Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konto bankowe

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego banku ponieważ chciałam założyć konto bankowe mamie z dostępem do konta internetowego...z w miarę niedużymi opłatami miesięcznymi...co polecacie....dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko bez opłat masz w t-mobile usługi bankowe, dawniej Alior Sync

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ING Bank Śląski ma wszystko za free. Płacę wszystkie r-ki przez internet, pobieram we wszystkich bankomatach gotówkę bez prowizji. Jak dla mnie to wygodny i sprawdzony bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W WZWBK i Paribasie są darmowe, co do reszty nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre konto bankowe? Tylko Konto rozsądne z premią 50 zł w Alior Banku. Warunki oferty: - zwrot 3% wydatków kartą w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach (z wyłączeniem sklepów internetowych), - 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą - 0 zł za prowadzenie konta i tylko 5 zł za kartę - 50 zł jednorazowej premii Załóż konto i ciesz się, że masz prawie darmowe konto! http://rekomendacja.aliorbank.pl/rekomendacja/index.html?application_ID=59074_4000_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taina234
Najlepsze konto bankowe to tylko Konto rozsądne z premią 50 zł w Alior Banku. Warunki oferty: - zwrot 3% wydatków kartą w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach (z wyłączeniem sklepów internetowych), - 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą - 0 zł za prowadzenie konta i tylko 5 zł za kartę - 50 zł jednorazowej premii Załóż konto i ciesz się, że masz prawie darmowe konto! http://rekomendacja.aliorbank.pl/rekomendacja/index.html?application_ID=59074_4000_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×