Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zxcvvv

DEPILACJA LASEROWA, odrastajace wloski. problem..

Polecane posty

Gość zxcvvv

Witam, Z problemem owłosienia borykam się już od jakichś 2 lat. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi gdyz nie byl az taki duzy lecz z czasem ten stan sie powiększał. Byłam juz u ginekologa i endokrynologa lecz jeden zaprzecza drugiego. Nie chce mi dać leków hormonalnych "gdyż jestem zbyt mloda i szkoda od razu je brac" wiec doktorka zaleciła leki ziołowe. Mam podwyższony hormon. Ale nie w tym rzecz... Jakis czas temu postanowiłam zrobić z tym porządek. Tydzień temu ( a dokładnie w piątek) wybrałam sie na Depilacje Laserowa Light Sheer w partiach twarzy. To jest moj pierwszy zabieg. Wiem ze efektów dużych na razie nie bedzie lecz zastanawia mnie po jakim czasie włoski zaczynają wypadać i czy skora po pierwszym zabiegu jest w zupełności gładka. Nie daje sobie juz z tym rady:( Włoski odrastają grube i szorstkie, kosmetyczka zalecila mi ich przycinać nożyczkami lecz i tak je widac... Zastanawiam sie czy jakbym do czasu aż wloski nie wypadną podgalała je maszynką to czy by sie nie wzmocniły i depilacja ległaby w gruzach? Prosze o rady gdyz jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje mi sie że nie ma przeciwskazań by ich nie podgalac. włoski wypadają od10-14 dni wiec byłoby ciężko nic z nimi nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam depilacje tym laserem, mnie wloski wypadaly ok miesiaca, nie gol ich musza same wyskoczyć, mozesz sobie robic delikatny peeling zeby szybciej wyszly. mi na nogi wystarczyly 3 zabiegi i zniknelo 95% teraz wyrastaja pojedyncze wloski ale goke je depilatorem bo sa juz za cienkie i zbyt jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvvv
Aż miesiąc?:( To strasznie długo jakby tak samo było w moim przypadku.. :( Ja mam owłosienie na twarzy, a włoski które wyrastają stały sie grubie i sztywne jak u faceta. Przycinam ich lecz i tak nie daje to efektu. Nie radze sobie z tym gdyż starsznie sie wstydze gdy ktolowiek sie na mnie spojrzy.. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvvv
A jest ktoś kto ma podobny problem jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja je wyciagalam pensetka jak wyrosl ponad skore, sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvvv
I co potem? Nie odrastały dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co wyciagnelam juz nie, bo cebulka zostala spalona przez laser, ale odrastaly nastepne, bo wloski rosna w kilku fazach wzrostu, dlatego potrzebne jest kilka zabiegow, ale ja zanim poszlam na nastepny zabieg odczekalam 3 miesiace jak nie wiecej, a w klinice mowili mi zeby przyjsc po miesiącu, ale mi wloski tak szybko nie odrastaly wiec byloby to tylko wyrzucenie kasy w bloto. musisz byc cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym odradzała jednak wyciaganie penseta gdyz miedzy zabiegami nie wolno wyrywac z cebulka a łatwo jest machnąc o te nowe niechwycone przez laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvvv
To juz sama nie wiem co robic.. :( Mam dośc pojawiania sie na ulicy w takim stanie a podgalac tez sie obawiam:( Tym bardziej ze minal dopiero tydzien od zabiegu a wloskow jest mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie ich pomylic, nowe wloski wyrastają dopiero po miesuacu conajmniej, zreszta rwac pensetka czujesz czy jest opor czy wychodzi gladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sie zastanawiałam nad tym jak te włosy wypadają. Pani kosmetolog w estetice powiedziała ze pomiędzy zabiegami nie wolno ich wyrywać. Można tylko golić maszynką. Nie wyrywam i jestem bardzo zadowolona z efektu juz praktycznie nie mam włosów na bikini a miałam 4 zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie powinno się wyrywać włosków! tak mi powiedziała pani w arkadii w opolu jak robiłam zabieg.. Więc nie ruszaj a w końcu same wypadną. Chyba lepiej się trochę teraz pomęczyć i mieć spokój. Ja tak zrobiłam i w końcu jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja wybrałam Laser Glamour, jeśli chodzi o depilację laserową łódź to jest to chyba najlepszy salon kosmetyczny. Dobre ceny i profesjonalne zabiegi. Sprawdźcie http://www.laserglamour.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ktoś spartolił Ci robotę. Moja dziewczyna była w : www.laserglamour.pl i naprawdę ma już to z głowy. Ich śmiało bym mógł polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nase
Chodzi o to, że depilacja laserowa pozwala na ich efektywne usunięcie tylko w fazie wzrostu, dlatego musisz je podcinać nożyczkami aby kolejna wizyta była bardziej zadowalająca. Wiem to od bardzo miłej i profesjonalnej obsługi Laser Glamour. Polecam ten gabinet, posiadają także bardzo fajne informacje na swojej stronie: http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobitki ja polecam samej zakupić laser i efekt 100% . Dzięki Rio depilacja laserowa jest teraz dostępna praktycznie dla każdego, ponieważ koszt zakupu urządzenia jest kilkukrotnie mniejszy niż zabiegi depilacji laserowej w salonie kosmetycznym. Gorąco polecam! http://nplink.net/n2G4Ajr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, zdecydowałam się na depilację laserową i teraz mam pytanie do tych, które już są po zabiegach. Czy lepiej wybrać light sheer czy vectus? Slyszalam różne opinie (niestety o tym drugim są to na razie opinie osób, które są w trakcie zabiegów i niewiele mogą powiedzieć o długofalowej skutecznosci). Po drugie... na jak długo utrzymuje się efekt po laserze? Producenci piszą, że na zawsze ale czy to prawda? A po trzecie, czy któras z Was miała ten zabieg w Sosnowcu w Delux? Wstępnie wybrałam własnie ten salon. Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem drugi rok po depilacji light sheerem. na razie nie widzę żeby jakikolwiek gruby i czarny włosek odrósł. w dalszym ciagu rosną tylko te jasne i cieniutkie- te których laser nie dał rady spalić. tam gdzie były gęste skupiska samych czarnych mam wrecz gladkie pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×