Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukaszesrnb

Ja 22 lata, Ona 31, a myślałem że jest młodsza.

Polecane posty

Gość Łukaszesrnb

Poznałem wspaniałą dziewczynę. Myślałem że ma max 21 lat, a okazało się że ma 31. Wygląda bardzo młodo. Na forum się naczytałem o różnicy wieku że 28 to już stary człowiek. Tylko że jej znajomi są jej wieku i też wyglądają młodo. No jeden wygląda staro, ale to 1, na 8 poznanych osób. Nie mogę przestać o niej myśleć. Nigdy nie miałem starszej dziewczyny niż 20 lat. Obiektywnie rzecz biorąc nie jest modelką, (no cóż ja jestem, znaczy byłem jak mieszkałem gdzieś indziej, bo teraz zająłem się czymś innym), ale jest super miła, spokojna. To ja w końcu nie wiem o co chodzi. Chyba muszę pochodzić po mieście i sprawdzić do kiedy jest się młodym, bo to musi być jakieś oszustwo;) Zresztą namyślałem że zwariuje jak mi powiedział że jest tyle starsza. W pozytywnym sensie oczywiście. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszesrnb
Ona ma męża. Zapomniałem napisać, ale moim zdaniem w ogóle do siebie nie pasują. Jak się nazywa wstyd za kogoś? A, zażenowanie. To właśnie czuję jak na niego patrzę i to co robi. Cham i głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma na imie monika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszesrnb
Nie, ale też na M. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma się 28 lat to też jest się młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 a moj mezczyzna 21. czuje sie z nim dobrze,lepiej niz z 30 latkiem. On oszalal na moim punkcie . , nie wiem jak dlugo to bedzie trwalo ,zyje chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyje sie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie czesto mlodsi podrywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę głupi jesteś. Naczytales się?! I to wpływa na twoja decyzję? A nie laska podjac decyzję samemu i na podstawie tego jaka ta osoba jest, a nie co innym się wydaje. Może sobie ja odpusc, bo ona jest młoda, ale ty jesteś dzieciątkiem. Po co jej bachorek do opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszesrnb
Doświadczenie to ja mam żadne, ale jestem pewien że by to zrozumiała. Myślę że ona potrzebuje mnie jeszcze bardziej. Tak jakby na mnie czekała. Czekała aż naprawił to co rozwalił jej mąż. Idę na weselę za parę dni na którym ona będzie i nie mam z kim iść. Pójdę sam i chyba skonam patrząc na nich razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie znam kobiety którą az tak można by pomylić szczególnie w tym wieku gdy różnica między 20 a 30 jest MEGA widoczna (nie z powodu "starości" tych koło 30, ale młodosci 20latek) 30 a 40 to już prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20latki szukaja starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myla je z 20latkami w otoczeniu 20latków, a potem sie okazuje, że to sami 30latkowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszesrnb
Zdjęcia wacka mam wysłać na dowód? Ona jest z marca 1983.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangaghv
Koniec lat dwudziestych / początek trzydziestych to jest szczyt formy według wielu dyscyplin sportowych i nie ma powodu żeby sądzić inaczej. Nic dziwnego ze ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangaghv
Pewnie bys wtedy o niej nie myslal ale to jeszcze tez zależy czy dzieci ma. Każdy jest inny, ale ciąża wyniszcza nieźle. Faceci maja lepiej dlatego. Może dlatego najczesciej są starsi. Mam koleżankę 24 a juz wrak czlowieka . 3 dzieci i przy krowach na wsi zasuwa. Szkoda mi jej. Wygląda jakby dusza z niej juz uszła. Samo ciało zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest mężatką, zostaw ją w spokoju, nie rozbijaj małżeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylokitttyyyy
"Ona jest mężatką, zostaw ją w spokoju, nie rozbijaj małżeństw." a to jego wina? nie ma w tym nic złego, no może dopóki nie ma dzieci. Pytanie czy sam jest gotowy na małżeństwo? bo niby czego ona może oczekiwać skoro odwzajemnienia zainteresowanie, a męża ma według niego słabego? romansu? nie sądzę sama mam 30 lat. Nie sądzę żebym jakoś się specjalnie zmieniała przez ostatnie 10 lat, czy to mentalnie, czy wizualnie patrząc na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylokitttyyyy
a no i jeszcze jedno: uważasz ją za brzydką, ale jest nią zauroczony? coś dziwnego. powiesz jej o tym? ona musi być dla ciebie najpiękniejsza, poszukaj lepiej dziewczyny która ci się w pełni podoba i nie krzywdź jej, bo może ten jej mąż dla niej będzie lepszym od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma taki typ urody - sama jestem z mlodszym mezczyzna od kilku lat, a nikt nie wierzy ile mam lat i wszyscy mysla, ze jestesmy rowiesnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×