Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy związek jak się zachowywać?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie :) Mam 16 lat, pierwszy raz jestem w związku z chłopakiem. Jak powinnam się zachowywać? Powinnam się do niego jakoś szczególnie zwracać, jak go traktować? Liczę na wasze rady, wskazówki i może historie o waszych pierwszych miłościach? Dodam jeszcze, że nigdy się nie całowałam a bardzo bym chciała. Czy mam czekać na jego *****lub jak w ogóle dać mu do zrozumienia, że chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama go pocaluj. Byc moze jest wstydliwy ;) pierwsza milosc ;) faaajnie ale pamietaj ze swiat nie jest kolorowy a przede wszystkim pamietaj ze na wszystko masz czas - mowie o seksie. To jak bedziesz na niego mowic- samo wyjdzie w praniu ;) zachowuj sie jak dotychczas, nie udawaj nikogo kim nie jestes, bo w koncu jest z Toba jaka bylas przedtem ;) nie zmieniaj sie. Duzo usmiechaj, pamietaj o tym. I mie wypisuj co chwile smsow. Nie spotykajcie sie tez za czesto bo Ty sie przywiazrsz a on moze sie znudzic. Wszystko z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź sobą, ciesz się tym, uśmiechaj, ale na razie nie angażuj się tak w pełni i nie myśl od razu że to musi być ta wielka miłość, ten jedyny itd, czas pokaże, nie osaczaj też go milionem smsów, pytaniami co czuje itp. Ja będzie chciał to sam cię pocałuje, ja bym pierwsza nie próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×