Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usatysfakcjonowany  malkontent

Czy Wy też tak macie ?

Polecane posty

Gość usatysfakcjonowany  malkontent

Jak siedzę w galerii na ławce i łaskawie czekam aż ogłoszą zamknięcie, czyli sygnał dla mojej żony do powrotu do domu, oglądam przechodzące kobiety i dziewczyny to ledwo opanowuję ogarniające mnie odruchy wymiotne. Zadaję sobie pytanie: Dlaczego zwią te stworzenia płcią piękną ? Sarkazm ? Ironia ? Tego przecież nawet nie można nazwać ludzkimi istotami, co najwyżej homoidami. Za moich czasów to było w czym wybierać, nawet piosenkarki oprócz głosu (co dzisiaj rzadko się zdarza) posiadały również nieprzeciętną urodę (co dzisiaj uzyskuje się za pomocą tzw. faceliftingu), np. ta od “Modlitwy” czy ta od “Myśli i słowa” (nie chcę wymieniać nazwisk). Teraz żona mi mówi; “Spójrz jaka ładna dziewczyna, jakie ma długie nogi”. Cóż z tego, że ma długie nogi jeśli jej twarz nadaje się tylko do najstraszniejszego horroru, gdie mogłaby grać bez charakteryzacji. Czy to moje poczucie piękna tak się wysublimowało, czy na prawdę pięknych kobiet już brak ? Oczywiście w gazetach można znaleźć interesujące twarze (np. Wera Szmajdzińska) ale dlaczego nie można ich spotkać w realu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę ostro. Mi się nie podoba co innego. Tj gdy młoda dziewczyna/kobieta wymaluje się do tego stopnia, ze nie widać ani jednej zmarszczki, ani jednego piega itp. Są tak nieskazitelne, że wyglądają jak lalki. Nawet w upały nie ma mowy żeby na ich czole pojawiła się kropelka potu. Nie lubię tego, to przesadyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwią ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ty po prostu zrobiłeś się stary, marudny dziad. Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko przerost gruczolu krokowego autorze. Jestem kobieta i codziennie widuje piekne kobiety, w sklepie, w pracy, wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowany malkontent
Gościu 13:38 Masz rację. Czasem nie wiadomo, która matka a która córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet młode to robią, mające po 18-20 lat. Widzę takie zwłąszcza gdy idę do miasta coś zjeść. Stoją sobie razem koleżaneczki wymalowane, na pierwszy rzut oka bardzo ładne, ale z bliska jakieś nieprawdziwe. Ja lubię naturalną kobietę. Taka która jak się uśmiechnie, ma sexowną zmarszczkę wokół ust. Gdy się spoci przez upał, widać na czole lekką wilgoć i czuć zapach prawdziwego czystego ciała. Nie wiadra perfum tak że mucha zdycha gdy tylko pojawi się w promieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka o
Sorry, taki klimat. Dzisiaj "obowiazuje" taki kanon piekna. 50tki na okladkach magazynow wygladaja na 20stki, zadnej plamki, zadnej zmarszczki, chodzaca doskonalosc. Jest coraz wieksza presja perfekcyjnego wygladu. To chore, bo juz mlode dziewczyny zaczynaja sie klajstrowac, byle tylko pasowac do obrazka. Nawet aplikacje typu photoschop, ktore mozna sobie sciagnac na smartphona, zeby selfie wygladalo jeszcze sztuczniej... A szkoda, lepiej miec jakis "mankament" i nie byc kalką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowany malkontent
Może faktycznie wiek robi swoje, człowiek staje się bardziej wybiórczy ? Jak wspominam czasy licealne, to nie mogę sobie przypomnieć koleżanki, z którą bym tego nie zrobił. A teraz siedzę godzinami na ławce, tłumy przechodzą a oka nie ma na kim zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej zawsze przy sobie sucha bulke, kaczki nakarmisz i czas szybciej zleci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wybiórczy, tylko bardziej chamski i czepialski. Nie masz co w życiu robić więc nawet w ładnych kobietach dopatrujesz się wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jak autor. Młode kobiety teraz, nie mają żadnego uroku, kobiecości, kociej gracji. A forumowych nawet nie można skrytykowac bo zwyzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytykujesz kobiety, ktorych nie widziales i dziwisz sie, ze wyzywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowany malkontent
Każdy ma prawo do krytyki i wyrażania swoich poglądów. Nie o to mi chodziło. Zastanawiam się, czy to mój gust się zmienił, czy kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój gust po prostu został gdzieś w erze trwałych na pudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytykuje kobiety której nie widziałem? Krytykuje te które widuje na co dzień. Nauczy się czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tyle mlodych biega teraz do psychoterapeutow. Naogladaja sie idealnych wyfotoszopowanych modelek w zurnalach albo p****lach a jak pierwszy raz zobacza w realu naga dziewczyne w lozku to dostaja zalamania emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet forumowych nie mozna skrytykowac... Forumowe widujesz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowany malkontent
Jeszcze mogę. Nieważne ile mam lat, ważne na ile się czuję. W przeciwienstwie do kobiet, które jak się je czuje (w dotyku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forumowe krytykuję za co tu wypisują, nie jak wyglądają. Autor skrytykował kobiety które widzi, wy go obrażacie, ja to skomentowałem negatywnie i znów atak na mnie. Jeszcze coś wytłumaczyć? Może obrazek narysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytałam o wiek bom ciekawa w których latach liceum kończyłeś, skoro wtedy takie laski były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narysuj sobie kobiete, w koncu sie dowiesz jak to jest pomacac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowany malkontent
Przełom 70-tych/80-tych. To były czasy ! Stan wojenny, godzina milicyjna, nie można było wyjść po 22:00, więc się "oficjalnie" spało u koleżanki. Pózniej już tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, jedyne na co Cie stac to obelgi. Nie odpowiem Ci tym samym, to nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla obelga?:-D ja tylko odpowiedzialam w podobnym tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, np. ta od “Modlitwy” czy ta od “Myśli i słowa” (nie chcę wymieniać nazwisk). x nie wiem dlaczego, ale ten fragment mnie najbardziej rozbawił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Paulina Krupińska ma boską urodę! Twarz anioła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usatysfakcjonowany malkontent
Dla mnie oczy nie takie, ale może byc. Przy Szmajdzinskiej dałbym jej jedynie 1/10. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjedz do Norwegii, zobaczysz jakie laski tu chodza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×