Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_lodz

Odzywka do rzes Vitalash

Polecane posty

Gość gość
cześć, ja używałam i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go nawet mamie, która dopiero jest na 2 dniu kuracji. Także polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa1444
Kupiłam ten produkt siostrze, jest bardzo zadowolona i ja też już sobie zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilagoscinnie
Rewelacja!!!! AAaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no masakra, nigdy nei widzialam tak grubych rzes u mnie. Nałozyłąm maskare dodatkowo i wygladaja jakbym miala 4x wieksze rzesy niz wczesniej. Smieszne zjawisko, ale skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna odżywka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawde dziaa!!! kurcze dziewczyny to jest to czego tak dlugo szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara polczyk
powiem wam szczerze, ze moja kosmetyczka mi ja poleciła, bo widziala ze mam slabe rzesy i malo elastyczne. Stosowalam rzeczywiscie, rewelacyjneeeeeeee efekty!! dziewczyny warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magiczne efekty. Dziewczyny po prostu nie wierze jak to szybko i skutecznie działa!! ona jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również ją stosowałam. Dostałam w prezencie od koleżanki. Najpierw ona ją stosowala widziala na sobie efekty, pozniej zakupiłą mi i rzeczywiscie rzesy grubsze juz po kilku dniach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_hanula
Kochane, warto powiekszyc sobie oczy dlugimi i pieknymi rzesami i to w zaledwie kilka dni. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust. Bogaci się na okradaniu innych. Wprowadza lewe produkty, nabija ludzi w butelkę. Wykorzystuje i okłamuje pracowników. Poniżej pozostałe produkty pana Kaszubskiego: Lipocare Delipox, ] Vitalash, Belis Noir, A clear Iodine, Renewhair Biotin i kilkanaście!!! innych (Nctf revolution, Hialuro ultra, lipoxine, błonnik beta...). Poza tym, gdy zamówicie produkt, przyślą Wam inny. Następnie będziecie musieli zadzwonić na płatną infolinię (7 zł/ min), gdzie naciągną Was na koszty. Konsultant celowo przedłuża rozmowę a reklamacja nie zostanie uznana dopóki nie uzyska od Was wszystkich danych. 0000000 Oszukanych i walczących z oszustem zapraszam na stronę na FB: facebook.com/AntyPiotrKaszubski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suaguaroowapani
UWAGA DLA WSZYSTKICH!!! Te 2 komentarze wyżej pisze konkurencja, jest to dosc popularny zabieg stoosowany w PR w ramach obnizenia wizerunku produktu. Zauważnie, ze ta osoba roznies spamuje posty innych odzywek do rzęs. Ja osobiście stosowalam Vitalash, ale dość któtko bo tylko półtora tygodnia no i efekty widzialam, ale nie tak duze. Zapewne to wynika z tego, że malo czasu poswiecilam na kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie rewelacja!! niggdy takiego produktu, co daje szybkieefekty, nie stosowałam :))) I'm so happy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kosmetyczka Iława
Nazywam sie Marta i mam swój mały zabieg kosmetyczny w Iławie. Próbowałam na sobie wielu odżywek do rzęs, jednak większość ma w skałdzie bardzo dużo elementów, ktore drażnią skórę. Vitalash sprawdzilam i bardzo polecam. Również stosują tą odzywkę moje klienty i są zachwycone efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłąm wczoraj!! :DD czekam na kuriera i nie moge sie doczekać kochane! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowitadorota
Laski, a gdzie mogę kupić tą odzywkę? Słyszałam wiele pozytywnych opini od dziewczyn z pracy i zamierzam kupic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia ja ją również stosowałam, dobra jest ta odzywka i polecam do zakupu bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pracowitadorota" ja ją kupiłąm na stronie producenta www.vitalash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekmila
moja mama ja stosowala. smialam sie z niej, ze kupila produkt z internetu, no ale jak zobaczylam rezuatty to az sie zdziwilam. Po doslownie tygodniu rzesy staly sie grubsze i bardzie elastyczne. WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynkawolsztyn69
to jest to na co tak dlugo czekałam! Dziewczyny numer jeden w POLSCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogamadziulka
widziałam reklame tej odżywki w gazechach. Zaryzykowałąm i kupiłam, ale warto bylo! super produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia
Nazwa łudząco podobna do innej znanej ( i bardzo skutecznej ) odżywki , znany zabieg marketingowy , ale na tym podobieństwo sie kończy , ściema i jeszcze raz ściema , nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezultaty po 7 dniach ,,, hehehe , żenada kupiłam bo skusiła mnie cena , używałam 3 miesiące i co ? guzik , jakbym woda smarowała Nie dajcie sie nabić w butelkę , lepiej sobie olejek rycynowy za 5 zł kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że te zachwyty powyżej są od tej samej osoby, posty co minutę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×