Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trzecia randka, bez stereotypów czyli...

Polecane posty

Gość gość

Nie zamierzam mu się oddać...w żadnym wypadku. Na pierwszej byliśmy w niedzielę, kino kawa i dwugodzinna rozmowa w samochodzie bo wszystkie knajpy pozamykane. Następnego dnia wpadł do mnie to byl jego pomysł żeby jechać 60 km w jedną stronę pogadać przy pozno wieczornej kawie. A u mnie żebym nie musiała znów organizować opieki do mojego babla ;-) Dziś znów chce przyjechać a że wie że mam stresujaca dniowke dziś zaproponował mi masaż, nie chce nic w zamian bo twierdzi, że to ja mam dziś się zrelaksowac po pracy. Ogólnie jest bardzo fajnym facetem, nie chce tego schrzanic wpuszczajac go do łóżka zbyt wcześnie ;-) Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Co to jest "babel"? Dziecko, pies, kot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies lub kot chyba nie potrzebuje opieki 24/7 i może zostać sam w domu ? Logiczne, że chodzi o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie na spokojnie wszystko rób, bo cholera wie czy nie szuka naiwnej co mu szybko da z wdziecznosci że mimo dziecka taki troskliwy przygotuj kolacje i tyle, nie ma sensu się spieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Rozne sa zwierzeta to akurat smieszne, ze kobieta wspomina o logice. W takim razie ciesz sie, ze jakikolwiek sie znalazl, nigdy bym nawet nie spotykal sie z samotna matka poki nie mam wlasnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "oddać mu się"? To jakieś poświęcenie jest z twojej strony czy co? Tobie seks nie sprawia przyjemności? Niektóre baby mają nawalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tacy dziwni ? Oddać się czyli pójść do łóżka. Oddać całe swoje ciało w jego ręce. Oczywiście, że sex sprawia mi przyjemność. Nie w tym rzecz. Nie chodzę do łóżka z kim popadnie. Po prostu. Raz w życiu zdarzył mi się sex i to już na pierwszej randce. Żałuję do dziś bo facet mimo, że dalej się spotykaliśmy a ten sex byl jedynym stracił zainteresowanie moja osoba i sama mu powiedziałam nie dosłownie ale żeby spadał na bambus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja sprawa jak postąpisz, seks jest obopólny czerpią przyjemność z tego dwie osoby, jeżeli nie masz ochoty na niego to nie i już, jak pęknie gość bo tylko mu na tym zależy to trudno cześć i papa, a masaż to ja też bym ci chciał zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No okej, czyli facet też się oddaje dziewczynie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×