Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bezsensoo

Sukienka na studniówke

Polecane posty

Gość bezsensoo

Witam mam pewien problem.. W styczniu mam studniówkę i poszukuje powoli sukienki, zaczynam tak wcześnie aby poszukać czegoś ponieważ boja się ze nie znajdę dla siebie sukienki :( wiem przesadzam.. Pewnie coś znajdę. No wiec problem jest w tym ze jestem osoba grubszą a w dodatku niską. Chciałabym trochę odciągnąć uwagę od mojej budowy ciała, lecz nie wiem jaką sukienkę kupić, długą ( do kostek), krótką ( taka do kolan), asymetryczna itp. Oczywiście do tego czasu będę walczyć aby zrzucić. Ale chce poznać opinie jaką sukienkę mogłabym dobrać do mojej figury, która mam teraz. Proszę wiec o komentarze i zdjęcia typów sukienki dla mnie. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że jesteś grubsza niewiele mówi :) tzn jak grubsza? trochę przy kości czy mocna nadwaga? Jeśli masz masywne biodra możesz je zakryć sukienką o rozkloszowanym fasonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeśli jesteś niska to unikałabym raczej sukienek do samej ziemi,bo mogą Cie przytłoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinkl
Jest wiele pięknych modeli sukienek, poszukaj w Internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na velpa.pl - u nich jest ogromny wybór kreacji na różne mniejsze i większe wyjścia 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×