Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość789900

modne ciuchy dla dzieci

Polecane posty

Gość gość
Macie bardzo drogo na Ali tam gdzie kupujecie te ciuszki kosztują grosze do tego wysylka darmowa kupuje tam bezpośrednio od chińczyków bluzy ala adidas tu 40-50 a tam 23 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyście szukały bucików dla dzieci, zajrzyjcie sobie do sklepu eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co kupować nowe ciuszki dla dzieci, skoro one i tak zaraz z nich wyrosną? :) Ja dla swojego maluszka mam ubranka od koleżanek i też kupuje w second handach :) no i oczywiście na wyprzedażach :) Wejdź na modaland.pl tam masz zestawienie second handów z całej Polski- nie musisz tracić czasu na ich szukanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 34
Ja osobiście bardzo polecam markę Smallbig :) Teraz dzięki temu odkryciu nosimy z córeczkami takie same sukienki! Robi to fajne wrażenie! http://www.smallbig.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do butów - fajne modele dla dzieciaków można znaleźć na Eobuwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki też chcą się ładnie i modnie ubierać , szczególnie dziewczynki. Jest teraz taka super stronka http://przymierzanko.pl/ubranka/producer/16 , gdzie można na wirtualnego modela przymierzać dziecięce ubranka z różnych znanych marek odzieżowych. Można tam nawet dodać fotkę swojego dziecka i zobaczyć jak wyglądałoby w tych ubrankach. A jak się coś spodoba, to jest link do sklepu producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modnych ciuchów dla dziecka szukam zazwyczaj wśród tych używanych. Zawsze znaleźć można tam prawdziwe perełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powoli przymierzam się do uszycia samej jakiejś prostej bluzeczki dla mojej kruszynki. Kupiłam już materiał w hurtowni http://migro-tex.pl/. Maszyne już mam, tylko jeszcze muszę jakiś wykrój w internecie znaleźć. Szyła któraś z Was sama jakieś ubranka dla swojego szkraba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami, jak mnie najdzie wena to lubię sobie coś uszyć dla mojej Małej. Najczęście jakieś sukieneczki albo spódniczki, to nie jest takie trudne. Najczęściej kroje biorę z burdy, a materiały kupuję z http://www.luxpol-bis.pl/, bo mają duży wybór i różnorodną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o buty to można ciekawe znaleźć na Eobuwie:) Mają dział dziecięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czesto kupuje w h&m , cubus, zara, na wyprzedazach po swietach sie zaczna mozna kupic fajne, tanie, czasem w ciuchlandzie w wawie przy nowolipkach 15 super maja towar czesto z metkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ubrania, które dobrze sie dopierają i nie niszczą mają na kolalik.pl. Kupowałam co prawsa 1 raz, ale z pewnością na wiosnę zrobię tam zakupy ponownie. To są bardzo dobrze wydane pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam dobrze zaopatrzone second handy i tk maxx. tyle, ze na jedno i drugie trzeba miec czas. kika www.szafa-kiki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie stronę allinside. Mają mnóstwo ubrań, świetnie wyglądają, dobrze wykonane, modne :) Ja tam ubieram córkę i obie jesteśmy zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie sa wasze dosiwadczenia z dziciecymi bucikami? Ja ostatnio miałam problemy. wszystkie z tych, na ktore mnie stac rozczarowywaly. ostatnio kupilam firmy kornecki i poki co są ok, a nawet mlody chodzi w nich juz drugi sezon. zobaczymy, macie jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaSl
Ja polecam ubranka ze sklepu Kolalik.pl. Super jakość materiału i wykonania. Szyte w Polsce. Mają na prawdę rozsądne ceny biorąc pod uwagę to jak dziecko szybko wyrasta z ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkach
W Kolaliku mają bardzo ładne ciuszki, kolorowe, a to chyba najważniejsze dla dziecka. A mi jako mami odpowiada jakość ich wykonania i dobrze się piorą więc jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla dzieci znajomych zazwyczaj kupuję w lumpeksach. Można tam znaleźć całą masę pięknych i w ogólne nie zniszczonych ubranek. Często są to ciuszki znanych marek, za które normalnie trzeba by zapłacić sporo kasy, w takim sklepie to prawdziwe grosze. Szczególnie polecam sklepy z odzieżą na wagę - torby ubrań można kupić za kilkanaście złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilnka
ja jednak polecam kupować przez internet, bo ceny są dużo niższe niż w sieciówkach a jakość często bywa lepsza. ja kupuję na Kolalik.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszk
zgadzam się w 100 % , że lepiej jest kupować przez internet. można znaleźć na prawdę fajne okazje dobrych jakościowo ubranek w dobrej cenie. ostatnio zamawiałam na stronie Polskiego producenta Kolalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×