Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniaxzx

Staraczki wrzesien 2014

Polecane posty

Gość Moniaxzx

Czesc dziewczyny , wiem , ze ciezko jest odnalez sie na juz trwajacej grupie , gdzie dziewczyny sie poznaly i nie jedna z Was moze czuc sie odtracona :) Wiec wszystkie nowe dziewczyny ktore staraja sie od wrzesnia 2014 roku . Zapraszam , do rozmowy wymiany problemow , watpliwosci , objawow . Ja za swojej strony powiem tak Sama sie staram juz rok czasu , i bardzo pragne dziecka , wraz ze swoim partnerem jeszcze nie robilam badan zaczynam kolejny miesiac walki o swoje dzieciatko :) .Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaxzx
No dziewczyny jak tak u Was bikogo tu nie ma ? Moze zaczne od siebie 12 cykli zamna , "+ jeden bezowulacyjny Badanie gin , nie wykazalo nieprawidlowosci , badanie na hormon tarczycy ok , badanie moczu prawidlowo morfologia dobra .Teraz wasza kolej Partner skierowanie do urologa ma , a ja chcialabym prywatnie pierw zrobic badania na progesteron , i wgl Teraz wasza kolej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika
Hej Moniaxzx ja staram sie o moje malenstwo od dwoch miesiecy i jak narazie nic.. powiem szczeze ,ze przed planowaniem dziecka sluzu plodnego mialam bardzo duzo a teraz jakby w ogole...tylko taki bialy metny troszke rozciagliwy... zaczelam brac oeparol (olej z wiesiolka) mam nadzieje ze cos pomoze , czytalam na innym forum ,ze pomaga na sluz no i lykam od jakiegos czasu folik Cykle mam co 29-30 dni ,obserwacja sluzu marna ,mierzenie temperatury zaczne w tym cyklu po miesiaczce czyli za jakies dwa dni Owulacje powinnwm miec 29 .09 potwierdze to jeszcze testami owulacyjnymi dla pewnosci a jak sie nie uda w pazdzierniku to umowie sie na wizyte do ginekologa niech skieruje mnie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jestem pierwszy raz na tym forum więc mam nadzieję że mnie nie odrzucicie:) Ja z moim mężem też staramy się o dzidzie od 4 msc narazie się nie udało:( W tym cyklu byłam na monitoringu i pęcherzyk pękł :) No więc rozpoczeliśmy starania:)Mam mało śluz więc lekarz zaproponował żel conseive plus:) Teraz jestem 4 dni przed okresem i bardzo dziwnie się czuję:( tak jakbym miała mieć grype gorąco mi, słabo itd. Wczoraj robiłam badania i mam podwyższone leukocyty a infekcji nie mam bo wynik crp był ujemny:) Wiecie co to może być? Pozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka_1
Cześć Dziewczyny :) Super, że założyłyście nowy temat, bo ciężko znaleźć miejsce, gdzie można od samego początku zacząć wpisy. My z mężem wznowiliśmy starania w tym miesiącu, wcześniejsze niestety musieliśmy przerwać z uwagi na torbiel na jajniku i laparoskopię :( Lekarz kazał mi najpierw się zająć swoim zdrowiem a dopiero potem staraniami, ale jestem juz 1,5 miesiąca po zabiegu więc to juz chyba najwyższa pora na kolejne próby :). Jak tam wasze staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika
Hej dziewczynki! starania były i to dość intensywne w 8dc,10dc,13,14dc,15dc, 16dc,17dc ale nie wiem czy coś z tego będzie.. PRZEKONAMY SIĘ ZA DWA DNI A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika
No i przyszła@ nie daję juz rady jestem załamana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika
Moja cioteczna siostra starala sie 9 lat lat wiec wiem jak to jest i co przechodzila teraz ma dwie sliczne coreczki rok po roku. Predzej osiwieje niz zajde w cize :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kochane nie stresujcie się i nie starajcie się, to będzie dzidziuś :) Wiem to po sobie. A np. moja sąsiadka 15 lat po slubie i nie mogła mieć dzieci, leczyła się latami, starała się i nic, ale cały czas miała nadzieję. Gdy w końcu pogodziła się z tym, że mamą nie zostanie to zaszła w ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja staram sie 5 cykl i w tym troche odpuscilam termometr schowany bo mam dosc czuje sie jak psychicznie chora. Wiadomo nie do konca odpuscilam ale juz sie tak nie nakrecam bo zgłupije zobaczymy co ten miesiac pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika
Problem jest w tym , że ja nie potrafię o tym nie myśleć... może powinnam iść do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Monika
do gość czujesz się jak psychicznie chora ? to jest nas dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×