, ze wrocilas do biegania, zrezygnowalas z diet ( wiem podpadlam niektorym ;) ) a zamierzasz porostu zdrowo sie odzywiac :) gratuluje oczywiscie tym wszystkim, ktorym jednak waga idzie na dol :) Dziewczyny mnie rozbiera jakies dziadostwo na dobre, katar, leb peka, gardlo boli, nie mam sily na nic, nawet na jedzenie. Zaraz wmusze w siebie kanapke z czosnkiem I cebula zamist owsianki. jak sie lepiej nie poczuje to dzwonie do meza, niech bierze 1/2 dnia urlopu, bo mama "idzie chorowac" - taki mam prykaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Eva co do aplikacji na tel miałam endomondo na starym tel który się zepsuł teraz mam inna znacznie lepsza bo jak ściąglam endomondo na mój obecny tel to nie szła ;) a ta podlicza mi w sumie ile spalilam kalorii ile przebiegłam także fajnie mieć wgląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to Czarnula75 oszczędzaj się ;) mleko z miodem i czosnkiem i do łóżeczka się grzać bo taka chorowita nie będziesz w stanie walczyć z kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na takie luksusy nie moge sobie pozwolic, nie mam zmiennika do dziecka. Meza bede "wzywac na pomoc " w ostatecznosci. jego urlop wole sporzydkowac na inne cele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No chyba ze tak ;) a ja idę biegać napisze później ile przebiegłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonce 16 wygladasz na szczupla na fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wlasnie bez powodu. Jedynie ta waga zryta... jezuu juz nie mam sily na to wszystko..://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze to nie twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk nie doluj sie tak to waga ( wiem, ze nie jest to proste ) juz tak duzo schudlas, dasz rade wiecej. Cierpliwosci :) Izulek co sie dzieje, wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×