Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

9miesieczniak ma katar nie daje sobie odciagac..co robic??

Polecane posty

Gość gość

Placze wyrywa sie...mam juz dosyc..chce zeby bylo mu lzej a on sie nie daje macie pomysl ja to zrobic? Albo co mozna zrobic? Mam aspirator z canpola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam na siłę niestety. Ale spotkalam sie tez z opinia lekarza żeby w ogóle nie odciągac tylko wpuszczac kropelki bo wtedy samo wszystko schodzi. Mimo to ja czasami sciagalam ale inaczej niz na siłę nie dalo rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy jest aspirator pod odkurzacz,chwila ,dobrze sciaga ,a tak to sie naszarpiesx z dzieciakiem,a efekt zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przylaczm sie do wypowiedzi wyzej, my kupilismy odciagacz ktory odlacza sie do odkurzacza. doslownie 2 sekundy i dziecko ma czysty nos. polecam kazdemu ps. przed uzyciem najlepiej wpuscic dziecku wode morska do noska zeby rozrzedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na siłe trzeba i sciagaj - Frida do odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna osoba trzyma główkę, druga odciąga.... takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak dziecko placze to tez robi sie katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziecko płacze to nie robi się katar, tylko tworzy się wydzielina, która właśnie oczyszcza nos. To po pierwsze. A po drugie to ja bym nie miała serca tak na siłę odciągać. Mój nigdy nie miał kataru, czasem na lekko zapchany nos i wtedy w zupełności wystarcza psiknąć mu wodą morską. Może spróbuj tego aspiratora, który się podczepia pod odkurzacz. Nie mam takiego, bo zawsze wydawało mi się to dziwne i okropne, ale tyle ostatnio dobrych opinii o tym słyszę, że zaczynam się przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmarowac odrobine masci wick-wapo-rub na piersi lub dwie kropelki kropli mietowy (takich na zoladek) skropic na pieluszke tetrowa i i polozyc bobasa na bruszku i glowke na bok . w ten sposob bedzie inhalowal i katar splynie na zewnatrz , delikatnie osuszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te krople to bezpieczne przecie to dla doroslych... a poza tym maly nie chce lezec ciagle raczkuje wiec ogolenie ciezko jest..niestety odciagam na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda morska i leżenie na brzuszku,samo wypłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też nie lubi, rzadko ściągamy. Laryngolog kazała wpuszczać wodę morską i niech samo wypływa. Jak ściągacie na sile i dziecko się poruszy to tworzycie mikrouszkodzenia, wtedy nos przestaje się sam czyścić, dziecko ma przez to zapchany nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim plucz nos sola fizjologiczna.niestety czesto trzeba na si le!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo na sile robiłam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda morska i oczyszczanie....nawet jesli na sile( szczerze mowiac,nie znam dziecka,ktore by to lubilo),lepsze to,niz zapal.oskrzeli....i bez przesady ,ze to taka trauma,po prostu zycie,a wy cackacie sie z glupim odciagsniem kataru,jakby to bie wiem jakie traumatyczne wydarzenie mialo byc....Nie wiem,moze mam takie podejscie,bo napatrzylam sie na prawdziwe cierpienie mojego dziecka i na pewne dzialania musialam sie zgodzic,wlasnie ze wzgledu na jego dobro....wiec ,jak czytam ,jak sami z histeria podchodzicie do prostego zabiegu higienicznego,to mi rece opadaja :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×