Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klara787

sucha skóra na buzi

Polecane posty

Gość klara787

takie białe plamy na policzkach, potrzebuję pomocy znacie jakieś emulsje nawilżające skórę twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cery suchej najlepiej stosować kremy natłuszczające, które zawierają witaminę E, wyciągi z aloesu, masło karite, olejek jojoba lub glicerol. Pomocne będą nawilżające maseczki, serum i kapsułki z witaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurację Cetaphilem skóra szybko wróci do stanu równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadne kremy, sera nie pomoga, jesli w pozywieniu masz niedobory witaminy a, e i c. pij codziennie 2 lyzki oleju lnianego lub oleju z watroby dorsza, najlepiej polaczonego z sokiem z polowki cytryny. rob maseczki z jogurtu naturalnego, miodu i platkow owsianych, ewentualnie awokado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vola3
Mnie pomógł krem migdałowy z hb. Poprawia wygląd skóry, zapobiega wysuszaniu. Skóra jest dobrze nawilżona i jedwabista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez tlumacze, ze ZADNE KREMY. kremy, sera i inne swinstwa z apteki lub drogerii dzialaja tylko na naskorek. nie wnikaja wglab skory wlasciwej, bez odzywienia OD WEWNATRZ skory wlasciwej nie macie co marzyc o aksamitnej skorze. tylko odzywianie (patrz moj post powyzej dotyczacy witamin) i NATURALNE MASECZKI na bazie jogurtu, miodu, soku z cytryny, awokado, platkow owsianych, etc. moga cokolwiek zdialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zeby cos wniknęło głebiej to musisz udac sie do salonu kosmetycznego na wtłoczenie koktajlu nawilżającego ultradzwiękami lub mezoterapią bezigłową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, jedzenie odpowiednio skomponowane to podstawa. co z tego, ze komus wpompuja cos tam pod skore, jak po jakims czasie bedzie to samo. skora musi sama nauczyc sie wytwarzac odpowiednia ilosc wilgoci i tluszczu. takimi zabiegami mozna jedynie wspomoc prace skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwicze90
Ja polecam jednak smarować się codziennie Cetaphilem, powinno ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopcia44
Cetaphil i tylko to moim zdaniem najlepsza emulsja nawilżająca jaka jest na rynku, cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, spamerska dzivvka Galdermy znowu działa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetapilka, słabo znasz rynek skoro twierdzisz, ze twoj***adziewie jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam kiedyś ten problem. Moje pytanie jest takie, czym myjesz twarz??? Ja próbowałam wszystkiego, a pomogło mi... mycie twarzy żelem do higieny intymnej! serio! wczoraj wieczorem i dzisiaj rano tak umyłam twarz i jest super! mam nadzieję, że tak będzie już zawsze. A ten pomysł znalazłam ostatnio na blogu http://blog.grotabryza.pl/2015/01/jak-dbac-zima-o-skore-by-bya-dobrze.html Jest tam napisane, by myć całe ciało takim żelem, ale ja umyłam twarz (z nią mam największy problem) i działa! :D :D :D Jest tam też informacja jaki składnik powinien mieć kosmetyk, by poradzić sobie z dramatycznie przesuszoną skórą. Teraz nie pamiętam nazwy, ale zerknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś wiedziała co ma w składzie płyn do higieny intymnej to byś nie musiała go do twarzy używać. Tam jest kwas mlekowy. Czyli lepiej poszukać czegoś do twarzy z kwasem mlekowym albo coś znacznie lepszego z kwasem laktobionowym. Polecam całą serię kosmetyków z kwasem laktobionowym firmy Arkana: żel, tonik i krem. Cudowne działanie łagodzące i nawilżające. Można je kupić w salonach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a picie wody, dobra dieta i ruch są? :-) Nie wiem czy to sprawdziłoby się w Twoim przypadku, ale ja dużą różnicę zobaczyłam po tym, jak odstawiłam tanie kremy z drogerii sieciówek i przerzuciłam się na kosmoceutyki przepisywane z zalecenia dermatologa. Mam krem Obagi. Nie był aż tak drogi (ok. 100 zł), wydajny, a o problemie suchej skóry praktycznie zapomniałam. W takim wypadku chyba najlepiej udać się dermatologa, a nie próbować na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nawilżania i oczyszczania (codziennie) używam Cetaphil (cetaphil.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petruu2
Też użwam cetpahil świetna sprawa no i cała seria jest bardzo ciekawa. Praktycznie do wszystkiego, nawilżanie, pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!! GÓÓÓÓÓWNAFIL spamerska dzivvko zay****a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biwaleczka
Kupiłam sobie Cetaphil tydzień temu i już widać pierwsze pozytywne efekty. Polecam bo bardzo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na suchą skórę robie sobie kilka razy w tygodniu maseczki, do tego używam kremów mocno nawilżających. Teraz kupiłam sobie taki z la roche posay, dam znać jak efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś zacząć od delikatnego peelingu enzymatycznego, potem jakaś maska silnie nawilżająca, ewentualnie ampułki. Nie zapomnij też aby pić co najmniej 2 litry wody dziennie ponieważ bardzo ważne jest nawilżenie od wewnątrz a nie tylko to z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na suchą skórę polecam taki eliksir w kremie od bielendy argan makadamia marula, po zimie miałam brzydką, suchą skóre i mama mi kupiła ten krem. ma fajną konsystencje i delikatny zapach. najlepiej wcześniej zrobić sobie peeling, żeby usuna c stary, martwy naskórek, a potem krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Na sucha, a nawet alergiczna skórę twarzy polecam krem Latopic, działa intensywnie nawilżajaco, regeneruje naskórek i delikatnie natłuszcza. Mnie on bardzo pomaga, a tez mam suche placki na buzi. Kupuje w aptece, w drogeriach go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rameczka99
Na suchą skórę proponuję cetaphil.pl polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komsa

ja mam atopowe zapalenie skóry i niestety ale niewiele kosmetyków przynosi mi ulgę. natomiast te naturalne to dają radę. moim odkryciem są kosmetyki essenz - fajnie nawilżają, dają ulgę no i nie mam czerwonych wykwitów! są na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🍇Malinka🍇

A krem Bambino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×