Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY można jej wierzyć,bo ja niestety się zawiodłem?

Polecane posty

Gość gość

Moja dziewczyna przez 4 pierwsze spotkania i smsy była bardzo "cnotliwa" że tak to ujmę. Bardzo grzeczna i w ogóle ,aż nagle zapytała czy miałem kogoś a potem na 5 spotkaniu oddała mi się. Kocham ją ale ona potem powiedziała że dla niej seks to nic takiego , ze tylko w związku (była w 3). Troche nie chce mi się wierzyć ,ze ktos mówi takie rzeczy i miał tylko 3 partnerów w takim wieku, a na randce sama się do mnie dobierała i musiałem ja powstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie mozna znajdz sobie kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 randka a ona zrobiła loda! sama z własnej inicjatywy , zapytała się czy może bo bardzo tego chce! Ludzie, wszystko fajnie ale jak wróciłem to po każdej kolejnej randce miałem coraz więcej wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest taka chemia między Wami.....ja byłam dosc juz leciwa jak poznałam prawdziwy smak namiętności....prawie nie miałam żadnych doswiadczen a facet tak na mnie działał...że bym jadła go łyżkami...i smakował mi każdy cm jego ciała, otworzyłam się na to uczucie zupełnie....niestety historia się poplątała i się rozstaliśmy...i od tamtej pory ta sfera życia dla mnie nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×