Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia900

Psychiatra kobieta czy mężczyzna Wrocław

Polecane posty

Gość Amelia900

Może mój problem wydać się dziwny, ale czy dostrzegliście jakąś różnicę między psychiatrą mężczyzną a kobietą? Potrzebuję skonsultować się z psychiatrą, a jedyny jakiego mam z polecenia to mężczyzna. Nie znam żadnego innego. A jakoś szczerze mówiąc mam obawy czy będę potrafiła rozmawiać z facetem o swoich problemach. Nie wiem za bardzo co robić...czy szukać kogoś "obcego" ale kobiety, czy jednak pójść do polecanego mężczyzny. Może ktoś mi napisze z własnego doświadczenia jak jest na takich wizytach i czy moje obawy są słuszne? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja latam po lekarzach i bardziej polecam w tym fachu kobiete. moze dlatego ze mezczyzn sie brzydze, gardze nimi i nie umialabym z nimi rozmawiac, zwlaszcza o swoich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że to kwestia bardzo indywidualna i zależna właśnie od naszych przeżyć. Bo jedna kobieta lepiej dogada się z psychiatrą kobietą a inna tylko z psychiatrą mężczyzną bo np nie ma zaufania do kobiet itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaMM
postąp tak jak czujesz. co z tego że ten psychiatra z polecenia. jeśli przed mężczyzną nie będziesz potrafiła się otworzyć to wtedy wizyty nie mają sensu. ja sama chodzę do kobiety, chociaż w moim przypadku płeć nie miała dla mnie znaczenia. moim psychiatrą jest Natalia Bekisz i jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej. w moim przypadku były konieczne leki, ale jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia900
A gdzie przyjmuje ta lekarka bo nie mogę znaleźć w necie? Dzięki za namiar. Często do niej chodzisz? I mogę zapytać jakie leki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do psychiatry i jest nim facet, nie jest źle da się z nim rozmawiać uważam że to bez różnicy... Ale zależy na jakiego się trafi tak samo jak i z kobietą:-) a ty pierwszy raz idziesz tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia900
Tak, ja pierwszy raz. Może podpowiecie mi co nie co jak wygląda taka pierwsza wizyta? Jest się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaMM
Póki co byłam u niej 4 razy. Co do leków to biorę seronil-leczę stany depresyjne. Na szczęście póki co dramatu nie ma....dlatego mam nadzieję, że uda mi się w miarę szybko z tego wyjść. Oczywiście najpierw obawiałam się wizyty u psychiatry..no bo jak to tak...leki? Psychiatra? Bez przesady..przecież nic mi takiego nie jest. Ale w końcu zrozumiałam, że pójście do psychiatry to nie wstyd, nie słabość, a siła-do walki z samym sobą ;) i tego się trzymam. Pani Natalia przyjmuje na krawieckiej . możesz się zarejestrować poprzez stronkę znanylekarz. Albo bezpośrednio w centrum gdzie przyjmuje ;) http://ginemedica.pl/ Poowodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka299
ja chyba jakoś też wolałabym do kobiety. może dlatego, że mój problem jest z natury wstydliwy więc to chyba przez to :p: a szczerze mówiąc już dawno powinnam się umówić, ale ciągle odkładam to na później......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia900
Ja już po swojej pierwszej wizycie. Umówiłam się do Pani Bekisz. Szczerze mówiąc więcej nerwów niż to wszystko warte :P Spotkanie przebiegło bardzo fajnie, czułam się rozumiana i wysłuchana przez Panią Natalię. Także jeśli ktoś wybiera się pierwszy raz do psychiatry to nie ma po co się stresować. Taaak, wiem, teraz łatwo mi mówić :P Zaczynam leczenie, a kolejne spotkanie za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiOLa334
Ja byłam tutaj http://psycholog-ms.pl/poradnia/ i trafilam do Pani dr.Duszuńskiej. Rewelacyjna kobieta, czułam się jak na plotach u koleżanki. Jestem bardzo zadowlona. Póki co nie mam potrzeby, ale jak by coś to będze uderzać tylko tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarek8893
Witam to raczej bez różnicy chodzi o charakter i podejście lekarza do nas a nie o płeć polecam gabinet psychiatryczny Wrocław http://praktyka-psychiatryczna.pl doskonały lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×