Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomogę kobiecie w zamian za...

Polecane posty

Gość gość

Zasponsoruje kobietę w zamian za odrobinę cierpliwości i umiejętności nauczania. Wiadomo czego. Mam 182cm wzrostu, piwne oczy i ciemno blond włosy. Jestem szczupły i dobrze zarabiam. Jednak, mam małe doświadczenie w tych sprawach, dosłownie skromne, przez co jestem wstydliwy u dziewczyn, potrzebuje lekcji i więcej pewności siebie. Liczę na nauczycielkę, która pomoże mi nadrobić zaległy czas i być dobrym kochankiem. Oczywiście w zamian za honorarium. Nie chce też, żeby było to mechaniczne. Czekam na poważne oferty, pozdrawiam. konta_ktowy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S*p*i*e*r*d*a*l*a*j...c*w*e*l*u....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz szukać na odlotach albo roksa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy post. :) Mhm, jeśli dobrze zrozumiałam chcesz się nauczyć czegoś co tylko tak na prawdę wychodzi dobrze w tych sprawach wtedy gdy ma się zaufanie do drugiej osoby, takie jest moje zdanie. Trzeba trochę ze sobą pobyć by wzajemnie poznać swoje potrzeby, temperament i tu się rodzi zaufanie, więź a jak wynika z Twojego postu autorze Ty chcesz posiąść umiejętność czegoś co wychodzi tylko zakochanym. Pomyśl, umiejętność, na której Tobie zależy na nie wiele Ci się przyda w zderzeniu z rzeczywistą osobą na której będzie Ci zależało bo każdy jest inny, ma inną wrażliwość itd. Jeśli trafisz na osobę, która odpowie na Twoje zainteresowanie Nią nie będziesz potrzebował instrukcji co i jak, ba nawet jeśli posiądziesz wcześniej jakieś umiejętności nagle uznasz, że są nie przydatne. Trochę się rozpisałam ale może wato było. :) Jeszcze jedno, wierność jednej osobie procentuje na przyszłość, jak zaczniesz zaliczać panienkę za panienką to rozproszysz/czyt. roztrwonisz/czas, energię i wewnętrzne piękno, nagle stwierdzisz, że została pustka. :) Życzę głębokich przemyśleń i mądrości wyboru. :) Pozdrawiam ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×